زبان سوئدیسوئدیمزایای یادگیری زبان سوئدی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/sweden-flag_256-1.jpg

مزایای یادگیری زبان سوئدی زبان سوئدی یکی از زبان های اسکاندیناوی است که به عنوان زبان بومی کشور سوئد و بخش هایی از کشور های فنلاند، دانمارک، آلمان، استرالیا، فرانسه، بلژیک، اسپانیا، کانادا، ایالات متحده ی آمریکا و … می باشد. تعداد گویشوران این زبان بیش از ده میلیون نفر در جهان است. این زبان...

مزایای یادگیری زبان سوئدی

زبان سوئدی یکی از زبان های اسکاندیناوی است که به عنوان زبان بومی کشور سوئد و بخش هایی از کشور های فنلاند، دانمارک، آلمان، استرالیا، فرانسه، بلژیک، اسپانیا، کانادا، ایالات متحده ی آمریکا و … می باشد. تعداد گویشوران این زبان بیش از ده میلیون نفر در جهان است. این زبان بسیار به زبان دانمارکی و نروژی شباهت دارد و می تواند پلی به این دو زبان و دیگر زبان های اسکاندیناوی باشد.

مهاجرت و تحصیل در سوئدی

کشور سوئد یکی از بهترین گزینه های مهاجرت، تحصیل و زندگی است. این کشور عضو اتحادیه ی اروپا است و بهترین امکانات را برای افراد واجد شرایط پس از گرفتن اقامت فراهم می کند. هزینه های زندگی و تحصیل در کشور سوئد، فنلاند، دانمارک و بیشتر کشور هایی که به زبان سوئدی تکلم می کنند خیلی پایین است. افرادی که به فکر مهاجرت به این کشور ها هستند شک نکنند که بهترین گزینه ها را برای ادامه ی زندگی خود برگزیده اند.

ترجمه و تدریس سوئدی

یکی از ویژگی های خوب و یا بد زبان سوئدی کمبود متخصصان و مترجمان این زبان در کشور ایران است. این زبان به دلیل مهاجر پذیر بودن کشورهای سوئد، دانمارک، فنلاند و … از متقاضیان بسیاری در ایران برخوردار است. افرادی که علاقه به تدریس و یا ترجمه دارند این زبان را حتما در اولویت یادگیری خود قرار دهند. کمبود کتاب های آموزشی و وجود کتاب های ناب ادبی و علمی ترجمه نشده ی سوئدی می تواند فرصتی برای آنان که علاقه مند به کار ترجمه و تالیف هستند باشد.

سادگی و زیبایی زبان سوئدی

زبان سوئدی زبانی زیبا و آهنگین است. تکلم به این زبان نه تنها دشوار نیست بلکه به دلیل گوش نواز بودن آن بسیار ساده و سریع در ذهن می نشیند. زبان سوئدی همانطور که پیشتر گفته شد به دیگر زبان های اسکاندیناوی بسیار شباهت دارد و می تواند پلی به این زبان ها باشد. این زبان عاری از دستور زبان سخت و نامفهوم است و مخصوصا برای افرادی که به زبان انگلیسی تسلط دارند به مراتب آسان تر و ملموس تر است.

 در واقع دوره زبان سوئدی در سوئد برای افراد زیر بسیار مناسب است:

  • افرادی که قصد ورود به سوئد به منظور مقاصد کاری و بیزینسی دارند. توضیح آن که برای یافتن شغل و یا تاسیس بیزینس یا شرکت و یا کسب مجوز مغازه، رستوران، آرایشگاه و امثالهم می بایست با زبان سوئدی آشنا باشید.
  • افرادی که قصد تحصیل در سوئد در رشته های پزشکی و پیراپزشکی را دارند. این افراد حتما می بایست زبان سوئدی را بیاموزند چرا که تحصیل در رشته های پزشکی در سوئد به زبان سوئدی می باشد.

البته به این نکته نیز باید توجه داشته باشید دوره های زبان انگلیسی در سوئد کماکان یکی از برترین گزینه ها مهاجرت به سوئد و دیگر کشورهای اروپایی می باشند.

مزایای دوره های زبان سوئدی در سوئد را می توان به طور خلاصه برشمرد:

  • اخذ ویزای شینگن مولتی برای دانشجو، همسر دانشجو و فرزندان زیر 18 سال ایشان.
  • امکان کار برای دانشجو و همسر وی.
  • اعطا بیمه دانشجویی.
  • اعطا مدرک زبان پس از اتمام دوره که شما را قادر به اپلای کردن در هریک از دانشگاه های سوئد می نماید.
  • اخذ ویزا به صورت تضمینی حتی برای افرادی که قبلا به صوت توریستی اقدام کرده و ریجکت شده اند.
  • امکان یافتن شغل و یا ثبت یک بیزینس و تبدیل ویزای دانشجویی به ویزای کاری یا سرمایه گذری.

و بدین ترتیب اخذ اقامت دائم سوئد و می تواند به اخذ حق شهروندی و نهایتا دریافت پاسپورت سوئد نیز منتوج شود.  توجه داشته باشید فقط امکان تبدیل ویزای دانشجویی به ویزای کار می باشد. برای افرادی که با ویزای توریستی اقدام به مهاجرت می نمایند چنین امکانی وجود ندارد .

سوئد یک مقصد عالی برای مهاجرت است.

 آموزش و مراقبت‌های بهداشتی رایگان و دستمزدهای بالا از ویژگی های بی نظیر این کشور می باشد. یک مکان عالی برای عاشقان طراحی داخلی است و این یکی از جوامع پیشرو اجتماعی در این سیاره است. تعجبی ندارد که سوئد به طور مداوم به عنوان یکی از مطلوب‌ترین مکان‌های زندگی در دنیا محسوب می‌شود.  بنابراین از مزایای زبان سوئدی می توان به این مورد اشاره کرد که امکان مهاجرت و زندگی در این کشور را برای شما به ارمغان می آورد.

مزایای یادگیری زبان سوئدی

 آموزش زبان سوئدی باعث می‌شود که شما سوئد و سوئدی‌ها را درک کنید

صحبت کردن به سوئدی درک شما را از سوئد و مردم آن بهبود خواهد بخشید. زبان خیلی بیشتر از یک کلمه است و بسیاری از تاریخ کشور، عادت‌ها و ارزش‌های فرهنگی در زبان نمود پیدا می کنند. کلمات و گفته‌ها با مفهوم و ارتباط  کد گذاری می‌شوند.

زبان سوئدی توانایی درک ذهنیت و فرهنگ سوئدی‌ها را به شما می‌دهد. این ممکن است مبالغه آمیز به نظر برسد، اما یادگیری زبان یک کشور راهی برای ورود به قلب این ملت است. بهتر است بپذیرید که آموزش زبان سوئدی زندگی شما را برای مدت طولانی آسان‌تر می‌کند. یادگیری زبان سوئدی نیازمند تلاش شما است.

از مزایای زبان سوئدی کاوش در فرهنگ این کشور است.

اگر به سوئد سفر کنید یا به اندازه کافی خوش‌شانس باشید که برای کار یا تحصیل به آنجا بروید، اگر به زبان انگلیسی صحبت کنید نمی توانید با فرهنگ این کشور آشنا شوید. درست است که می توانید از زیبایی های این کشور لذت ببرید اما زمانی که به زبان سوئدی مسلط باشید، می‌توانید به دنیای هاکی روی یخ، شب‌های لیگ قهرمانان در Malmo و کتاب های Astrid Lindgren شیرجه بزنید!

از مزایای زبان سوئدی امکان برقراری ارتباط با افراد بیشتر می باشد.

اگر قصد سفر به سوئد دارید دو نکته مهم را باید درنظر داشته باشید. اول اینکه همه مردم سوئد به زبان انگلیسی حرف نمی‌زنند. کودکان، افراد مسن و یا کسانی که فرصت تمرین زبان انگلیسی را ندارند، معمولا مهارت‌های انگلیسی محدودی دارند.

دوم، همه سوئدی ها احساس راحتی با زبان انگلیسی ندارند. آموختن سوئدی به شما این امکان را می‌دهد که با همه مردم سوئدی‌ ارتباط برقرار کنید، که افق شما را گسترده‌تر خواهد کرد.

از مزایای زبان سوئدی افزایش مهارت‌های ذهنی شما است.

یادگیری زبان سوئدی یا هر زبان دیگری شما را باهوش‌تر می‌کند. تحقیقات علمی نشان داده‌است که افرادی که یک زبان خارجی را می‌آموزند، رشد شناختی بیشتری را از نظر انعطاف‌پذیری ذهنی، خلاقیت و تفکر انتقادی (مانند حل مساله، تصور و استدلال)کسب می‌کنند.

اما این مزایا فقط به اینجا ختم نمی‌شود، به نظر می‌رسد که دانش آموزان مهارت‌های مهم زندگی را نیز کسب می‌کنند. بیشتر به خاطر این که افرادی که یک زبان جدید را می‌آموزند، یاد می‌گیرند که با عقاید و مفاهیم فرهنگی ناآشنا سر و کار داشته باشند. بنابراین، یادگیری سوئدی نه تنها شما را باهوش‌تر می‌کند بلکه شما را برای سازگاری به این جهان که به سرعت تغییر می کند، آماده می کند.

برای یادگیری زبان سوئدی می توانید در کلاس های آموزش زبان سوئدی دکتر مسجدی با اساتید برتر شرکت کنید و در مدتی کوتاه به صورت خصوصی این زبان را بیاموزید.

کلاس های سوئدی، ایتالیایی، آلمانی و روسی موسسه ما در ۲۵ جلسه ۲ ساعته به صورت خصوصی و فشرده برگزار می شود.

تمام کلاس ها در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده توسط اساتید برتر برگزار می گردد. در صورت تمایل برای ثبت نام در این کلاس ها با شماره زیر تماس بگیرید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما:۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸- ۰۹۱۱۳۳۳۴۶۵۹

محل برگزاری کلاسها

رشت،لاهیجان،انزلی   

آموزش دوره های فشرده مکالمه، زبان های انگلیسی، آلمانی ،روسی، ترکی استانبولی،IELTS، TOEFL 

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه