https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/m111mm-1.jpg

کاربرد مدرک تافل آنقدر زیاد است که شاید نتوان همه انها را نام برد. شعار سازمان ETS در اینباره بسیار جالب است Go anywhere from Here و واقعا هم توانسته به این شعار جامه عمل بپوشاند. بر طبق نظرسنجی ها هنوز هم کاربرد مدرک تافل از تمامی مدارک دیگر در دنیا بیشتر است و تقریبا...

کاربرد مدرک تافل

آنقدر زیاد است که شاید نتوان همه انها را نام برد. شعار سازمان ETS در اینباره بسیار جالب است Go anywhere from Here و واقعا هم توانسته به این شعار جامه عمل بپوشاند.

بر طبق نظرسنجی ها هنوز هم کاربرد مدرک تافل از تمامی مدارک دیگر در دنیا بیشتر است و تقریبا تمام کشور های انگلیسی زبان ارزش این مدرک را می دانند. برای مهاجرت به کانادا ، استرالیا ، آمریکا و انگلیس آزمون  مدرک تافل تقریبا ضریب پذیرش ۱۰۰% دارد. جدای اینکه تافل تا چه حد معتبر است ، یکی دیگر از کاربرد مدرک تافل این است که حتی مدرسینی که قصد تدریس زبان انگلیسی دارند بهترین راه برای نشان دادن توانایی خود ، گرفتن نمره خوب در تافل است.

طبق اخباری که از بیشتر متقاضیان کار یا مهاجرت تحصیلی در سراسر دنیا شنیده می شود، آزمون تافل و نمره ای که در آن کسب می کنید می تواند یکی از معتبرترین معیارهای ورود به هر مرکز آموزشی یا کاری در دنیا باشد. تنها با همین توصیف کوتاه می توان فهمید که آزمون تافل در دنیا از جایگاه خوبی برخوردار است و همین که اکثر مراکز آموزشی بین المللی این آزمون را معیار معتبری برای متقاضیان خود در نظر می گیرند نشان از اهمیت و اعتبار جهانی این آزمون دارد. در این مطلب مزایای فراوان داشتن مدرک تافل را ذکر می کنیم.

با داشتن مدرک تافل انتخاب های بیشتری خواهید داشت

بیشتر از 9000 کالج، دانشگاه و شرکت ها در بیش از 130 کشور نمرات آزمون تافل را در تصمیم گیری های پذیرش ملاک قرار می دهند. این بدین معناست که نمره ی تافل، شما را قادر خواهد ساخت که بتوانید امکان تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا را پیدا کنید و دیگر نیاز به تاکید نیست که داشتن مهارت های بالا در زبان انگلیسی برای پذیرش در هر دانشگاهی در دنیا الزامیست.

شرکت در آزمون تافل آسان است

می توانید هر زمان و در هر مرکز که مایل باشید در آزمون تافل شرکت نمایید. در حال حاضر بیش از 4500 مرکز برگزاری آزمون در بیش از 165 کشور در سطح جهان موجود است. علاوه بر این، از آنجا که کل آزمون تافل در یک روز برگزار می شود (برخلاف آزمون هایی مانند IELTS که بخش اسپیکینگ در روز جداگانه و قبل یا بعد از بخش های دیگر آزمون برگزار می شود) می توانید در وقت و هزینه صرفه جویی کنید. به علاوه، آزمون تافل حدود 30 الی 40 بار در سال برگزار می شود که همین قضیه احتمال قبولی در آن را به صورت چشمگیری بالا می برد. حتی اگر از نظر برنامه ی زمانی در زندگی تان در فشار باشید و وقت کافی برای شرکت در آزمون تافل را پیدا نکنید، فرصت های فراوانی برای شرکت در این آزمون خواهید داشت.

شرکت در آزمون تافل توانایی های آکادمیک شما را مورد سنجش قرار می دهد

داشتن مدرک آزمون تافل به شما در اثبات توانایی های انگلیسی قابل استفاده در محیط آکادمیک کمک می کند. در آزمون تافل، می توانید متنی از یک کتاب خوانده و به یک سخنرانی گوش دهید و پس از آن در پاسخ صحبت کنید یا بنویسید. از آنجا که آزمون تافل شامل 100% پرسش آکادمیک می باشد، بسیاری از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی این آزمون را بهترین ملاک در تصمیم گیری پذیرش دانشجویان و متقاضیان می دانند.

ارزیابی و سنجش دقیق

یکی از دلایلی که نمره ی آزمون تافل، از طرف مسئولین پذیرش دانشگاهی و مراکز آموزشی در دنیا با رضایت تمام پذیرفته می شود این است که همه می دانند تافل از نظر دقت در سنجش مهارت های مختلف هر شخص در زبان انگلیسی از دقت و ظرافت بالایی برخوردار است.

پس از سال ها تحقیق و بررسی نتایج این آزمون در سراسر دنیا، ثابت شده است که طراحی آزمون تافل علمی است و همچنین ثابت شده است که عملکرد مناسب در این آزمون تاثیر بسزایی در تحت تاثر قرار دادن مسئولین پذیرش در هر دانشگاه یا مرکز آموزشی دارد چرا که آن ها با استفاده از نحوه ی عملکرد شما در آزمون تافل به میزان مهارت های شما در زبان انگلیسی پی می برند. این قضیه برای تمامی متقاضیان کار و علاقه مندان به پیشرفت شغلی نیز صادق است.

کاربرد مدرک  تافل

ساختار آزمون تافل کاملا استانداردسازی شده است

آزمون تافل به چهار قسمت تقسیم می شود: بخش ریدینگ، بخش لیسنینگ، بخش اسپیکینگ و بخش رایتینگ. ابن چهار مهارت دقیقا مهارت هایی هستند که شما برای تسلط به هر زبانی در دنیا به آن ها نیاز خواهید داشت. همچنین این مهارت ها برای دریافت مجوز حضور در دانشگاه ها و یا هر مرکز آموزشی و آکادمیک در دنیا مورد نیاز شما خواهند بود.

در نتیجه، گرفتن یک نمره ی خوب در آزمون تافل نشان دهنده ی سطح بالای توانایی شما در چهار مهارت اصلی در زبان انگلیسی خواهد بود و فراهم کننده ی شرایط موفقیت شما در محیط های کلاسی و آکادمیک و همچنین محیط های کاری است.

سنجش در آزمون تافل عادلانه انجام می شود

برخلاف سایر آزمون های انگلیسی، در آزمون تافل از معیارهای مختلفی برای برآورد میزان مهارت های شما در زبان انگلیسی استفاده می شود. به خصوص در قسمت آزمون مکالمه ی تافل، این معیارهای سنجش به شدت به کمک شما خواهند آمد. برای بخش مکالمه ای آزمون تافل، از آنجایی شما به صورت شخصی و مستقیم با فرد ممتحن ارتباط ندارید و شما افکار و نظرات خود را در مورد قضیه ای خاص پشت میکروفن بیان می کنید، آرامش نسبتا خوبی خواهید داشت و درصد دست پاچه شدن شما خیلی کم خواهد بود.

در بسیاری آزمون های دیگر بخش اسپیکینگ با انجام مصاحبه با حضور یک ارزیاب انجام می شود. چگونه می توان مطمئن بود که مصاحبه گر در  ارزیابی شما کاملا منصفانه عمل می کند. در صورتیکه در آزمون تافل نمره ای که می گیرید بی تردید عینی تر و قابل اعتمادتر است به این دلیل که پاسخ های بخش اسپیکینگ ضبط شده و بوسیله 3 تا 6 ارزیاب ارزشیابی می شوند.

نمرات تافل شما را متمایز می کند

نمرات آمون تافل به دلیل اعتبار این آزمون در کیفیت، بی طرفی و 100% محتوی آکادمیک به شما این امکان را می دهد که از سایر متقاضیان متمایز باشید. تافل مقبول ترین آزمون زبان انگلیسی در سطح جهان در بیش از 9000 کالج، دانشگاه و آژانس و دیگر مؤسسات در 130 کشور است که البته شامل 100 دانشگاه برتر دنیا نیز می شود. با ارسال نمرات تافل به دانشگاه انتخابی خود در واقع اثبات می کنید که آماده موفقیت در تحصیل هستید.

اگر قصد شرکت در آزمون تافل هستید، پیشنهاد می کنیم در کلاس های آمادگی تافل مرکز آموزش زبان استاد مسجدی شرکت کنید. تمام کلاس ها در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده برگزار می شوند.

یرای شرکت در این کلاس ها با راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما:۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸

محل برگزاری کلاسها

رشت،لاهیجان،انزلی   

آموزش زبان های انگلیسی٬آلمانی ،روسی، ترکی استامبولی،IELTS، TOEFL

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه