دوره های آموزشی-بخش اولدوره های مکالمه آزاد زبان

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/11/mokalema256-1.jpg

دوره های مکالمه آزاد زبان: این نوع دوره‌های فشرده زبان انگلیسی (زبان رشت) را به دوستانی پیشنهاد می‌کنیم که به هر دلیلی تصمیم به فراگیری زبان دوم (زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی) در کوتاه‌ترین زمان ممکن دارند و به جهت اهمیت فراوان این مسئله، زمان کافی نیز برای مطالعه (دوره های مکالمه آزاد...

مکالمه آزاد زبان

مکالمه آزاد زبان

دوره های مکالمه آزاد زبان:

این نوع دوره‌های فشرده زبان انگلیسی (زبان رشت) را به دوستانی پیشنهاد می‌کنیم که به هر دلیلی تصمیم به فراگیری زبان دوم (زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی) در کوتاه‌ترین زمان ممکن دارند و به جهت اهمیت فراوان این مسئله، زمان کافی نیز برای مطالعه (دوره های مکالمه آزاد زبان) در نظر گرفته‌اند.

زیرا شرکت در این نوع کلاس‌های آموزش فشرده زبان انگلیسی (هر روزه یا ۳ تا ۵ جلسه در هفته) که بصورت توافقی برگزار می‌شوند، می‌تواند به دلیل قرار گرفتن مستمر و هر روزه در معرض زبان تاثیر فوری و بسزایی در پیشرفت یادگیری متقاضیان داشته باشد، به شرط اینکه برابر با مقدار زمانی که در کلاس حضور دارند، در منزل نیز به همان اندازه زمان برای مطالعه در نظر بگیرند.

با این حال مکررا در جلسه مشاوره و تعیین سطح با دوستانی مواجه می‌شویم که علیرغم مشغله‌های فراوان از نظر شغلی و غیره و طبیعتا نداشتن زمان کافی جهت شرکت در این نوع دوره های فشرده مکالمه زبان انگلیسی، همچنان اصرار بر ثبت نام در این دوره‌ها دارند !!!؟؟

در حالیکه به طور قطع با توجه به حجم بالای مطالب ارایه شده در هر جلسه و منابع کمک آموزشی که در سیلابس هر جلسه کلاس‌های استاد مسجدی گنجانده شده است، زبان آموز با مشغله‌هایی که در طول روز دارد، موفق به مطالعه و آماده‌سازی مطالب هر جلسه کلاس نخواهد شد.

و این یعنی عدم کسب نتیجه و خروجی مطلوب از کلاس زبان (کلاس خصوصی زبان) و یا حتی دلزده و نا امید شدن از یادگیری و رها کردن کار در طول ترم. پس به این نتیجه میرسیم که کلاس‌های فشرده زبان انگلیسی یا هر زبان خارجی دیگر برای زبان آموزانی طراحی شده است که تقریبا مشغله خاصی جز یادگیری زبان در کوتاهترین زمان ممکن ندارند.

اما این به آن معنا نیست که افراد پر مشغله هیچ گزینه‌ای در اختیار ندارند!!! به این دوستان پیشنهاد میکنیم که برای فراگیری و آموزش زبان انگلیسی در کلاسهای ۵ شنبه و جمعه ما شرکت نمایند.

که برای این دوستان گزینه واقع بینانه و مفیدتری خواهد بود. زیرا هدف یادگیری زبان است نه صرفا به پایان رساندن چند ترم و چند کتاب !؟

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه