دوره های آموزشی-بخش اولدوره‌های آموزش زبان کنکور

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/11/konkor256-1.jpg

آموزش زبان کنکور بالا رفتن سرعت زندگی، مشغله های متعدد، و غیره بسیاری از افراد را از شرکت در دوره های عمومی فراگیری زبان (دوره‌های آموزش زبان کنکور) که غالباً چند سال به طول می انجامد دلسرد می کند. از سوی دیگر این گونه افراد نیازهای زبانی مشخصی دارند که بدون تامین آنها به مشکل...

آموزش زبان کنکور

بالا رفتن سرعت زندگی، مشغله های متعدد، و غیره بسیاری از افراد را از شرکت در دوره های عمومی فراگیری زبان (دوره‌های آموزش زبان کنکور) که غالباً چند سال به طول می انجامد دلسرد می کند. از سوی دیگر این گونه افراد نیازهای زبانی مشخصی دارند که بدون تامین آنها به مشکل بر می خورند.

آموزش زبان کنکور

دوره‌های آموزش زبان کنکور؛ دوره های زبان برای کنکور

با گذراندن دوره های زبان برای کنکور رتبه کنکور خود را را ارتقا دهید یکی از دغدغه هایی که غالب نوجوانان ایرانی همواره با آن دست و پنجه نرم می کنند شرکت در کنکور در رشته های مختلف است، آزمونی که همه ساله شامل محتوای سخت تری شده و برای موفقیت در آزمون کنکور (آمادگی آزمون کنکور رشت) نیازمند آن هستیم که بر مفاهیم تکیه کنیم چرا که حفظ مطالب به تنهایی کمک نخواهد کرد و برآیند مفیدی را در بر نخواهد داشت .

رتبه کنکور خود را با درصد زبان خود ارتقا دهید

یکی از مواد درسی که بسیار حایز اهمیت است و می تواند نقش تعیین کننده داشته باشد درصد حاصله در درس زبان انگلیسی است. از آنجایی که بسیاری از دانش آموزان در زبان انگلیسی ضعیف می باشند  انتخاب روشی که بتواند شما را در این زمینه تقویت کند می تواند بسیار موثر باشد و با توجه به ضعف رقبا در این زمینه و رقابتی بودن کنکور ، شما می توانید رتبه خود را بسیار ارتقا دهید .

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه