لینک ها و کلمات کلیدیآموزش آلمانی در انزلی

آموزش آلمانی در انزلی برگزاری آموزش آلمانی در انزلی (کلاس زبان آلمانی رشت) / رشت / فومن و دیگر شعبات استان گیلان توسط موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی با حضور اساتید مجرب و برجسته گوته (مدرس گوته رشت) ضمناً مرکز آموزش زبان استاد مسجدی بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً...

آموزش آلمانی در انزلی

برگزاری آموزش آلمانی در انزلی (کلاس زبان آلمانی رشت) / رشت / فومن و دیگر شعبات استان گیلان توسط موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی با حضور اساتید مجرب و برجسته گوته (مدرس گوته رشت)

ضمناً مرکز آموزش زبان استاد مسجدی بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و براساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این سیستم انعطاف پذیر تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه فرا گیرند.

همچنین زبان آلمانی، زبان فوق‌العاده‌ای است که یادگیری آن بسیار سودمند است. آموختن این زبان، حتی در سطح مبتدی (کلاس زبان آلمانی رشت)، فرصت‌های بی‌شماری را در اختیار شما خواهد گذاشت.

آموزش آلمانی در انزلی

دلایل مختلفی برای آموختن این زبان وجود دارد، مثلا :

  • در آلمان زندگی کنید یا بخواهید به آن کشور مهاجرت کنید.
  • دوستان یا آشنایانی دارید که به زبان آلمانی صحبت می‌کنند.
  • قصد سفر به آلمان یا کشور آلمانی زبان را دارید.
  • فرد مورد علاقه‌تان آلمانی زبان است.
  • شیفته فرهنگ و تاریخ آلمان هستید.
  • زبان آلمانی را دوست دارید.

(کلاس زبان آلمانی رشت)؛ برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزش زبان آلمانی از سطح مبتدی تا پیشرفته

موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی، اولین موسسه صرفاً تدریس خصوصی همه‌ی زبان‌های دنیا (روسی، آلمانی، انگلیسی، فرانسوی و …) در کشور می‌باشد. که برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزش زبان آلمانی از سطح مبتدی تا پیشرفته را دارد. همچنین برگزاری دوره‌های آموزش زبان آلمانی ویژه ادامه تحصیل در آلمان و اتریش (سطح B1) که رسیدن به سطح B1 نیازمند گذراندن سطوح استاندارد شامل:

: A1که خود شامل دو دوره A1-1 , A1-2 می‌باشد

A2: که خود شامل دو دوره A2-1 , A2-2 می‌باشد.

B1: که خود شامل دو دوره B1-1 ,B1-2 می‌باشد.

همچنین همه‌ی دوره‌های زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته بصورت دوره‌های خصوصی فشرده و فوق فشرده توسط مدرسین گوته آلمان در رشت – انزلی- لاهیجان با بروزترین کتب موجود در بازار ایران جهت تدریس زبان آموزان که کتاب‌های مورد تایید موسسه گوته آلمان می‌باشد و روش‌های سریع که زبان آموز را در زمان کم به امتحانات زبان آلمانی در هر سطحی برساند برگزار می‌شود.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه