لوگو - استاد مسجدی رشت

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی با دارا بودن چندین شعبه در استان گیلان از جمله شهر های رشت، انزلی، لاهیجان، رودسر و همچنین تدریس عمومی و خصوصی انواع زبان های بین المللی مانند زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، روسی و عربی انجام می شود. استاد مسجدی با تجربه ترین و محبوب ترین آموزشگاه زبان در استان گیلان می باشد. سال های زیادی است که در حوزه آموزش زبان در شهر رشت فعالیت می کنیم. همچنین مرکز آموزش زبان استاد مسجدی بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این سیستم انعطاف پذیر، تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه در یک سطح قابل قبول فرا گیرند.

انگلیسی در رشت – تدریس زبان انگلیسی در رشت فشرده و سریع – استاد مسجدی

آموزش انگلیسی به صورت دوره فشرده در آموزشگاه زبان انگلیسی استاد مسجدی انجام می پذیرد. تدریس زبان انگلیسی توسط بهترین مدرس های زبان انگلیسی در شهرستان رشت انجام می شود. زبان آموزان عزیز می توانند برای یادگیری زبان انگلیسی در دوره ها و کلاس های زبان انگلیسی استاد مسجدی شرکت نمایند.

تدریس زبان انگلیسی به صورت فشرده

کلیه آموزش های زبان انگلیسی و تدریس و دوره ها و کلاس های زبان انگلیسی به صورت فشرده در بازه زمانی بین 1 الی 4 ماه انجام می شود. شما می توانید در کمترین زمان ممکن به سطح قابل توجه در زبان انگلیسی برسید. زبان آموزان عزیز شهر رشت می توانند جهت دریافت مشاوره و ثبت نام با استاد مسجدی تماس حاصل نمایند.

مدرسان کلاس زبان انگلیسی در رشت

در آموزشگاه زبان انگلیسی استاد مسجدی رشت مدرسان حرفه ای و با تجربه که بعضا در خارج از کشور حضور دارند صورت می گیرد. با خیال راحت در دوره زبان انگلیسی استاد مسجدی شرکت نمایید. ما بهترین ها را برای یادگیری انگلیسی برای شما فراهم آورده ایم. این واقعی است نه شعار.

تضمین آموزش انگلیسی در شهر رشت

ما به شیوه آموزش خودمان اعتقاد راسخ داریم. برای یادگیری زبان انگلیسی اگر در استان گیلان زندگی می کنید این فرصت را از دست ندهید. ما در یک دوره چند ماهه شما را به سطح مناسب در زبان انگلیسی خواهیم رساند. شما هم باید برای یادگیری زبان انگلیسی بخواهید و تلاش کنید تا این هدف محقق شود.

ما در آموزشگاه زبان استاد مسجدی به شما قول می دهیم بین 1 تا 4 ماه به سطح قابل قبول در زبان انگلیسی خواهید رسید. چنانچه این امر محقق نشد ما برای شما کلاس های زبان انگلیسی جبرانی برگزار خواهیم کرد تا به سطح مناسب برسید.

شیوه برگزاری کلاس های انگلیسی در رشت

کلاس های زبان در آموزشگاه زبان انگلیسی استاد مسجدی رشت به این سه روش برگزار می شوند:

  1. تدریس خصوصی فشرده زبان انگلیسی
  2. تدریس به صورت غیر حضوری و آنلاین
  3. تدریس انگلیسی به صورت حضوری

مدرک زبان انگلیسی معتبر دریافت کنید!

کلیه مدارک دوره زبان انگلیسی استاد مسجدی رشت از آلمان و انگستان صادر می گردند. شما در آموزشگاه زبان استاد مسجدی هم به دانش می رسید و هم به اعتبار قابل توجه.

ثبت نام در کلاس انگلیسی استاد مسجدی

برای ثبت نام لطفا با شماره تماس های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید تا فرایند مصاحبه و ثبت نام برای شما عزیزان آغاز گردد.

تصاویری از محیط دفتر آموزشگاه استاد مسجدی -Ostad Masjedi Office Pictures