اسپیکینگمکالمهصحبت کردن به زبان انگلیسی (speaking)

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/173885-636915336715663676-16x9-1-1.jpg

روان صحبت کردن به زبان انگلیسی صحبت کردن به زبان انگلیسی (speaking) یعنی بتوانید فکرتان، احساسهایتان و ایده هایتان را بیان کنید. هدف شما این است که با جملات کامل صحبت کنید پس چرا انگلیسی را در جملات کامل یاد نگیرید؟ متوجه می شوید که انگلیسی در زندگی روزانه شما مفیدتر خواهد بود به شرط...

روان صحبت کردن به زبان انگلیسی

صحبت کردن به زبان انگلیسی (speaking) یعنی بتوانید فکرتان، احساسهایتان و ایده هایتان را بیان کنید. هدف شما این است که با جملات کامل صحبت کنید پس چرا انگلیسی را در جملات کامل یاد نگیرید؟ متوجه می شوید که انگلیسی در زندگی روزانه شما مفیدتر خواهد بود به شرط اینکه عبارات کامل را مطالعه کنید به جای اینکه فقط کلمه و فعل بخوانید. با یادگیری عبارات شروع کنید که معمولا در زبان مادری تان استفاده می کنید  و بعد یاد بگیرید که چطور انها را به انگلیسی بگویید.

به دستور زبان تکیه نکنید

کلید یادگیری زبان انگلیسی (کلاس تضمینی زبان) مطالعه و تمرین است. روان صحبت کردن انگلیسی  با دانستن خوب دستور زبان انگلیسی برابر نیست حتی انگلیسی زبان ها نیز اشتباهات گرامری دارند. روان صحبت کردن یعنی توانایی برقراری ارتباط با طرف مقابل. برای همین، گاه مهم است که کتابهای دستور زبان را کنار گذاشت تا بتوان آن مهارت های نوشتن، خواندن، گوش دادن و صحبت کردن را در جهان واقعی تمرین کنید.

صحبت کردن به زبان انگلیسی
صحبت کردن به زبان انگلیسی


گاه قراردادن تمام آن قوانین و کلمات با هم در یک جمله ساده مشکل است. اجازه ندهید ترس از گفتن یک جمله اشتباه شما را از صحبت کردن باز دارد. حتی اگر فکر می کنید که دارید اشتباه می کنید، به صحبت کردن ادامه دهید. بیشتر وقت ها افراد متوجه می شوند که می خواهید چه بگویید حتی اگر اشتباه کنید. بعلاوه هرچه بیشتر صحبت کنید، ساده تر می شود و کلمات سریع تر به ذهنتان می رسد.


مجبور نیستید فقط از کتابها و کلاس های زبان، انگلیسی را بیاموزید ؛ هر کسی که انگلیسی صحبت می کند می تواند به شما کمک کند تمرین کنید.


با ۴ تکنیک(تکرار فعالانه،روخوانی،سخنرانی و بازگویی) که موسسه زبان اندیشان به زبان آموزان خود پیشنهاد میکند می توانید مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی
ارتباط با ما:۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸
محل برگزاری کلاسها
رشت،لاهیجان،انزلی    

آموزش زبان های انگلیسی٬آلمانی ،روسی، ترکی استامبولی،IELTS، TOEFL 

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
درباره

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی برگزارکننده انواع دوره های زبان در رشت، کلاس زبان انگلیسی در رشت، کلاس زبان آلمانی در رشت، کلاس زبان فرانسه در رشت، کلاس زبان ترکی استانبولی در رشت، کلاس آیلتس در رشت، کلاس تافل در رشت و انواع آزمون زبان در رشت و دوره های فشرده زبان در رشت و مکالمه در رشت و سایر شهرهای استان گیلان می باشد.

خبرنامه