آلمانیاسلایدر تصاویرسایر زبان هاتدریس خصوصی زبان آلمانی درمرکز زبان استاد مسجدی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/11/alrasht-1.jpg

  تدریس خصوصی زبان آلمانی درمرکز زبان استاد مسجدی زبان آلمانی خصوصی رشت: متقاضیان تحصیل و اقامت کشور آلمان نیازمند اخذ مدرک گوته زبان آلمانی در سطح B1 یا B2 می‌باشند پیشینه تدریس زبان آلمانی در شهر رشت قدمتی طولانی دارد اما متاسفانه بدلیل عدم انطباق با روش های نوین آموزشی و عدم استفاده از منابع...

 

تدریس خصوصی زبان آلمانی درمرکز زبان استاد مسجدی

زبان آلمانی خصوصی رشت: متقاضیان تحصیل و اقامت کشور آلمان نیازمند اخذ مدرک گوته زبان آلمانی در سطح B1 یا B2 می‌باشند

پیشینه تدریس زبان آلمانی در شهر رشت قدمتی طولانی دارد اما متاسفانه بدلیل عدم انطباق با روش های نوین آموزشی و عدم استفاده از منابع روز مسیر یادگیری این زبان برای علاقه مندان بسیار طولانی شده و با درصد بالایی از ریزش باعث سرخوردگی متقاضیان شده است. همچنین با تیتر بزرگی از برخی آموزشگاه‌ها که می‌گویند در ۱ ماه زبان آلمانی قابل فراگیری نیست این یک ذهنیت اشتباه است زیرا تجربه و همچنین کارنامه خروجی‌ها با نمره برتر خود گواه این است که می‌توان با بهترین متدهای روز دنیا هر زبانی را در کوتاهترین زمان ممکن یاد گرفت.

یکی از مشکلات اساسی افرادی که متقاضی دریافت مدرک گوته می‌باشند طولانی شدن عمدی دوره های آموزشی در موسسات جهت درآمد زایی و صرف ساعت بیشتری برای یادگیری می‌باشد ولی موسسه استاد مسجدی این قوانین نانوشته را در هم شکسته و با هدف ایجاد انگیزه در متقاضیان سریع‌ترین و کوتاه‌ترین دوره زبان آلمانی کاملاً تضمینی را برای گرفتن مدرک گوته تعریف می‌نماید

مجموعه آموزشی استاد مسجدی به عنوان یک مجموعه پیشرو در زمینه زبان اقدام به راه اندازی دپارتمان زبان آلمانی رشت– لاهیجان- انزلی نموده است بگونه ای که در کمترین زمان ممکن بتواند علاقه مندان را جهت آزمون‌های بین المللی چون گوته آماده نماید.

فقط کافی است یکبار به موسسه ما اعتماد کنید و در کوتاهترین زمان و هزینه مناسب در امتحانات آماده شوید.

مرکز آموزش زبان استاد مسجدی بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این سیستم انعطاف پذیر تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه فرا گیرند.

تدریس خصوصی زبان آلمانی درمرکز زبان استاد مسجدی

چرا مرکز زبان استاد مسجدی بزرگترین و معتبرترین مجموعه آیلتس بصورت انلاین است؟

۱- مدرسین مرکز اموزش زبان استاد مسجدی

مدرس رسمی ایلتس idp استرالیا (برگزارکننده رسمی ازمون ایلتس ایران) میباشند.دارای مدرک فوق لیسانس و دکترا  از دانشگاهای خارجی (  Putra University)  و داخلی میباشند. دارای کارنامه قبولی بالای ۹۵ درصد شاگردان در ایلتس ۷ و ۱۰۰ درصد در ایلتس ۶ هستند.

۲- دوره های طراحی شده در مرکز زبان استاد مسجدی

قبل از شرکت در هر دوره دانش زبانی فرد در مصاحبه تخصصی تعیین شده و سپس با توجه به آن نسبت به شرکت در دوره‌ای متناسب راهنمایی خواهد شد.

دوره ما برای آیلتس از پایه شامل ۱۰۰ ساعت جلسه کلاس اموزشی که به دو بخش تقسیم میشود .

تقویت پایه زبان: ۴۰ ساعت ابتدایی از دوره ایلتس به  ترمیم و تکمیل اطلاعات پایه و دانش عمومی زبان پرداخته و بیشتر شامل گرامر زبان انگلیسی به همراه افزایش دایره واژگان زبان آموزان میپردازد

۴ مهارت اصلی : ۶۰ ساعت از این دوره آموزشی بر روی مهارت های ازمون ایلتس شامل Reading ، Writing ، Listening ، Speaking خواهد پرداخت.

۳- فرایند های سنجش کیفیت آموزش در مرکز زبان استاد مسجدی

در این فرایند پس از آموزش هر مهارت ، آزمون های شبیه سازی زیر نظر امتحان گیرنده اصلی ایلتس برگزار شده و زبان آموزان پیوسته در حال غربال میباشند.البته ازمون های کلاسی نیز بصورت هفتگی برگزار میشود.

متقاضیانی که به هر دلیل در هر کدام از مراحل موفق به عبور از سد ازمون های داخلی نشوند جهت بازاموزی مجددا در آن مهارت شرکت داده خواهند شد.

۴- آزمون جامع شبیه سازی آیلتس در موسسه استاد مسجدی

در این آزمون که دقیقا مانند ایلتس IDP استرالیا برگزار میشود متقاضیان در شرایط شبیه سازی شده قرار گرفته و قبل از پرداخت هزینه آزمون نسبت به توانایی خود اطمینان پیدا میکنند.

توجه :

امکان ثبت نام در هر کدام ۴ مهارت اصلی(خواندن- نوشتن- گوش دادن- صحبت کردن) بصورت مجزا وجود دارد.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه