https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/11/post-1-3.jpg

مشاوره تخصصی (مشاوره کنکور) انتخاب رشته تضمینی (مشاوره تحصیلی رشت) توسط دکتر مسجدی در رشت برنامه‌ریزی و مشاوره تحصیلی (مشاوره کنکور) گامی بسیار بلند و مطمئن برای پیشرفت در هر مقطع تحصیلی از پایه تا دکتری می‌باشد. همچنین برنامه‌ریزی منظم و مشاوره تحصیلی می‌تواند پشتیبان شما در همه مراحل تحصیلی باشد و باعث می‌شود پیشرفت...

مشاوره تخصصی (مشاوره کنکور) انتخاب رشته تضمینی (مشاوره تحصیلی رشت) توسط دکتر مسجدی در رشت

برنامه‌ریزی و مشاوره تحصیلی (مشاوره کنکور) گامی بسیار بلند و مطمئن برای پیشرفت در هر مقطع تحصیلی از پایه تا دکتری می‌باشد. همچنین برنامه‌ریزی منظم و مشاوره تحصیلی می‌تواند پشتیبان شما در همه مراحل تحصیلی باشد و باعث می‌شود پیشرفت خود را ارزیابی کنید، به خود انگیزه داده و از روند یادگیری خود لذت ببرید.

 

برای هر یک از زبان آموزان پیش آمده که گاهی در مسیر یادگیری با ترافیک اهداف و برنامه‌های مهم زندگی، مواجه می‌شوند، که باید برای رسیدن به هر یک از آنها سخت تلاش کنند؛ اما با توجه به اینکه برای زبان آموز، یادگیری زبان بسیار ضروریست لذا این مساله مستلزم یک برنامه‌ریزی منظم و روش‌های یادگیری در شیوه مطالعه می‌باشد. ضمناً موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی توانسته با استفاده از تیم مجرب و با تجربه خود در زمینه مشاوره تحصیلی و برنامه‌ریزی تخصصی برای پیشرفت علمی زبان آموزان در راه رسیدن به موفقیت کمک شایانی کند.

همچنین موسسه خصوصی زبان استاد مسجدی برای علاقه‌مندان به دوره‌های زودبازده زبان انگلیسی اقدام به برگزاری کلاس‌های فشرده و فوق فشرده زبان‌های خارجه در چندین شعبه خود در استان گیلان مشغول به ارایه خدمات آموزشی با کیفیت و یکسان در همه شعب خود توانسته تا زبان آموزان در کوتاهترین زمان به نتایج مطلوب دست یابند.

برای ورود به بخش مقالات مشاوره کنکور اینجا کلیک کنید.

مشاوره کنکور

 

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
درباره

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی برگزارکننده انواع دوره های زبان در رشت، کلاس زبان انگلیسی در رشت، کلاس زبان آلمانی در رشت، کلاس زبان فرانسه در رشت، کلاس زبان ترکی استانبولی در رشت، کلاس آیلتس در رشت، کلاس تافل در رشت و انواع آزمون زبان در رشت و دوره های فشرده زبان در رشت و مکالمه در رشت و سایر شهرهای استان گیلان می باشد.

خبرنامه