دوره های آموزشی-بخش دومدوره‌ های آموزش زبان‌ های خارجی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/11/zanankh-1.jpg

دوره‌ های آموزش زبان‌ های خارجی  در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی  از جمله دوره های زبان خارجی که در موسسه زبان استاد مسجدی برگزار می شود عبارتند از: فرانسه،انگلیسی،آلمانی،ایتالیایی،اسپانیایی،روسی،عربی و ترکی استانبولی این دوره‌ های آموزش زبان‌ های خارجی برای علاقه مندان به یادگیری این   زبان هاو کسانی که قصد مهاجرت به این کشور...

دوره‌ های آموزش زبان‌ های خارجی  در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی 

از جمله دوره های زبان خارجی که در موسسه زبان استاد مسجدی برگزار می شود عبارتند از:

فرانسه،انگلیسی،آلمانی،ایتالیایی،اسپانیایی،روسی،عربی و ترکی استانبولی

این دوره‌ های آموزش زبان‌ های خارجی برای علاقه مندان به یادگیری این   زبان هاو کسانی که قصد مهاجرت به این کشور ها را دارند مفید می باشد.

 

امروزه کلاس‌های فشرده و فوق فشرده زبان های خارجی در سطح دنیا برای یادگیری سریع زبان‌آموزان، بدون این‌که زمان زیادی یا هزینه‌های زیادی را متحمل شوند، برگزار می‌گردد.

ضمناً در دپارتمان زبان‌های خارجه استاد مسجدی، با سال‌ها تجربه در زمینه آموزش زبان‌های خارجی مشغول به ارائه خدمات عمومی و تخصصی همچنین دوره‌های فشرده و فوق فشرده می‌باشد.

استفاده از آخرین روش‌های آموزشی در کنار بهره‌گیری از اساتید برتر و با سابقه همواره یاور ما در راستای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به متقاضیان در حوزه نیازمندی‌های مرتبط بوده‌ است.

تنوع و همچنین به‌ روزرسانی مستمر دوره‌ها براساس شرایط روز می‌تواند تمامی نیازهای هر شخصی را در تمامی سطوح اداری در بحث فراگیری (دوره‌ های آموزش زبان‌ های خارجی) و آموزش زبان‌های فرانسه، انگلیسی ،آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسی، عربی و ترکی استانبولی مرتفع سازد.

لازم به یادآوری ست با توجه به اینکه تمام کلاسهای این موسسه بصورت خصوصی و VIP برگذار میشود اساتید این موسسه تمام وقت و تلاش خود را برای ارائه بهترین آموزش جهت یادگیری زبان با روشی صحیح به زبان آموزان گذاشته تا به نتیجه مطلوب برسند.

| استاد مسجدی

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
درباره

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی برگزارکننده انواع دوره های زبان در رشت، کلاس زبان انگلیسی در رشت، کلاس زبان آلمانی در رشت، کلاس زبان فرانسه در رشت، کلاس زبان ترکی استانبولی در رشت، کلاس آیلتس در رشت، کلاس تافل در رشت و انواع آزمون زبان در رشت و دوره های فشرده زبان در رشت و مکالمه در رشت و سایر شهرهای استان گیلان می باشد.

خبرنامه