زبان سوئدیسوئدیآشنایی با زبان سوئدی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/12-2.jpg

آشنایی با زبان سوئدی زبان سوئدی (آشنایی با زبان سوئدی ) یکی از زبان‌های هندواروپایی است که در کشور سوئد و قسمت‌هایی از کشور فنلاند به آن سخن گفته می شود. سوئدی زبان رسمی کشور سوئد به حساب می‌آید، اگر چه زبان‌های دیگری نیز در کشور سوئد وجود دارند. زبان سوئدی (مدرس سوئدی رشت) با...

آشنایی با زبان سوئدی

زبان سوئدی (آشنایی با زبان سوئدی ) یکی از زبان‌های هندواروپایی است که در کشور سوئد و قسمت‌هایی از کشور فنلاند به آن سخن گفته می شود. سوئدی زبان رسمی کشور سوئد به حساب می‌آید، اگر چه زبان‌های دیگری نیز در کشور سوئد وجود دارند.

زبان سوئدی (مدرس سوئدی رشت) با زبان کشورهای اسکاندیناوی از یک ریشه بوده و دارای همانندی‌های بسیار است. زبان سوئدی به ویژه به زبان نروژی شباهت بسیاری دارد و با زبانهای فنلاندی و دانمارکی تفاوت بیشتری دارد.

آشنایی با زبان سوئدی

یادگیری زبان سوئدی

فقط خواندن کتاب های درسی و رونوشت از آن به یاد گرفتن زبان سوئدی کمک چندانی به شما نمی کنند، اما صحبت کردن و در اجتماع بودن به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

خواندن کتاب های داستان، گوش کردن به رادیو سوئد و مطالعه روزنامه های سوئدی که به زبان ساده می نویسند به شما کمک  می کند زبان سوئدی را زودتر یاد بگیرید و چشم و گوشتان به آن عادت کند. شما همچنین می توانید زبان سوئدی را با فیلم و سریال دیدن با زیرنویس سوئدی بیاموزید.

دفترچه کوچکی تهیه کنید و هنگام دیدن سریال با زیر نویس سوئدی و یا خواندن کتاب، کلمات جدیدی که به نظر شما می تواند در زندگی روزمره کاربرد داشته باشند را بنویسید. کلمات مختلف را روی برچسب های کوچک یادداشت کنید و در آشپزخانه و یا بالای میز کارتان بچسبانید.

ترانه های زبان سوئدی را برای خود پخش کنید و آنها را حفظ کنید.  آهنگ هایی را در ماشینتان داشته باشید و یا زمانی که در حال انجام کاری هستید،  آهنگ ملایم به عنوان پس زمینه پخش کنید.

یک دیکشنری تصویری سوئدی برای یادگیری کلمات تهیه کنید. همه ما می دانیم که فرهنگ لغت تصویری یک منبع فوق‌العاده است. کنجکاوی خود را با آن دنبال کنید. می دانید که یادگیری کلمات از طریق تصاویر ۲ برابر بیشتر از متن، ماندگاری دارد. پس از دیکشنری تصویری استفاده کنید.

از اپلیکیشن های یادگیری زبان سوئدی یا بازی ها کمک بگیرید. بسیاری از بازی‌های آنلاین زبان تعاملی رایگان برای شما در اینترنت وجود دارد. یکی را انتخاب کنید که شما را جذب می کند و خود را تشویق کنید که هر روز کمی بازی کنید.

حتما قبل از خواب یک داستان سوئدی برای خود بخوانید. احتمالا شنیده اید که می گویند با فلان موضوع به خواب برو. اگر دقیقا قبل از خواب، بخشی از یک رمان یا داستان را برای خود با صدای کمی بلند بخوانید، همیشه آمادگی ذهنی برای یادگیری زبان سوئدی خواهید داشت.

از فلش کارت‌ها برای یادگیری بهتر کلمات استفاده کنید. فلش کارت ها یکی از بهترین ابزارها برای بخاطر سپردن کلمات هستند. آنها کمک می کنند تا همیشه لغات را همراه خود داشته باشید و جدای از این، فلش کارت ها کلمات را در قالب جملات به شما یاد می دهند که این عالی است.

شما همچنین می توانید در کلاس های آموزش زبان سوئدی دکتر مسجدی با اساتید برتر شرکت کنید و در مدتی کوتاه به صورت خصوصی این زبان را بیاموزید.

کلاس های سوئدی، ایتالیایی، آلمانی و روسی موسسه ما در 25 جلسه 2 ساعته به صورت خصوصی و فشرده برگزار می شود.

تمام کلاس ها در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده توسط اساتید برتر برگزار می گردد. در صورت تمایل برای ثبت نام در این کلاس ها با شماره زیر تماس بگیرید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما:۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸

محل برگزاری کلاسها

رشت،لاهیجان،انزلی   

آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی ،روسی، ترکی استانبولی،IELTS، TOEFL

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه