اسپیکینگمکالمه5 نکته طلایی تقویت مکالمه انگلیسی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/1111183419-636910223079125792-16x9-1-1.jpg

5 نکته طلایی تقویت مکالمه انگلیسی در این مقاله سعی کردیم تا 5 نکته و روش (5 نکته طلایی تقویت مکالمه انگلیسی) مهم برای تقویت مکالمه  به زبان انگلیسی را برایتان بازگو کنیم. بعد از خواندن این مقاله برای اطلاعات بیشتر نیز می توانید با دکتر مسجدی مشاوره نمایید. خلاصه ی روش ها: روش اول:...

5 نکته طلایی تقویت مکالمه انگلیسی

در این مقاله سعی کردیم تا 5 نکته و روش (5 نکته طلایی تقویت مکالمه انگلیسی) مهم برای تقویت مکالمه  به زبان انگلیسی را برایتان بازگو کنیم.

بعد از خواندن این مقاله برای اطلاعات بیشتر نیز می توانید با دکتر مسجدی مشاوره نمایید.

خلاصه ی روش ها:

روش اول: تمرین و تکرار

روش دوم: هم خوانی

روش سوم: روخوانی

روش چهارم: سخنرانی

روش پنجم: بازگویی

روش اول: تمرین و تکرار

در واقع نه تنها در بخش مکالمه (دوره مکالمه فشرده رشت)، بلکه برای یادگیری هر مهارتی شما نیاز به تمرین و تکرار دارید. برای این کار ابتدا فقط کلماتی که می شنوید را تکرار نمایید، سپس آن را به جمله ارتقاء دهید و در نهایت مکالمات طولانی را بشنوید و تکرار نمایید. الگو برداری در مرحله اول یادگیری بسیار مهم است. نکته ی مهم این است که الگوی درستی را برای خود انتخاب کنید. الگوی شما می تواند استادی با لحجه و بیان درست و سپس گوش دادن به فایل های صوتی و تصویری باشد.

روش دوم: هم خوانی

این روش بسیار ساده است. شما آهن یا متن هایی به زبان انگلیسی را گوش می دهدی و سعی می کنید با آنها شروع به خواندن کنید. در ابتدا فقط کلمه ها را شاید بتوانید بگویید ولی بعد از چندین بار گوش دادن، کم کم می تواندی همراه آنها بخوانید.

5 نکته طلایی تقویت مکالمه انگلیسی

روش سوم: روخوانی

در این روش بدون نیاز به هیچ فایل صوتی و یا تصویری، متنی را پیش روی خود قرار داده و از روی آن شروع به خواندن می کنید. البته این روش نیاز دارد که از قبل شما روش دوم را تمرین کرده باشید و آن متن یا شعر را از قبل چندین بار گوش داده باشید. سپس با ریتمی که در ذهن از قبل دارید شروع به خواندن می کنید. فقط سعی کنید که تلفظ ها و لحجه ی خواندنتان همانند فایل باشد.

روش چهارم: سخنرانی

پس از اینکه چندین بار متنی را گوش دادی و خواندید، حال به اندازه ای آمادگی دارید که از متن رو به رویتان به عنوان یادداشت سخنرانی استفاده کرده و خود شروع به گفتن داستان از حفظ نمایید. در مواقع نیاز نیز می توانید نگاهی به متن بیاندازید. همانند یک سخنران که بیشتر از حفظ صحبت کرده و گاهی نگاهی به برگه ی در دستش می اندازد.

روش پنجم: بازگویی

پس از اینکه تمامی روش های قبلی را انجام داده و مهارت کافی را کسب کردید، حال نوبت این است که بخش چالش برانگیز بازگویی برسید. در این روش، شما کلمات و موضوع داستان را می دانید و باید هر آنچه را که می دانید به صورت خلاصه و با جمله بندی خودتان بازگو نمایید. در این روش نباید از هیچ برگه، یادداشت و یا فایل صوتی کمک بگیرید. با انجام روش های قبل، شما اعتماد به نفس انجام این کار را پیدا کرده اید و دیگر نیازی ندارید تا مطالب را از قبل حفظ نمایید.

موسسه زبان آموزان استاد مسجدی

برگزار کننده ی دوره های فشرده ی آیلتس، تافل، آلمانی و مکالمه

شماره تماس: ۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸

شعبات: رشت، لاهیجان، انزلی

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه