زبان سوئدیسوئدیچرا باید زبان سوئدی یاد بگیریم؟

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/آموزش-زبان-سوئدی-استاد-مسجدی4444-1.jpg

چرا باید زبان سوئدی یاد بگیریم؟ سوئد در شمال اروپا در شبه‌جزیره اسکاندیناوی قرار دارد و با کشور های نروژ، فنلاند و دانمارک همسایه ‌است. نام این کشور در فارسی از نام آن در زبان فرانسوی (Suède) گرفته شد ه‌است. پایتخت این کشور شهر استکهلم است. سوئد (مدرس سوئدی رشت) سومین کشور بزرگ اروپا از...

چرا باید زبان سوئدی یاد بگیریم؟

سوئد در شمال اروپا در شبه‌جزیره اسکاندیناوی قرار دارد و با کشور های نروژ، فنلاند و دانمارک همسایه ‌است. نام این کشور در فارسی از نام آن در زبان فرانسوی (Suède) گرفته شد ه‌است. پایتخت این کشور شهر استکهلم است. سوئد (مدرس سوئدی رشت) سومین کشور بزرگ اروپا از نظر مساحت می‌باشد. جمعیت سوئد بیش از ۹٫۲ میلیون نفر است که تقریبا ۷٫۹ میلیون نفر آن را سوئدی‌ها تشکیل می‌دهند. کشور سوئد از حکومت مشروطه برخوردار بوده و دولت به شکل پارلمانی اداره می‌گردد. پادشاه در این کشور مقامی تشریفاتی است و کشور توسط نخست وزیر اداره می‌شود. کشور سوئد از حکومت مشروطه برخوردار بوده و دولت به شکل پارلمانی اداره می‌گردد. پادشاه در این کشور مقامی تشریفاتی است و کشور توسط نخست وزیر اداره می‌شود.

بین ۴۶ تا ۸۵ درصد مردم سوئد به وجود خدا اعتقاد ندارند البته طی مهاجرت زیاد کردها در سالهای اخیر به سوئد شمار مسلمانان نیز در این کشور قابل ملاحظه هست. در ادامه دلایل مختلفی برای اینکه چرا باید زبان سوئدی یاد بگیریم را با شما به اشتراک می گذاریم.

یاد گرفتن زبان سوئدی آسان است

ما اغلب شکایت می‌کنیم که آموزش زبان‌ های خارجی مشکل هستند. اما خوشبختانه زبان سوئدی یکی از آسان‌ترین موارد است. شباهت‌های زیادی بین زبان‌های سوئدی و انگلیسی از لحاظ دستور زبان، نحو و واژگان وجود دارد! همچنین هزاران کلمه مشترک بین این دو زبان وجود دارد که می تواند یادگیری را آسان کند.

زبان سوئدی درها را به زبان‌های دیگر باز می‌کند

زبان سوئدی از رایج ترین زبان‌های اسکاندیناوی است و بیش از۱۰میلیون نفر در سوئد و فنلاند به این زبان صحبت می کنند. اما آموزش زبان سوئدی فقط به علت این اعداد و ارقام، باعث می شود از برخی مزایای زبان سوئدی بی نصیب بمانید. از مزایای زبان سوئدی این است که شما را با کل زبان های اسکاندیناوی آشنا می کند و سطح بالایی از فهم متقابل بین زبان های سوئدی، دانمارکی و نروژی ایجاد می کند. روابط نزدیکی بین زبان های سوئدی، دانمارکی و نروژی وجود دارد، پس وقتی شما می‌خواهید سوئدی را یاد بگیرید، اساسا قدمی برای یادگیری همه زبان‌های اسکاندیناوی برداشته اید.

سوئد یک مقصد عالی برای مهاجرت است

 آموزش و مراقبت‌های بهداشتی رایگان و دستمزدهای بالا از ویژگی های بی نظیر این کشور می باشد. یک مکان عالی برای عاشقان طراحی داخلی است و این یکی از جوامع پیشرو اجتماعی در این سیاره است. تعجبی ندارد که سوئد به طور مداوم به عنوان یکی از مطلوب‌ترین مکان‌های زندگی در دنیا محسوب می‌شود.  بنابراین از مزایای زبان سوئدی می توان به این مورد اشاره کرد که امکان مهاجرت و زندگی در این کشور را برای شما به ارمغان می آورد.

از مزایای زبان سوئدی ، بهبود موقعیت شغلی شما می باشد

کار کردن در سوئد معمولا به این معنی است که شما باید با سوئدی‌ ها تعامل داشته باشید. البته ممکن است برخی زمینه‌های کاری وجود داشته باشد که در آن شما می‌توانید با همکاران خود به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید.

اما واقعیت ساده این است که اکثر مشاغل و اغلب کارفرمایان به شما نیاز دارند که سوئدی صحبت کنید. بنابراین از مزایای زبان سوئدی برای شما این است که آسان تر شغل پیدا می کنید.

چرا باید زبان سوئدی یاد بگیریم؟

فرهنگ سوئدی جالب است

یک دلیل عالی دیگر برای یادگیری سوئدی اینست که فرهنگ شگفت‌آور و غنی سوئدی و مخصوصاً غذا را خواهید شناخت- مانند قهوه‌خوری‌های روزانه ، مراسم مقدس هفتگی یا میهمانی‌های سالیانه . اگر آواز خواندن، نوشیدن و خوردن را دوست دارید سریع در میانشان جای خواهید گرفت.

 مردم سوئدی فوق‌العاده هستند

سوئدی‌ها معروف هستند که خیلی روشن‌ فکر، منصف و آزادی خواه هستند، همان طور که با محیط زیست رفتاری دوستانه دارند، از لحاظ فناوری خلاق هستند و در آخر اینکه جذاب هستند! با اینکه اغلب سوئدی‌ها انگلیسی را به خوبی صحبت می‌کنند، اگر واقعاً می‌خواهید که آن‌ها را بشناسید باید زبان سوئدی را یاد بگیرید.

برای یادگیری زبان سوئدی می توانید در کلاس های آموزش زبان سوئدی دکتر مسجدی با اساتید برتر شرکت کنید و در مدتی کوتاه به صورت خصوصی این زبان را بیاموزید.

کلاس های سوئدی، ایتالیایی، آلمانی و روسی موسسه ما در 25 جلسه 2 ساعته به صورت خصوصی و فشرده برگزار می شود.

تمام کلاس ها در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده توسط اساتید برتر برگزار می گردد. در صورت تمایل برای ثبت نام در این کلاس ها با شماره زیر تماس بگیرید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما:۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸

محل برگزاری کلاسها

رشت،لاهیجان،انزلی   

آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی ،روسی، ترکی استانبولی،IELTS، TOEFL

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
درباره

استاد مسجدی

آموزشگاه زبان استاد مسجدی برگزارکننده انواع دوره های زبان در رشت، کلاس زبان انگلیسی در رشت، کلاس زبان آلمانی در رشت، کلاس زبان فرانسه در رشت، کلاس زبان ترکی استانبولی در رشت، کلاس آیلتس در رشت، کلاس تافل در رشت و انواع آزمون زبان در رشت و دوره های فشرده زبان در رشت و مکالمه در رشت و سایر شهرهای استان گیلان می باشد.

خبرنامه