OETOET Writingمهارت Writing آزمون OET

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/444ZSjFp4QaCaXJCJT5Jwh_OET_WRITING-1.jpg

مهارت Writing آزمون OET آزمون OET (مهارت Writing آزمون OET) 45 دقیقه ای بر اساس حوزه ی تخصصی شما می باشد. پس بر اساس اینکه چه رشته ای را در زمان ثبت نام آزمون OET (OET رشت) انتخاب کرده اید، موضوعاتی در همان طیف به شما داده می شود و شما متون مربوط به رشته...

مهارت Writing آزمون OET

آزمون OET (مهارت Writing آزمون OET) 45 دقیقه ای بر اساس حوزه ی تخصصی شما می باشد. پس بر اساس اینکه چه رشته ای را در زمان ثبت نام آزمون OET (OET رشت) انتخاب کرده اید، موضوعاتی در همان طیف به شما داده می شود و شما متون مربوط به رشته ی خود را دریافت می کنید. مثلا، پرستاران موضوعاتی همچون شرح کار و شرح حال بیمار خواهند داشت در حال که پزشکان عمومی در حیطه ی بیماری های عمومی متن دریافت می کنند.

مهارت Writing آزمون OET

ساختار رایتینگ آزمون OET

در بخش نوشتاری آزمون OET، فقط کافی است که 1 متن بنویسید و همانند آیلتس 2 متنی نیست. در این قسمت از داوطلبان انتظار می رود تا نامه ای بنویسند. موضوعات نامه نیز شامل نامه ی ارجاع، مشاوره ی بیمار، نامه به تیم پزشکی، نامه ی انتقال بیمار، نامه ی مراقبت، ترخیص و… باشد.

در کنار دستورالعمل و موضوع رایتینگ، به شما یادداشت هایی با موضوعات انگیزشی، ایده پردازانه و مدارکی دیگر می دهند که برای نوشتن نامه به شما کمک می کند.

نمره ی رایتینگ Writing آزمون OET

در این قسمت نوشته ی شما توسط 2 مصحح متخصص به صورت جداگانه بررسی می شود و هیچکدام ار مصحح ها درباره ی نمره ی داده شده توسط دیگری مطلع نیستند. در واقع مهارت شما در رایتینگ بر اساس 5 معیار مختلف ارزیابی می شود که شامل:

نوشتن و به پایان رساندن تسک مورد نظر

داشتن coherence و  cohesion در متن

توانایی استفاده از عناصر زبانی

استفاده ی درست از گرامر و یکپارچه بودن متن

به کارگیری درست نکات نگارشی همچون نقطه، ویرگول و…

موسسه زبان آموزان استاد مسجدی

شماره تماس: ۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸

شعبات: رشت، لاهیجان، انزلی

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه