لینک ها و کلمات کلیدیکلاس زبان در رشت

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/l2-1.jpg

کلاس زبان در رشت یادگیری زبانی غیر از زبان مادری برای هر فردی سخت و دشوار است. اما با این‌حال  دنبال راهی می‌گردید که بتوانید در مدت زمان کوتاه زبانی را غیر از زبان مادری با توجه به نیاز خود یاد بگیرید. قطعاً یکی از راه‌هایی که به ذهن شما خطور می‌کند کلاس‌های خصوصی است...

کلاس زبان در رشت

یادگیری زبانی غیر از زبان مادری برای هر فردی سخت و دشوار است. اما با این‌حال  دنبال راهی می‌گردید که بتوانید در مدت زمان کوتاه زبانی را غیر از زبان مادری با توجه به نیاز خود یاد بگیرید. قطعاً یکی از راه‌هایی که به ذهن شما خطور می‌کند کلاس‌های خصوصی است که بتوانید برای سرعت بخشیدن به یادگیری و گرفتن هرچه سریع‌ترِ مدرک مورد نیاز خود اقدام کنید.

کلاس زبان در رشت

زبان خصوصی رشت

مزیت کلاس‌های خصوصی زبان (کلاس زبان در رشت)

  • زمان

وقتی که زبان‌آموز کلاس‌های تدریس خصوصی را در منزل خود برگزار می‌کند وقت او در مسیر مدرسه یا آموزشگاه تلف نمی‌شود و می‌تواند زمان خود را به خوبی مدیریت کند.

  • آزادی

در کلاس‌های تدریس خصوصی و یا حتی نیمه‌خصوصی به‌دلیل کم بودن نفرات، زبان‌آموز خیلی راحت و آزادانه می‌تواند در کلاس مشارکت داشته باشد. زیرا برخی افراد از صحبت کردن در جمعیت‌های زیاد احساس راحتی نمی‌کنند و دچار استرس می‌شوند.

  • انتخاب مدرس

در کلاس‌های خصوصی زبان‌آموز حق انتخاب دارد. یعنی در صورتی که مدرس به دلایل آموزشی و یا حتی  اخلاقی مورد تایید زبان‌آموز نباشد به‌راحتی می تواند درخواست تعویض استاد را داشته باشد.

در دپارتمان زبان‌های خارجه استاد مسجدی، با سال‌ها تجربه در زمینه آموزش زبان‌های خارجی مشغول به ارائه خدمات عمومی و تخصصی همچنین دوره‌های فشرده و فوق فشرده می‌باشد. استفاده از آخرین روش‌های آموزشی در کنار بهره‌گیری از اساتید برتر و با سابقه همواره یاور ما در راستای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به متقاضیان در حوزه نیازمندی‌های مرتبط بوده‌ است. تنوع و همچنین به‌روزرسانی مستمر دوره‌ها براساس شرایط روز می‌تواند تمامی نیازهای هر شخصی را در تمامی سطوح اداری در بحث فراگیری و آموزش زبان‌های فرانسه، انگلیسی ،آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسی، عربی و ترکی استانبولی مرتفع سازد.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه