لینک ها و کلمات کلیدیدرباره استاد مسجدی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/mlc-1.jpg

مرکز آموزش زبان استاد مسجدی درباره استاد مسجدی  باید بگیم که ایشون بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متدی و سیستمی که خود استاد مسجدی طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد. در این سیستم انعطاف پذیر تمامی زبان آموزان با...

مرکز آموزش زبان استاد مسجدی

درباره استاد مسجدی

 باید بگیم که ایشون بدون وابستگی به سیستم‌های آموزشی کشور و به صورت کاملاً مستقل و بر اساس متدی و سیستمی که خود استاد مسجدی طراحی کرده است که مطابق با سطح یادگیری زبان آموزان منطقه می باشد.

در این سیستم انعطاف پذیر تمامی زبان آموزان با هر توانایی و قدرت یادگیری قادر خواهند بود تمامی زبان های بین المللی را در طی دوره ۱ تا ۳ ماهه فرا گیرند.

چرا مرکز زبان استاد مسجدی بزرگترین و معتبرترین مجموعه آیلتس بصورت آنلاین است؟

درباره  استاد مسجدی

۱- مدرسین مرکز آموزش زبان استاد مسجدی

استاد مسجدی از مدرس رسمی ایلتس idp استرالیا (برگزارکننده رسمی ازمون ایلتس ایران) میباشند در مرکز خود .دارای مدرک فوق لیسانس و دکترا از دانشگاهای خارجی ( Putra University) و داخلی میباشند. دارای کارنامه قبولی بالای ۹۵ درصد شاگردان در ایلتس ۷ و ۱۰۰ درصد در ایلتس ۶ هستند.

۲- دوره های طراحی شده در مرکز زبان استاد مسجدی

قبل از شرکت در هر دوره دانش زبانی فرد در مصاحبه تخصصی تعیین شده و سپس با توجه به آن نسبت به شرکت در دوره‌ای متناسب راهنمایی خواهد شد.
دوره ما برای آیلتس از پایه شامل ۱۰۰ ساعت جلسه کلاس اموزشی که به دو بخش تقسیم میشود .
تقویت پایه زبان: ۴۰ ساعت ابتدایی از دوره ایلتس به ترمیم و تکمیل اطلاعات پایه و دانش عمومی زبان پرداخته و بیشتر شامل گرامر زبان انگلیسی به همراه افزایش دایره واژگان زبان آموزان میپردازد

۴ مهارت اصلی :

۶۰ ساعت از این دوره آموزشی بر روی مهارت های ازمون ایلتس شامل Reading ، Writing ، Listening ، Speaking خواهد پرداخت.

۳- فرایند های سنجش کیفیت آموزش در مرکز زبان استاد مسجدی

در این فرایند پس از آموزش هر مهارت ، آزمون های شبیه سازی زیر نظر امتحان گیرنده اصلی ایلتس برگزار شده و زبان آموزان پیوسته در حال غربال میباشند.البته ازمون های کلاسی نیز بصورت هفتگی برگزار میشود.
متقاضیانی که به هر دلیل در هر کدام از مراحل موفق به عبور از سد ازمون های داخلی نشوند جهت بازاموزی مجددا در آن مهارت شرکت داده خواهند شد.

۴- آزمون جامع شبیه سازی آیلتس در موسسه استاد مسجدی

در این آزمون که دقیقا مانند ایلتس IDP استرالیا برگزار میشود متقاضیان در شرایط شبیه سازی شده قرار گرفته و قبل از پرداخت هزینه آزمون نسبت به توانایی خود اطمینان پیدا میکنند.

توجه : امکان ثبت نام در هر کدام ۴ مهارت اصلی(خواندن- نوشتن- گوش دادن- صحبت کردن) بصورت مجزا وجود دارد..

درباره مرکز زبان استاد مسجدی /کلاس زبان در رشت /کلاس زبان رشت /کلاس زبان در لاهیجان /کلاس زبان لاهیجان /کلاس زبان انزلی /کلاس زبان در انزلی / کلاس‌های آنلاین زبان / زبان لاهیجان /زبان انزلی /زبان رشت /آلمانی رشت /آلمانی در رشت /کلاس آیلتس IELTS در رشت /کلاس آیلتس IELTS رشت /آیلتس IELTS رشت /آیلتس IELTS انزلی /آیلتس IELTS لاهیجان /دوره آیلتس IELTS در انزلی /آیلتس IELTS در انزلی /دوره آیلتس IELTS در لاهیجان /آیلتس IELTS در لاهیجان /دوره آیلتس IELTS در رشت /آیلتس IELTS در رشت /دوره های IELTS در انزلی /IELTS در انزلی /IELTS در لاهیجان /دوره های IELTS در لاهیجان /IELTS در رشت /دوره های IELTS در رشت /IELTS رشت /IELTS لاهیجان /IELTS انزلی /دوره آیلتس در در انزلی /دوره آیلتس در لاهیجان /دوره آیلتس در رشت /آیلتس در رشت /آیلتس در لاهیجان /آیلتس در انزلی /زبان آلمانی در رشت /زبان آلمانی در لاهیجان /زبان آلمانی در انزلی /آموزش آلمانی در انزلی /آموزش آلمانی در لاهیجان /آموزش آلمانی در رشت

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه