لینک ها و کلمات کلیدیتشکیل کلاس های زبان درلاهیجان

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/cleasla256-1.jpg

تشکیل کلاس های زبان لاهیجان موسسه زبان استاد مسجدی

تشکیل کلاس های زبان درلاهیجان

مرکز آموزش زبان استاد مسجدی با توجه به نیاز زبان آموزان اقدام به تشکیل کلاس های زبان درلاهیجان و همچنین سایر شهرها نموده است . که مورد استقبال متقاضیان و زبان آموزان در لاهیجان قرار گرفت.

بخصوص افرادی تمایل دارند در کلاس های زبان موسسه استاد مسجدی شرکت نمایند ولی امکان حضور در کلاس های رشت را ندارند . تشکیل کلاس ها درلاهیجان امکان شرکت در کلاس ها را برایشان مقدور نموده است.

با توجه به این مسئله که این موسسه بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متد استاد مسجدی سیستمی را طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد.

در این سیستم انعطاف پذیر تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه فرا گیرند.

تشکیل کلاس های زبان درلاهیجان

چرا مرکز زبان استاد مسجدی بزرگترین و معتبرترین مجموعه آیلتس بصورت انلاین است؟ و موجب گشته تا این موسسه ، اقدام به تشکیل کلاس زبان در لاهیجان نماید؟

۱- مدرسین مرکز اموزش زبان استاد مسجدی در لاهیجان

مدرس رسمی ایلتس idp استرالیا (برگزارکننده رسمی ازمون ایلتس ایران) میباشند.دارای مدرک فوق لیسانس و دکترا  از دانشگاهای خارجی (  Putra University)  و داخلی میباشند. دارای کارنامه قبولی بالای ۹۵ درصد شاگردان در ایلتس 7 و ۱۰۰ درصد در ایلتس ۶ هستند.

۲- دوره های طراحی شده در کلاس های زبان لاهیجان مرکز زبان استاد مسجدی

قبل از شرکت در هر دوره برای تشکیل کلاس زبان در لاهیجان، دانش زبانی فرد در مصاحبه تخصصی تعیین شده و سپس با توجه به آن نسبت به شرکت در دوره‌ای متناسب راهنمایی خواهد شد.

دوره ما برای آیلتس از پایه شامل ۱۰۰ ساعت جلسه کلاس اموزشی که به دو بخش تقسیم میشود .

تقویت پایه زبان: ۴۰ ساعت ابتدایی از دوره ایلتس به  ترمیم و تکمیل اطلاعات پایه و دانش عمومی زبان پرداخته و بیشتر شامل گرامر زبان انگلیسی به همراه افزایش دایره واژگان زبان آموزان میپردازد

۴ مهارت اصلی : ۶۰ ساعت از این دوره آموزشی بر روی مهارت های ازمون ایلتس شامل Reading ، Writing ، Listening ، Speaking خواهد پرداخت.

۳- فرایند های سنجش کیفیت آموزش درکلاس های زبان لاهیجان مرکز زبان استاد مسجدی

در این فرایند پس از آموزش هر مهارت ، آزمون های شبیه سازی زیر نظر امتحان گیرنده اصلی ایلتس برگزار شده و زبان آموزان پیوسته در حال غربال میباشند.البته ازمون های کلاسی نیز بصورت هفتگی برگزار میشود.

متقاضیانی که به هر دلیل در هر کدام از مراحل موفق به عبور از سد ازمون های داخلی نشوند جهت بازاموزی مجددا در آن مهارت شرکت داده خواهند شد.

۴- آزمون جامع شبیه سازی آیلتس در کلاس های زبان لاهیجان موسسه استاد مسجدی(کلاس های زبان درلاهیجان)

در این آزمون که دقیقا مانند ایلتس IDP استرالیا برگزار میشود متقاضیان در شرایط شبیه سازی شده قرار گرفته و قبل از پرداخت هزینه آزمون نسبت به توانایی خود اطمینان پیدا میکنند.

تمام موارد فوق در تشکیل کلاس های زبان لاهیجان نیز رعایت شده و براساس متد استاد مسجدی هدایت میشود.

توجه :

امکان ثبت نام در هر کدام ۴ مهارت اصلی(خواندن- نوشتن- گوش دادن- صحبت کردن) در کلاس های زبان لاهیجان نیز بصورت مجزا وجود دارد

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه