OETOET Listeningمهارت لیسنینگ آزمون OET

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/cR2WDxV12SQOPVMmQJGD2_OET_LISTENING-1.jpg

مهارت لیسنینگ آزمون OET لیسنینگ آزمون OET ( مهارت لیسنینگ آزمون OET ) دارای 3 بخش مختلف می باشد و در کل 42 سوال دارد. فایل صوتی موضوعات پزشکی، سلامت و درمانی را شامل می شود. شما 50 دقیقه زمان دارید تا به سوالات مطرح شده پاسخ دهید. در بین فایل های صوتی نیز زمانی...

مهارت لیسنینگ آزمون OET

لیسنینگ آزمون OET ( مهارت لیسنینگ آزمون OET ) دارای 3 بخش مختلف می باشد و در کل 42 سوال دارد. فایل صوتی موضوعات پزشکی، سلامت و درمانی را شامل می شود. شما 50 دقیقه زمان دارید تا به سوالات مطرح شده پاسخ دهید. در بین فایل های صوتی نیز زمانی را به شما اختصاص می دهند تا جواب هایتان را یادداشت نمایید. توجه داشته باشید که فقط 1 بار می توانید فایل های صوتی را گوش دهید.

ساختار کلی Listening آزمون OET

قسمت اول:

مکالمه ای بین پزشک و بیمار است که پزشک در حال مشاوره دادن به بیمار می باشد. هدف این بخش سنجش توانایی شما در درک و تشخیص اطلاعات مشاوره است . در ابتدا 2 مکالمه ی 5 دقیقه ای با همین موضوع مشاوره پخش می شود، سپس شما باید به 24 سوال پاسخ دهید که برای هر فایل صوتی 12 سوال است.

قسمت دوم:

در این بخش شما به 6 مکالمه ی کوتاه 1 دقیقه ای گوش می دهید که موضوعاتی همچون خلاصه ی جلسات، مکالمه بین پزشک و بیمار، گزارش کار و… می باشد. سپس برای هر مکالمه باید به 1 سوال پاسخ دهید که در کل 6 سوال می شود. هدف این بخش سنجش توانایی شما در تشخیص مطالب کلی و هدف بحث، ایده ی اصلی و همچنین درک مطالب جزئی می باشد.

قسمت سوم:

شما در بخش آخر لیسنینگ آزمون OET (OET رشت) به 2 مکالمه ی تقریبا 5 دقیقه ای گوش میدهید که خلاصه ای از ارائه ی مطالب تخصصی پزشکی است. در اینجا توانایی شما در درک مطلب ضبط شده در حوزه ی رشته ی تخصصیتان سنجیده می شود. برای هر بخش 6 سوال وجود دارد پس در کل به 12 سوال پاسخ می دهید.

مهارت لیسنینگ آزمون OET
مهارت لیسنینگ آزمون OET

ارزیابی مهارت لیسنینگ

در این بخش درواقع هدف سنجش شما در حوزه ی وسیعی از موضوعات مربوط به رشته ی تخصصیتان و نیز سنجش مهارت شنیداری شما برای تشخیص اطلاعات خاص، ایده ی کلی و جزئیات مورد بحث است. سوالات بخش لیسنینگ آزمون OET نیز به صورت تکمیل متن و چند گزینه ای می باشد.

نمره ی لیسنینگ Listening آزمون OET

از نظر نمره دهی باید بدانید که مصحح ها همه واجد شرایط بوده و بر اساس یک الگوی خاص نمره می دهند که بسیار معتبر می باشد. اگر در پاسخ های شما شکی داشته باشند، به گروه دیگری از مصحح ها ارجاع می دهند و جواب هایتان دوباره بررسی خواهد شد.

علاوه بر تصحیح بار اول در بخش A لیسنینگ، به طور کلی به صورت رندم پاسخهایتان توسط مصحح های دیگر نیز تصحیح می شود.

جواب هایتان در قسمت های B  و C چون به صورت چند گزینه ای می باشد، توسط کامپیوتر تصحیح می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید با دکتر مسجدی مشاوره نمایید.

موسسه زبان آموزان استاد مسجدی

شماره تماس: ۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸

شعبات: رشت، لاهیجان، انزلی

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
درباره

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی برگزارکننده انواع دوره های زبان در رشت، کلاس زبان انگلیسی در رشت، کلاس زبان آلمانی در رشت، کلاس زبان فرانسه در رشت، کلاس زبان ترکی استانبولی در رشت، کلاس آیلتس در رشت، کلاس تافل در رشت و انواع آزمون زبان در رشت و دوره های فشرده زبان در رشت و مکالمه در رشت و سایر شهرهای استان گیلان می باشد.

خبرنامه