لینک ها و کلمات کلیدیآموزش زبان آلمانی رشت

1397-09-24 17:09به قلم Masjedi1310
https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/5bcc2efb875b9-1.png

مرکز آموزش زبان استاد مسجدی  (آموزش زبان آلمانی رشت) بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این سیستم انعطاف پذیر تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری...

مرکز آموزش زبان استاد مسجدی  (آموزش زبان آلمانی رشت) بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این

سیستم انعطاف پذیر تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه فرا گیرند.

آموزش زبان آلمانی رشت؛ مدرک زبان آلمانی

به‌طور خلاصه، در کشور ایران، امتحانات سطح B (زبان آلمانی رشت) پرطرفدار است. افرادی که قصد تحصیل در کشور آلمان را دارند معمولاً داوطلب آزمون زبان آلمانی در این سطح هستند. هر کدام از دانشگاه‌های آلمان با توجه به رتبه‌بندی و شرایط خود از هر داوطلب، مدرک B1 یا B2 را می‌خواهند. البته بیشتر دانشگاه‌های آلمان مدرک زبان آلمانی B2 را می‌خواهند.

چون این آزمون بسیار پرطرفدار است، تقریبا هر ماه در کشور و موسسات معتبر برگزار می‌شود و نمرات آن توسط دانشگاه‌های آلمانی معتبر است.  از آنجایی که مدرک B2 زبان آلمانی برای داشتن ویزای آلمان اجباری است بنابراین متقاضیان مدرک B2 بیشترین جمعیت متقاضیان زبان آلمانی را در ایران تشکیل می‌دهند. امروزه کلاس‌های فشرده و فوق فشرده زبان در سطح دنیا برای یادگیری سریع زبان‌آموزان، بدون این‌که زمان زیادی یا هزینه‌های زیادی را متحمل شوند، برگزار می‌گردد.

ضمناً در دپارتمان زبان‌های خارجه استاد مسجدی، با سال‌ها تجربه در زمینه آموزش زبان‌های خارجی مشغول به ارائه خدمات عمومی و تخصصی همچنین دوره‌های فشرده و فوق فشرده می‌باشد. استفاده از آخرین روش‌های آموزشی در کنار بهره‌گیری از اساتید برتر و با سابقه همواره یاور ما در راستای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به متقاضیان در حوزه نیازمندی‌های مرتبط بوده‌ است. تنوع و همچنین به‌روزرسانی مستمر دوره‌ها براساس شرایط روز می‌تواند تمامی نیازهای هر شخصی را در تمامی سطوح اداری در بحث فراگیری و آموزش زبان‌های فرانسه، انگلیسی ،آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسی، عربی و ترکی استانبولی مرتفع سازد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت ، خیابان معلم ، بین میدان مادر و سرگل اول کوچه عطائی ، ساختمان ۲۱ ، طبقه یک
01333525102
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه