دوره های آموزشی-بخش دوممشاوره و راهنمایی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/11/moshaver-1.jpg

مشاوره و راهنمایی برنامه ریزی (مشاوره و راهنمایی) گامی بسیار بلند برای پیشرفت با سرعت نور است. با برنامه ریزی (مشاوره تحصیلی رشت) میتوانید پیشرفت خود را ارزیابی کنید، به خود انگیزه داده و از روند یادگیری خود لذت ببرید. برای هر یک از زبان آموزان پیش آمده که گاهی در مسیر یادگیری با ترافیک...

مشاوره و راهنمایی

برنامه ریزی (مشاوره و راهنمایی) گامی بسیار بلند برای پیشرفت با سرعت نور است. با برنامه ریزی (مشاوره تحصیلی رشت) میتوانید پیشرفت خود را ارزیابی کنید، به خود انگیزه داده و از روند یادگیری خود لذت ببرید.

مشاوره و راهنمایی

برای هر یک از زبان آموزان پیش آمده که گاهی در مسیر یادگیری با ترافیک اهداف و برنامه‌های مهم زندگی (مشاوره و راهنمایی)، مواجه می‌شوند، که باید برای رسیدن به هر یک از آنها سخت تلاش کنند؛ اما با توجه به اینکه برای زبان آموز، یادگیری زبان بسیار ضروریست لذا این مساله مستلزم یک برنامه‌ریزی منظم و روش‌های یادگیری در شیوه مطالعه می‌باشد. ضمناً موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی توانسته با استفاده از تیم مجرب و با تجربه خود در زمینه مشاوره تحصیلی و برنامه‌ریزی تخصصی برای پیشرفت علمی زبان آموزان در راه رسیدن به موفقیت کمک شایانی کند.

همچنین علاوه‌بر مشاوره خصوصی می‌توانید از کلاس‌های خصوصی و فشرده آمادگی برای کنکور دکتری / کارشناسی و ارشد که از مدرسین جوان و خلاق دارای رتبه‌های تک رقمی از دانشگاه‌های سراسری (مدرس زبان دکتری رشت) می‌باشند برای آمادگی در آزمون نهایت استفاده را ببرید.

ضمناً دپارتمان زبان‌های خارجه استاد مسجدی، با سال‌ها تجربه در زمینه آموزش زبان‌های خارجی مشغول به ارائه خدمات عمومی و تخصصی همچنین دوره‌های فشرده و فوق فشرده می‌باشد. استفاده از آخرین روش‌های آموزشی در کنار بهره‌گیری از اساتید برتر و با سابقه همواره یاور ما در راستای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به متقاضیان در حوزه نیازمندی‌های مرتبط بوده‌ است. تنوع و همچنین به‌روزرسانی مستمر دوره‌ها براساس شرایط روز می‌تواند تمامی نیازهای هر شخصی را در تمامی سطوح اداری در بحث فراگیری و آموزش زبان‌های فرانسه، انگلیسی ،آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسی، عربی و ترکی استانبولی مرتفع سازد.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
درباره

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی برگزارکننده انواع دوره های زبان در رشت، کلاس زبان انگلیسی در رشت، کلاس زبان آلمانی در رشت، کلاس زبان فرانسه در رشت، کلاس زبان ترکی استانبولی در رشت، کلاس آیلتس در رشت، کلاس تافل در رشت و انواع آزمون زبان در رشت و دوره های فشرده زبان در رشت و مکالمه در رشت و سایر شهرهای استان گیلان می باشد.

خبرنامه