https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/96-12-c23-184-3-1.jpg

منابع کنکور تخصصی زبان  کنکور زبان خارجی (منابع کنکور تخصصی زبان) یکی از گروه های آزمایشی شناور است و همه ی فارغ التحصیلان رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی  و فنی حرفه ای با شرط داشتن مدرک پیش دانشگاهی می توانند در کنکور زبان نیز شرکت نمایند. یکی از مشکلات کنکور زبان این است که هیچ منابعی...

منابع کنکور تخصصی زبان

 کنکور زبان خارجی (منابع کنکور تخصصی زبان) یکی از گروه های آزمایشی شناور است و همه ی فارغ التحصیلان رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی  و فنی حرفه ای با شرط داشتن مدرک پیش دانشگاهی می توانند در کنکور زبان نیز شرکت نمایند. یکی از مشکلات کنکور زبان این است که هیچ منابعی توسط سازمان سنجش آموزش کشور معرفی نشده و همین موضوع داوطلبان را سردرگم کرده، به همین دلیل انتخاب منابع کمک آموزشی از بین کتاب های موجود در بازار برای داوطبان کار بسیار  دشواری است. در این مطلب بهترین منابعی که داوطلبان در سال های گذشته از مطالعه آن نتیجه گرفته اند را به شما معرفی می کنیم.

بخش گرامر کنکور تخصصی زبان

English Grammar in Use by Raymond Murphey – Upper Intermediate Level

منابع کنکور تخصصی زبان

این کتاب از ریموند مورفی یکی از بهترین کتاب‌های آموزش گرامر می باشد. شیوه تدریس این کتاب نیز مناسب افرادی است که می خواهند خودآموزی کنند، در صفحه اول این کتاب (صفحه‌ی فرد) توضیحات درس جدید را مشاهده می کنید و در صفحه‌ی مقابلش (صفحه‌ی زوج) تمرین‌های همان درس را به شیوه‌های مختلف کار می‌کنید و آخر کتاب هم جواب تمرین‌ها را می توانید پیدا کنید. این کتاب جامع می باشد و سطحش برای کنکور تخصصی زبان کاملاً مناسب است. این کتاب را به راحتی می تو نید پیدا کنید و با خواندنش به کتاب دیگری برای گرامر نیاز نخواهید داشت. پی‌دی‌اف این کتاب نیز موجود می باشد. 

بخش واژگان کنکور تخصصی زبان

504 Absolutely Essential Words

احتمالا نام این کتاب را شنیده اید. این کتاب را می توانید در همه کتاب‌فروشی‌هایی که بخش آموزش زبان دارند  پیدا کنید. چهل و دو درس دارد و هر درس دارای  دوازده‌ لغت است که می‌توانید هر شب کمی برایش وقت بذارید و آن ها رو تبدیل به فلش ‌کارت کنید.

Vocabulary for the High School Student by Harold Levine

یک کتاب واژگان دیگر که بهتر است آن را به برنامه مطالعاتی خود اضافه کنید. این کتاب هم خیلی راحت در کتاب‌ فروشی‌ها پیدا می شود و ساختارش به گونه ای است که برای دانش‌آموزهای خودآموز ساخته شده، بنابراین برای این کتاب هم نیازی به معلم ندارید.

Longman Dictionary of Contemporary English (LDOCE) for Advanced Learners

مقیاس موفقیت یک دانش‌آموز زبان و یا یک کنکوری زبان با میزان استفاده‌اش از یک دیکشنری خوب اندازه‌گیری می شود. دیکشنری (چه روی گوشی، لپتاپ و یا حتی نسخه کتابی) باید همیشه همراه‌تان باشد. دیکشنری لانگ من یکی از بهترین دیکشنری ها است که حتما به آن نیاز خواهید داشت.

English Idioms in Use by Felicity O’Dell and Michael McCarthy

کنکور زبان یک قسمت برای اصطلاحات دارد. این قسمت شامل پنج‌ تست می شود. این کتاب را بخوانید تا برای این بخش آماده شوید.

“…و نترسیم از متن” از رضاکیاسالار

این کتاب را در صورتی بگیرید که احساس می ‌کنید باید بر روی درک مطلب بیشتر کار کنید. درست است که متن‌های آن برای زبان کنکور عمومی تالیف شده اند، اما قانون‌هایش می تواند در متن ‌های کنکور تخصصی زبان نیز به شما کمک کند. (موقع خواندن این کتاب یادتان باشد که متن‌های کنکور تخصصی زبان از این‌ها طولانی‌تر و سخت‌تر هستند.)

و اما در آخر یکی از بهترین منابعی که برای کنکور زبان می‌ توانید داشته باشید، دفترچه سوالات سال‌های گذشته است. با دانلود کردن دفترچه ‌های کنکور سراسری شما می‌ توانید در منزل خودتان آزمون کنکور رو شبیه‌سازی کنید.

 شرکت در کلاس های کنکور زبان نیزبه شما کمک خواهد کرد.اگر متقاضی شرکت در کلاس های کنکور زبان هستید آموزشگاه زبان استاد مسجدی این امکان را برای شما در مدت کوتاه فراهم کرده است. به شما پیشنهاد می کنیم در کلاس های کنکور زبان ما شرکت کنید.

موسسه زبان استاد مسجدی همچنین دارای کلاس های سوئدی، ایتالیایی، آلمانی و روسی در ۲۵ جلسه ۲ ساعته به صورت خصوصی و فشرده است.

تمام کلاس ها در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده توسط اساتید برتر برگزار می گردد. در صورت تمایل برای ثبت نام در این کلاس ها با شماره زیر تماس بگیرید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما:۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸- ۰۹۱۱۳۳۳۴۶۵۹

محل برگزاری کلاسها

رشت،لاهیجان،انزلی   

آموزش دوره های فشرده مکالمه، زبان های انگلیسی، آلمانی ،روسی، ترکی استانبولی،IELTS، TOEFL

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه