لوگو - استاد مسجدی رشت

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی با دارا بودن چندین شعبه در استان گیلان از جمله شهر های رشت، انزلی، لاهیجان، رودسر و همچنین تدریس عمومی و خصوصی انواع زبان های بین المللی مانند زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، سوئدی، روسی و عربی انجام می شود. استاد مسجدی با تجربه ترین و محبوب ترین آموزشگاه زبان در استان گیلان می باشد. سال های زیادی است که در حوزه آموزش زبان در شهر رشت فعالیت می کنیم. همچنین مرکز آموزش زبان استاد مسجدی بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این سیستم انعطاف پذیر، تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه در یک سطح قابل قبول فرا گیرند.

منابع کنکور زبان آلمانی چیست؟

منابع کنکور زبان آلمانی چیست؟ (برای متقاضیان رشته زبان و ادبیات آلمانی) منابع کنکور زبان آلمانی چیست؟ به رشته زبان و ادبیات آلمانی علاقه دارید؟ می‌خواهید بدونید منابع کنکور زبان تخصصی آلمانی چیست؟ چه کتاب‌هایی رو باید برای بخش گرامر و واژگان بخوانید؟ و برای تقویت درک مطلب چیکار باید کرد؟ چه سطحی از زبان…

منابع کنکور زبان آلمانی چیست؟ (برای متقاضیان رشته زبان و ادبیات آلمانی)

منابع کنکور زبان آلمانی چیست؟ به رشته زبان و ادبیات آلمانی علاقه دارید؟ می‌خواهید بدونید منابع کنکور زبان تخصصی آلمانی چیست؟ چه کتاب‌هایی رو باید برای بخش گرامر و واژگان بخوانید؟ و برای تقویت درک مطلب چیکار باید کرد؟ چه سطحی از زبان آلمانی برای کنکور نیاز است؟ اگر سطح B1 هستید چی بخوانید؟ اگر B2 هستید چی؟

اگر تازه می‌خواهید شروع کنید، بهتره با این مقاله ده نکته‌ی اساسی کنکور منحصراً زبان شروع کنید. همه‌ی بچه‌های زبان می‌توانند از آن استفاده کنند، از هر رشته‌ای، چه آلمانی، چه فرانسوی چه انگلیسی و چه ….. 

اول باید بدانید، همان‌طور که در مقاطع راهنمایی و دبیرستان ما کتاب‌های یادگیری انگلیسی داریم، این دروس برای آلمانی هم وجود دارند. اما الزاماً منابع خوبی برای کنکور زبان آلمانی نیستند.

بهتر است که قبل از کنکور زبان آلمانی، کلاس‌های فشرده یا فوق فشرده آلمانی برداریم و سوادمان حداقل تا سطح B1 باشد.

تا با درصدهای عمومی متوسط دانشگاه خوب در رشته‌ی زبان و ادبیات آلمانی یا رشته مترجمی آلمانی قبول بشویم.

اگه سطح B1 هستید و می‌خواهید برای کنکور زبان آلمانی بخوانید:

 – اگه کلاس رفتید و کتاب‌های Menschen رو خواندید مطمئن شوید همه‌ی تمرین‌های کتاب کار و نکته‌های کتاب رو تمرین کردید.

 -تست‌ها ی کنکور منحصراً زبان آلمانی سال‌های پیش‌ را حتما تمرین کنید.

 -از سایتSchubert هم می‌توانید تمرین‌های اضافی مرتبط با هر درس رو پیدا کنید.

 برای بخش گرامر و تست‌های گرامر کنکور زبان آلمانی چی بخوانیم؟

اگر ب1 هستید کتاب klipp und klar پیشنهاد خیلی خوبی برای  بخش گرامر است.

اما سعی کنید یک کتاب رو کامل و درست بخوانید.

البته هر کتابی نقاط ضعف و قوت خودش را دارد ولی اگر خوب مطالعه و تمرین شود تاثیر مطلوب خودش را میذارد.

اگر سطح شما بالاتر از B2 است. برای تقویت و تمرین بیشتر کتاب‌های انتشارات هوبر انتخاب خوبی است :

یک: کتاب قرمز  هوبر   Übungsgrammatik für die Mittelstufeکتاب خیلی خوب و شناخته  شده‌ای برای تمرین گرامر است که به‌طور موضوعی مثال هم دارد.

دوم: کتاب زرد هوبر  die gelbe aktuellکتاب پیشرفته تر و به مراتب سخت‌تری است که اگر به تمرین بیشتر نیاز دارید می‌توانید از آن استفاده کنید.

منابع پیشنهادی برای واژگان در کنکور زبان آلمانی تخصصی چیست؟

1. کتاب  großes übungsbuch Wortschatz  از انتشارات هوبر گزینه بسیار مناسبی است .

طراحی کتاب به‌صورت موضوعی و شما موضوعی را انتخاب می‌کنید، بعد می‌توانید تمام کلمات مرتبط با آن را در تمرین‌های متنوع و متفاوت یاد بگیرید.

2. اگر هم دوست ندارید بصورت موضوعی بخوانید، می‌توانید یک کتاب دیگه از انتشارات هوبر Wortschatz und Grammatik B1  برای سطح B1 خوبه که اتفاقا تمرینات گرامری هم دارد. همچنین پی دی اف کتاب‌ها در اینترنت موجود است.

برای بخش درک متن چی بخوانیم؟

 برای بخش  Lesen و درک متن هم انتشارات هوبر کتاب دارد: به Lesen und Schreiben B1 مراجعه کنید.

اما برای Lesen می‌توانیم به داستان‌های کوتاه از برادران گریم یا تمرینات کتابه Menschen هم اکتفا کنیم. نکته‌ی مهم تکنیک تست زنی و حذف گزینه است.

خوندن اصطلاحات آلمانی (Redewendungen) خیلی ضروری نیست و بیشتر برای کنکور ارشد نیاز، اما  قطعا تاثیر خودش را دارد.

 راجع به دانشگاه‌های دارای رشته آلمانی بدانید که فقط چهار دانشگاه در سطح‌ کشور آن را ارائه می‌دهد: دانشگاه آزاد تهران، شهید بهشتی تهران، دانشگاه تهران و دانشگاه اصفهان.

همچنین می‌توانید با شرکت در کلاس‌های زبان آلمانی استاد مسجدی بهترین رتبه را در امتحانات زبان آلمانی در هر سطحی هستید به‌دست آورید.

کلاس‌های زبان آلمانی موسسه استاد مسجدی، با ارایه کلاسهای فشرده خود در مدت ۱ تا ۲ ماه در هر سطح (a1/ a2/b1/b2) برای اولین بار در سطح کشور با استفاده از اساتید گوته آلمان به صورت دوره‌های vip و خصوصی مخصوص زبان آموزان و علاقمندان به یادگیری زبان‌های خارجی ارائه می‌گردد.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما : ۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸۰ – ۰۹۱۱۳۳۳۴۶۵۹

محل برگزاری کلاسها: رشت  لاهیجان- انزلی

| استاد مسجدی
تصاویری از محیط دفتر آموزشگاه استاد مسجدی -Ostad Masjedi Office Pictures