آلمانی در رشت کلاس‌های خصوصی و فشرده زبان آلمانی (آلمانی در رشت)، مناسب برای افرادی است که زمان کمتری نسبت به بقیه افراد برای یادگیری زبان را دارند مانند: افرادی که قصد مهاجرت دارند دانشجویان عزیز شاغلین و کارمندان متقاضیان کلیه آزمون‌های تخصصی زبان یکی از مهم‌ترین مزیت‌های آموزش دوره‌های فشرده و فوق فشرده زبان...

آلمانی در رشت

کلاس‌های خصوصی و فشرده زبان آلمانی (آلمانی در رشت)، مناسب برای افرادی است که زمان کمتری نسبت به بقیه افراد برای یادگیری زبان را دارند مانند:

  • افرادی که قصد مهاجرت دارند
  • دانشجویان عزیز
  • شاغلین و کارمندان
  • متقاضیان کلیه آزمون‌های تخصصی زبان

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های آموزش دوره‌های فشرده و فوق فشرده زبان (آلمانی در رشت)، پیوستگی و مستمر بودن کلاس‌هاست. بطوری‌که در سطوح بالاتر امکان تشکیل نشدن و مشکلات به حدنصاب رسیدن را به هیچ‌وجه ندارد.

آلمانی در رشت

از هدف‌های اصلی آموزشگاه زبان استاد مسجدی، آموزش تخصصی زبان ، ارائه سرویس‌های تحصیلی کاربردی همگام با پیشرفت‌های روزافزون دنیای امروز و هدفمند نمودن این پروسه می‌باشد. از دیگر اهداف موسسه زبان استاد مسجدی می‌توان به پشتیبانی ، مشاوره و هم‌راهی مستمر با زبان آموزان در همه مراحل آموزشی اشاره کرد تا از حصول نتیجه دلخواه و پیشرفت آن‌ها اطمینان حاصل گردد. از جمله دوره‌های آموزشگاه زبان استاد مسجدی می‌توان به دوره‌های آیلتس ، دوره‌های آموزش زبان فشرده و نیمه فشرده ، دوره‌های مکالمه ، دوره‌های گرامر ، دوره‌های آنلاین زبان ، دوره‌های آنلاین مکالمه ، دوره‌های آنلاین گرامر ، ترجمه متون انگلیسی آلمانی ، آزمون MOCK ، مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته ، برگزاری کلاس‌های کنکور زبان ، آزمون‌های آزمایشی آیلتس ، دوره‌های آنلاین تافل ، دوره‌های MSRT ، دوره‌های EPT ، دوره‌های  OET، دوره‌های PTE، آموزش زبان‌های خارجه (آلمانی، انگلیسی، روسی، سوئدی، ترکی استانبولی، فرانسوی)، دوره‌های تربیت مدرس (TTC & ITC) و دیگر دوره‌های موردنیاز هر زبان آموز را می‌توان نام برد.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
درباره

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی برگزارکننده انواع دوره های زبان در رشت، کلاس زبان انگلیسی در رشت، کلاس زبان آلمانی در رشت، کلاس زبان فرانسه در رشت، کلاس زبان ترکی استانبولی در رشت، کلاس آیلتس در رشت، کلاس تافل در رشت و انواع آزمون زبان در رشت و دوره های فشرده زبان در رشت و مکالمه در رشت و سایر شهرهای استان گیلان می باشد.

خبرنامه