لینک ها و کلمات کلیدیزبان آلمانی در رشت

زبان آلمانی در رشت در موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی دوره‌های خصوصی فشرده زبان آلمانی (زبان آلمانی در رشت) توسط اساتید گوته آلمان از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌گردد تا بتوانید در هر سطحی که هستید در زمان کوتاه مدرک زبان آلمانی خود را با بالاترین نمره کسب کنید. آموزش زبان آلمانی رشت؛...

زبان آلمانی در رشت

در موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی دوره‌های خصوصی فشرده زبان آلمانی (زبان آلمانی در رشت) توسط اساتید گوته آلمان از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌گردد تا بتوانید در هر سطحی که هستید در زمان کوتاه مدرک زبان آلمانی خود را با بالاترین نمره کسب کنید.

آموزش زبان آلمانی رشت؛ مدرک زبان آلمانی

به‌طور خلاصه، در کشور ایران، امتحانات سطح B پرطرفدار است. افرادی که قصد تحصیل در کشور آلمان را دارند معمولاً داوطلب آزمون زبان آلمانی در این سطح هستند. هر کدام از دانشگاه‌های آلمان با توجه به رتبه‌بندی و شرایط خود از هر داوطلب، مدرک B1 یا B2 را می‌خواهند. البته بیشتر دانشگاه‌های آلمان مدرک زبان آلمانی B2 را می‌خواهند. چون این آزمون بسیار پرطرفدار است، تقریبا هر ماه در کشور و موسسات معتبر برگزار می‌شود و نمرات آن توسط دانشگاه‌های آلمانی معتبر است.  از آنجایی که مدرک B2 زبان آلمانی برای داشتن ویزای آلمان اجباری است بنابراین متقاضیان مدرک B2 بیشترین جمعیت متقاضیان زبان آلمانی را در ایران تشکیل می‌دهند.

زبان آلمانی در رشت

امروزه کلاس‌های فشرده و فوق فشرده زبان (زبان آلمانی در رشت) در سطح دنیا برای یادگیری سریع زبان‌آموزان، بدون این‌که زمان زیادی یا هزینه‌های زیادی را متحمل شوند، برگزار می‌گردد.

ضمناً در دپارتمان زبان‌های خارجه استاد مسجدی، با سال‌ها تجربه در زمینه آموزش زبان‌های خارجی مشغول به ارائه خدمات عمومی و تخصصی همچنین دوره‌های فشرده و فوق فشرده می‌باشد. استفاده از آخرین روش‌های آموزشی در کنار بهره‌گیری از اساتید برتر و با سابقه همواره یاور ما در راستای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به متقاضیان در حوزه نیازمندی‌های مرتبط بوده‌ است. تنوع و همچنین به‌روزرسانی مستمر دوره‌ها براساس شرایط روز می‌تواند تمامی نیازهای هر شخصی را در تمامی سطوح اداری در بحث فراگیری و آموزش زبان‌های فرانسه، انگلیسی ،آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسی، عربی و ترکی استانبولی مرتفع سازد.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه