https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2018/12/مس2-1.png

زبان _ رشت موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی (زبان _ رشت) با برنامه‌ریزی منظم و منسجم برای همه زبان‌آموزان حتی زبان‌آموزانی که در سطح مبتدی قرار دارند، توانسته باعث پیشرفت زبان‌آموزان از سطح مبتدی به سطح پیشرفته و حتی قبولی زبان‌آموزان در آزمون‌های بین‌المللی با نمرات بالا شود. همچنین یادگیری زبان‌های خارجه (زبان رشت)...

زبان _ رشت

موسسه آموزش خصوصی زبان استاد مسجدی (زبان _ رشت) با برنامه‌ریزی منظم و منسجم برای همه زبان‌آموزان حتی زبان‌آموزانی که در سطح مبتدی قرار دارند، توانسته باعث پیشرفت زبان‌آموزان از سطح مبتدی به سطح پیشرفته و حتی قبولی زبان‌آموزان در آزمون‌های بین‌المللی با نمرات بالا شود.

همچنین یادگیری زبان‌های خارجه (زبان رشت) بخصوص انگلیسی به‌عنوان زبان دوم می‌تواند شانس شما را در پیدا کردن شغل مناسب، ادامه تحصیل و حتی مهاجرت به کشورهای دیگر را افزایش دهد.

زبان _ رشت

زبان _ رشت

باتوجه به تعداد بالای قبولی زبان‌آموزانی که دوره‌ زبان‌های خارجه (زبان رشت) را در زمان کم (مانند دوره آیلتس در 3 ماه و آلمانی در 1 ماه) شرکت کرده بودند، خود نشان‌دهنده تخصصی بودن موسسه استاد مسجدی با داشتن اساتید باتجربه و برنامه‌ریزی دقیق و مشاوره‌ای که در طی دوره به زبان‌آموزان ارائه می‌گردد، می‌باشد و به‌عنوان تخصصی‌ترین مرکز آموزش زبان‌های دوم در رشت شناخته شده است.

ضمناً در وب‌سایت استاد مسجدی (http://iranmlc.ir و https://ostad-masjedi.ir) می‌توانید نمونه مقالات در زمینه زبان‌های خارجه (آلمانی، آیلتس، روسی، فرانسوی، ترکی استانبولی، سوئدی، انگلیسی و ….) مطالعه بفرمایید.  برای برقراری ارتباط و مشاوره و کلاس خصوصی در سطح شهر رشت و استان گیلان با ما از طریق تماس مستقیم، تلگرام و واتس اپ در تماس باشید.

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
درباره

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی برگزارکننده انواع دوره های زبان در رشت، کلاس زبان انگلیسی در رشت، کلاس زبان آلمانی در رشت، کلاس زبان فرانسه در رشت، کلاس زبان ترکی استانبولی در رشت، کلاس آیلتس در رشت، کلاس تافل در رشت و انواع آزمون زبان در رشت و دوره های فشرده زبان در رشت و مکالمه در رشت و سایر شهرهای استان گیلان می باشد.

خبرنامه