بهترین مرکز آموزش زبان رشت (کلاس های خصوصی و آنلاین)

بهترین مرکز آموزش زبان رشت (کلاس های خصوصی و آنلاین)

بهترین مرکز آموزش زبان رشت: اگر به دنبال بهترین آموزشگاه زبان رشت می گردید، یعنی به کیفیت آموزش اهمیت می‌دهید و به دنبال این هستید که به بهترین نحو ممکن زبان انگلیسی خود را از پایه تا پیشرفته تقویت کنید و شاید در آزمون‌های آیلتس، تافل و جی آر ای یا سایر آزمون های زبان انگلیسی شرکت کنید.

پاسخ به این سوال که کدوم آموزشگاه بهترین است؟ کمی سخت است. دلیل سخت بودنش هم این است که چیزی که یک آموزشگاه را “بهترین” می کند فقط نام، شهرت و تعداد زبان آموزهای آن آموزشگاه نیست. بسیاری از آموزشگاه های زبان معروف رشت بعد از مدتی که به شهرت می رسند، سعی می کنند درآمد خودشان را بیشتر کنند و متاسفانه اقداماتی که برای رسیدن به این درآمد بیشتر می کنند منجر به افت شدید کیفیت آموزشی آنها می‌شود. به عنوان مثال، خیلی از این آموزشگاه‌ها از مدرس های بی تجربه برای سطوح پیشرفته و آیلتس و تافل و جی آر ای استفاده می کنند و این باعث می شود زبان آموزهایی که فقط به خاطر نام آموزشگاه در آنجا ثبت نام کرده بودند ضررکنند. از این رو داشتن اساتید مجرب و کارآمد از مزیت های یک موسسه خوب است.

این ضرر فقط مالی نیست. مهمترین چیزی که این سیستم آموزشی نا کارآمد از زبان آموزها می گیرد انگیزه و انرژی یادگیری است.

حالا چه معیارهایی برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان خوب در رشت وجود دارد؟ اگر بخواهیم در کلاس‌های زبان انگلیسی در رشت شرکت کنیم از کجا بفهمیم کدام آموزشگاه بهتر و مناسب‌تر است؟ تعداد و تنوع آموزشگاه‌های زبان انگلیسی در رشت بالا است. یادگیری زبان انگلیسی زمان و هزینه بالایی می‌برد و منطقی است که بخواهیم آموزشگاهی را انتخاب کنیم که کیفیت آموزشی بالایی داشته و به ما در یادگیری مؤثر و سریع زبان انگلیسی کمک کند. در این نوشته بنده بعد از ۲۵ سال تدریس زبان انگلیسی در سطوح مختلف در سطح رشت و گیلان به شما خواهم گفت یک آموزشگاه زبان خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد و نهایتاً بهترین آموزشگاه زبان رشت چه آموزشگاهی است.

پس باید چه کار کرد؟

حتماً شما هم دیده‌اید که در یک آموزشگاه دو کلاس از یک سطح برگزار می شود و یکی از این دو کلاس طرفدار های خیلی بیشتری دارد. دلیل این اتفاق این است که آموزشگاه به تنهایی نمی‌تواند کیفیت آموزش بالا را تضمین کند. به جای اینکه به دنبال بهترین آموزشگاه زبان رشت بگردید، توصیه می‌کنم به دنبال یک مدرس خوب باشید. خیلی وقت‌ها یک مدرس خوب در یک آموزشگاه نه چندان معروف می‌تواند بهتر از خیلی از مدرس‌های تمام آموزشگاه‌های معروف باشد. وقتی مدرس سر کلاس می‌آید، چیزی که بیشتر از هر چیزی روی کیفیت تدریس او تاثیر می‌گذارد خود آن مدرس است، نه آموزشگاه.  بنابراین منطقی‌ترین کار برای یک زبان آموز این است که یک یا چند جلسه در یک کلاس زبان شرکت کند و خودش کار مدرس را ببیند و اگر دوست داشت کلاس هایش را ادامه بدهد.

بهترین آموزشگاه زبان رشت؛ جمعیت کلاس‌ها چقدر است؟

یکی ازمهم‌ترین فاکتورها در انتخاب بهترین آموزشگاه در سطح رشت جمعیت و تعداد زبان‌آموزان کلاس است. اگر تعداد زبان‌آموزان کلاس از تعداد مشخصی فراتر رود کیفیت آموزشی و سطح یادگیری کلاس پایین می‌آید. در کلاس‌های شلوغ به زبان‌آموز وقت و توجه کافی معطوف نمی‌شود و همچنین ممکن است برخی افراد از صحبت کردن در جمعیت‌های زیاد احساس راحتی نکنند و دچار استرس شوند. به‌طور استاندارد کلاس‌های آموزشگاهی زبان باید به‌صورت گروه‌های ۵ نفره تشکیل شود و جمعیت کلاس نباید از حداکثر ۱۰ نفر فراتر رود.

کلاس‌های خصوصی زبان

بهترین آموزشگاه زبان رشت؛ آیا دوره‌های آموزشی روی صحبت کردن متمرکز هستند؟

متأسفانه در اکثر آموزشگاه‌های رشت تمرکز دوره‌های آموزشی بیشتر روی گرامر، خواندن، نوشتن، گوش دادن و در آخر صحبت کردن انگلیسی است. درحالی‌که آخرین تئوری‌های آموزش زبان انگلیسی نشان می‌دهد که بهترین دوره‌های زبان انگلیسی دوره‌هایی هستند که روی مهارت‌های ارتباطی زبان‌آموز تمرکز دارند که به «دوره‌های با تمرکز روی برقراری ارتباط» هم معروف هستند و پایه و اساس آن‌ها روی صحبت کردن انگلیسی در موقعیت‌ها و شرایط مختلف است. در این دوره‌ها گرامر زبان انگلیسی همچنان حائز اهمیت است اما به‌عنوان محتوای تکمیلی و برای تفهیم ساختارهای زبانی به‌کار می‌رود؛ بنابراین دوره‌های موفق زبان انگلیسی کلاس‌هایی هستند که اول روی لیسینینگ و گوش دادن و سپس صحبت کردن انگلیسی تمرکز دارند. خواندن انگلیسی در ادامه و به‌صورت کاملا طبیعی وارد محتوای آموزشی شده و روی نوشتار انگلیسی هم تنها در سطوح بالاتر اهمیت داده می‌شود.

شخصاً در کلاس‌های زبان خودم هدف اصلی را روی توانایی زبان‌آموز در برقراری ارتباط و انتقال مؤثر مفاهیم در موقعیت‌ها و شرایط مختلف می‌گذارم. یادگیری لغات و گرامر انگلیسی وقتی‌که نتوانید صحبت کنید چه فایده‌ای دارد؟ بنابراین با توجه به هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی که می‌تواند مسافرت و کار در کشور دیگر، علاقه به ادبیات انگلیسی، تماشای فیلم و یا تمایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور باشد، باید دوره‌هایی را انتخاب کنید که روی توانایی گفتاری شما متمرکز باشند.

بهترین و به‌روزترین آموزشگاه زبان رشت؛ آیا «انگلیسیِ درست» به من یاد داده می‌شود؟

مهم است بدانید که استاد شما در کلاس چه لهجه و گویشی را تدریس می‌کند و آیا به‌کار شما می‌آید یا نه؟ اگر می‌دانید کشور مقصد شما کدام کشور است، بهتر است از ابتدا با لهجه و گویش زبانی همان کشور زبان را یاد بگیرید. متأسفانه در ایران بسیاری از افراد به‌صورت ناخودآگاه تلفیقی از انگلیسی بریتیش و امریکن را یاد می‌گیرند (چیزی مثل انگلیسی استرالیایی) که این مسئله در آزمون‌های زبانی به ضررشان تمام می‌شود.

بنابراین داشتن معلم زبان با لهجه عالی و دایره واژگانی بالا از اهمیت اول در یادگیری مؤثر و درست انگلیسی برخوردار است. در سطح شهر رشت آموزشگاه‌های زبان انگلیسی متعددی وجود دارد که هر کدام روش‌های آموزشی خاص خودشان را پیاده می‌کنند (که متأسفانه استاندارد مشخصی ندارد!) بنابراین آموزشگاهی را انتخاب کنید که در آن انگلیسی سلیس و با لهجه عادی تدریس می‌شود.

بهترین و به‌روزترین آموزشگاه زبان رشت: پشتیبانی خارج از کلاس آموزشگاه تا چه حد برای یادگیری زبان‌آموز مفید است؟

بر کسی پوشیده نیست که یادگیری زبان باید بی‌وقفه و مستمر باشد وگرنه نه‌تنها نتیجه موردنظر حاصل نشده که نتیجه زحمات کشیده شده نیز بر باد می‌رود. آیا یک آموزشگاه خوب باید مدرس و کلاس‌های خوب داشته باشد و تمام؟

یک آموزشگاه خوب باید برای زبان‌آموز بین جلسات کلاسی تکلیف در منزل تعیین کند. یک آموزشگاه خوب باید زبان‌آموز را در جهت درست آموزشی هدایت کند. در یک آموزشگاه خوب زبان‌آموز به نظارت و مشاوره دائم معلم و استاد زبان خود دسترسی دارد.

آموزشگاه زبان خوب در رشت؛ زمان‌بندی دقیق دوره‌ها

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی و هر زبان دیگر مثل کلاس مدرسه و دانشگاه نیست که تاریخ مشخص برای شروع و اتمام ترم داشته باشد؛ بنابراین اگر مثلا بخواهید وسط ترم شروع کنید از باقی کلاس جا نمی‌مانید. در آموزشگاه‌های بزرگ رشت تعداد کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی بالا است و دوره‌های مختلف با فواصل زمانی مشخص تشکیل می‌شوند. فقط باید توجه داشته باشید که تعداد زبان‌آموزان در هر کلاس باید در سطح استاندارد باقی بماند و از تعداد مشخصی فراتر نرود.

مهم‌ترین فاکتور در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان رشت؛ توانایی و تجربه‌ی مدرس

و اما بالاخره می‌رسیم به آخر مطلب و حتما مشتاق هستید بدانید بهترین آموزشگاه زبان رشت کدام آموزشگاه است. جواب این سؤال بسیار ساده است. بهترین آموزشگاه زبان رشت آموزشگاهی است که بهترین و باتجربه‌ترین مدرسین زبان را دارد؛ بنابراین اینکه کدام آموزشگاه زبانی را انتخاب می‌کنید مهم نیست؛ مهم اساتید زبان آموزشگاه و توانایی زبانی و تجربه تدریس آن‌ها است. سعی کنید استادی را انتخاب کنید که بالاترین توانایی تدریس و بهترین لهجه را داشته باشد.

نوع کلاس و آموزشگاه زبان مهم نیست، کیفیت و سواد زبانی مدرس و استاد زبان (به‌خصوص استاد زبان خصوصی و تدریس خصوصی) است که از بالاترین اهمیت برخوردار است.

گروه آموزشی استاد مسجدی متشکل از اساتید جوان، خلاق و با تجربه زیر نظر مستقیم استاد مسجدی، درحال حاضر افتخار همکاری با موسسه زبان استاد مسجدی را دارند. برای اطلاع از زمان‌بندی کلاس‌ها و گرفتن نام و آدرس آموزشگاه با ما از طریق شماره ۰۹۱۱۳۳۳۴۶۵۹ (تماس مستقیم، تلگرام و واتس اَپ) در تماس باشید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما : ۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸ – ۰۹۱۱۳۳۳۴۶۵۹

محل برگزاری کلاسها: رشت لاهیجان- انزلی

آدرس موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی : گیلان-رشت خیابان معلم بین میدان مادر و سرگل کوچه عطایی پلاک ۲۱ طبقه اول

زبان کنکور

گذراندن دوره های آموزش زبان کنکور راه رسیدن به رتبه های تک رقمی و دو رقمی را برای شما هموار میکنند .

مکالمه آزاد

دوره های بحث مکالمه آزاد برای روان تر صحبت کردن و تقویت اعتماد به نفس زبان آموزان در مهارت مکالمه میباشد.

دوره تافل

آزمون تافل (TOEFL) پذیرفته‌ شده‌ترین، محبوب‌ترین و مطمئن‌ترین انتخاب متقاضیان است.

دوره آیلتس

شرکت در آزمون آیلتس راهگشای فرصت های بسیاری است؛ آزمون آیلتس پراستفاده ترین آزمون مهارت سنجی زبان انگلیسی است.

تدریس زبان

در موسسه استاد مسجدی با بیش از بیست و پنج سال سابقه تدریس همه کلاس ها به صورت خصوصی و فشرده برگزار می گردد.

مشاوره و راهنمایی

نحوه ی صحیح برنامه ریزی و آموزش برای یادگیری زبان در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی

سایر دوره ها

اکثر زبان های دنیا را با ما خواهید آموخت. آموزش زبان های متداول در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی

آزمون جامع دکتری

هر آنچه باید درباره آزمون جامع بدانید، مقطع دکترا به عنوان عالیترین مقطع تحصیلی رسمی در دنیا پیگیری می شود.
دوره آیلتس

دوره آیلتس

هدف این دوره کاملاً تخصصی و مخصوص نکات سؤالات Reading و Listening و همینطور آشنایی کامل با نوع سؤالات Speaking و معیارهای نمره دهی آن و در نهایت چگونگی نوشتن منطبق بر معیارهای نمره دهی Writing می‌باشد. حضور در هر ۴ مهارت برای کلیه داوطلبان الزامی است مگر کسانیکه قبلاً در آزمون آیلتس شرکت کردند و با ارایه نمره آیلتس در یک یا چند مهارت بطور خاص شرکت خواهند کرد. افرادی که خواهان شرکت در یک یا دو مهارت خاص می‌باشند (بدون ارایه نمره IELTS ) ملزم به حضور در آزمون تعیین سطح می‌باشند و با توجه به قرار گرفتن در سطح مطلوب مورد نیاز آن مهارت مجاز به عدم شرکت در ده (۱۰) جلسه مخصوص آن مهارت می‌شوند.

مقالات مفید و خواندنی

موفقیت در آزمون تافل

موفقیت در آزمون تافل

نکاتی در خصوص موفقیت در آزمون تافل برای زبان آموزان عزیز چگونه با موفقیت آزمون ...

بیشتر بخوانید
شرح آمار در زبان انگلیسی

شرح آمار در زبان انگلیسی

راهنمای استفاده از علامت ها، نمودار ها، نرخ ها شرح آمار در زبان انگلیسی یعنی چی؟ به ...

بیشتر بخوانید
استفاده از حروف اضافه با اسم

استفاده از حروف اضافه با اسم

نکات مهم و اصولی در آزمون آیلتس برای استفاده از حروف اضافه با اسم برای ...

بیشتر بخوانید
میزان اهمیت listening در زبان

میزان اهمیت listening در زبان

listening ، مادر همه مهارتهای زبان میباشد ویکی از چهار مهارتهای یادگیریست امری بسیار مهم ...

بیشتر بخوانید
استفاده از حروف اضافه بعد از فعل

استفاده از حروف اضافه بعد از فعل

استفاده از حروف اضافه بعد از فعل به کاربردِ ترکیبات حرف اضافه + مفعول+ فعل ...

بیشتر بخوانید
نمره ۷ در اسپیکینگ آیلتس

نمره ۷ در اسپیکینگ آیلتس

چند نکاتی که در اسپیکینگ آیلتس ضروری است بدانیم: دریافت نمره ۷ در اسپیکینگ آیلتس از ...

بیشتر بخوانید
آموزش ترکی استانبولی برای سفر

آموزش ترکی استانبولی برای سفر

از سفر خود در استانبول لذت ببرید آموزش ترکی استانبولی برای سفر :جملاتی که در ...

بیشتر بخوانید
چگونه فرانسوی یاد بگیریم؟

چگونه فرانسوی یاد بگیریم؟

یادگیری زبان فرانسه چگونه فرانسوی یاد بگیریم؟ برای یادگیری زبان دوم دو احتمال اصلی وجود دارد: مطالعه خود ...

بیشتر بخوانید
عبارات کاربردی در زبان آلمانی

عبارات کاربردی در زبان آلمانی

عباراتی که در سفر به آلمان پرکاربرد و ضروری است عبارات کاربردی در زبان آلمانی در این ...

بیشتر بخوانید
فهرست مقالات

ویژه های سایت

لینک ها و کلمات کلیدی مفید

آموزشگاه زبان استاد مسجدی بزرگترین مرکز آیلتس رشت /دوره فشرده آیلتس رشت /MSRT رشت /دوره EPT رشت /PTE رشت /OET رشت /آموزش استاد مسجدی در موسسه زبان رشت /زمان آزمون آیلتس در مراکز ایران /زبان رشت (Zaban Rasht) /فرانسوی رشت /MHLE /دوره‌های تربیت مدرس (TTC) رشت /آموزش مکالمه در رشت /مکالمه زبان‌های خارجه /GRE رشت /بهترین استاد زبان رشت /بهترین مرکز آموزش زبان رشت (کلاس های خصوصی و آنلاین) /درباره استاد مسجدی /کلاس زبان در رشت /بهترین کلاس زبان رشت /تشکیل کلاس های زبان درلاهیجان /کلاس زبان لاهیجان /کلاس زبان انزلی /کلاس زبان در انزلی /زبان لاهیجان /زبان انزلی /زبان _ رشت /آلمانی رشت /آلمانی در رشت /کلاس آیلتس IELTS در رشت /کلاس آیلتس IELTS رشت /آیلتس IELTS رشت /آیلتس IELTS انزلی /آیلتس IELTS لاهیجان /دوره آیلتس IELTS در انزلی /آیلتس IELTS در انزلی /دوره آیلتس IELTS در لاهیجان /آیلتس IELTS در لاهیجان /دوره آیلتس IELTS در رشت /آیلتس IELTS در رشت /دوره‌های IELTS در انزلی /IELTS در انزلی /IELTS در لاهیجان /دوره های IELTS در لاهیجان /IELTS در رشت /دوره های IELTS در رشت /IELTS رشت /IELTS لاهیجان /IELTS انزلی /دوره آیلتس در در انزلی /دوره آیلتس در لاهیجان /دوره آیلتس در رشت /آیلتس در رشت /آیلتس در لاهیجان /آیلتس در انزلی /زبان آلمانی در رشت /زبان آلمانی در لاهیجان /زبان آلمانی در انزلی /آموزش آلمانی در انزلی /آموزش آلمانی در لاهیجان /آموزش زبان آلمانی رشت /

ارتباط با ما

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

اطلاعات تماس

آدرس :رشت ، خیابان معلم ، بین میدان مادر و سرگل

اول کوچه عطائی ، ساختمان ۲۱ ، طبقه یک

همراه : 09113334659

همراه : 09118018018

تلفن : 01333525102

ایمیل : info@ostad-masjedi.ir

شماره تلگرام : 09118018018


instagram

Telegtam

استاد مسجدی