آلمانیمعرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/60784545456416_21f5_3256-1.jpg

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : پیدا کردن منبع آموزشی مناسب، از اصلی ترین مراحل برای یادگیری زبان جدید است. برای یادگیری زبان آلمانی هم دسترسی به این منابع کمک زیادی به شما می کند. در این مطلب به معرفی کتاب های موثر در یادگیری زبان آلمانی می...

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : پیدا کردن منبع آموزشی مناسب، از اصلی ترین مراحل برای یادگیری زبان جدید است. برای یادگیری زبان آلمانی هم دسترسی به این منابع کمک زیادی به شما می کند. در این مطلب به معرفی کتاب های موثر در یادگیری زبان آلمانی می پردازیم. در هنگام انتخاب بین این کتاب ها به زمینه تمرکز و سطح آنها توجه داشته باشید.

 

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : Basic German Vocabulary
معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : کتاب Basic German Vocabulary از انتشارات Langenscheidt بوده و یکی از بهترین منابع واژه آموزی زبان آلمانی است. این کتاب دارای دو ساختار طبقه بندی برای واژگان است که یادگیری را بسیار موثر می کند. اولین نکته در مورد کتاب این است که، مجموعه لغات کتاب از بین 4000 واژه پرکاربرد زبان آلمانی انتخاب شده اند. در کتاب برای یادگیری بهتر مجموعه 1-2000 واژه پر کاربرد به صورت جداگانه ای از بقیه واژگان ارائه شده تا کاربران مبتدی تر بتوانند تنها واژگان پایه ای را بیاموزند. گذشته از این طبقه بندی، تمام واژه های کتاب بر اساس موضوعات هم طبقه بندی شده اند. این موضوع به کاربر امکان یادگیری بخش های دلخواهش را میدهد.

از ویژگی های دیگر این کتاب می توان به نمایش نحوه تلفظ واژه، مثال برای هر واژه، نقش دستوری واژه و … اشاره کرد. در کل کتاب Basic German Vocabulary یک منبع عالی برای یادگیری واژه های آلمانی است. تنها نقطه ضعف کتاب در انگلیسی بودن معانی ان است. این موضوع باعث می شود در صورتی که تسلط کافی به انگلیسی نداشته باشید، استفاده از کتاب کمی برای شما سخت شود

 

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : Deutsch in 30 Tagen
معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : کتاب Deutsch in 30 Tagen یا German in 30 days یک کتاب فوق العاده دیگر برای یادگیری زبان آلمانی از انتشارات Langenscheidt است. این کتاب یک خودآموز برای یادگیری زبان آلمانی است که تلاش می کند مهارت های مختلف زبان آلمانی را به صورت همزمان بهبود دهد. این کتاب از مجموعه از متون، تمرین ها، جدول واژگان و فایل ها صوتی تشکیل شده که در یادگیری آلمانی بسیار موثر است.

البته این کتاب دو نقطه ضعف هم دارد، بزرگترین نقطه ضعف کتاب در عنوان گول زننده آن است. با وجود ادعای کتاب، روند جلو رفتن آن برای زبان آموز بسیار سریع است. باید در مطالعه این کتاب سعی کنید برای هر درس مدت زمان به مراتب بیشتری بگذارید. یادگیری مجموع گرامرها و واژگان هر درس به تنهایی به حداقل 1 هفته زمان نیاز دارد. توصیه ما یادگیری زبان در طول 30 هفته به جای 30 روز است. مشکل دیگر این کتاب برای کاربران فارسی زبان، انگلیسی بودن کتاب است. این موضوع به خصوص در ابتدای یادگیری ممکن است روند یادگیری را برای زبان اموزانی که به انگلیسی تسلط ندارند مشکل کند.


معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : Kurzgrammatik Deutsch
معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : کتاب Kurzgrammatik Deutsch یک کتاب دیگر از انتشارات Langenscheidt است که به طور تخصصی روی گرامر زبان آلمانی تمرکز می کند. این کتاب به طور خلاصه اما دقیق به بیان نکات گرامری زبان آلمانی می پردازد. ساختار دسته بندی کتاب بسیار مرتب است و پوشش خوبی روی موضوعات مختلف گرامری دارد. البته زبان کتاب آلمانی است پس برای نوآموزان توصیه نمی شود.  البته کتاب بسیار ساده اقدام شرح توضیحات کرده پس برای زبان آموزانی که اشنایی اولیه ای با زبان آلمانی داشته باشند میتوانند از آن استفاده کنند. کتاب Kurzgrammatik Deutsch به افرادی توصیه می شود که با درک مفاهیم کلی در گرامر آلمانی مشکل دارند و به دنبال یک منبع برای یادگیری گرامر هستند.

 

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : German For Dummies
معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : کتاب German For Dummies یکی از کتاب های مجموعه For Dummies (برای احمق ها) است. این کتاب همانطور که از نامش مشخص است سعی می کند زبان آلمانی را به ساده ترین شکل ممکن آموزش دهد تا همه افراد بتوانند به خوبی این زبان را یاد بگیرند. کتاب شرح زیادی برای هر بخش گرامری از زبان آلمانی دارد و دقت ویژه ای بر روی جزئیات کرده. با مطالعه این کتاب از ابتدا کمتر سوالی پاسخ داده نشده در ذهن شما باقی خواهد ماند. نکته مهم در استفاده از کتاب German For Dummies تسلط به زبان انگلیسی است. از آنجا که کتاب شرح زیادی برای هر بخش میدهد، در صورت نداشتن تسلط به این زبان نخواهید توانست به خوبی از محتوای این کتاب استفاده کنید. البته این کتاب برای افرادی که از قبل با آلمانی آشنایی داشته باشند ممکن است کمی خسته کننده باشد و روند پیش رفتن آن کند به نظر برسد.

 

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : Hören & Sprechen

یکی دیگر از کتاب هایی که برای یادگیری زبان آلمانی میتوان استفاده کرد مجموعه Hören & Sprechen یک مجموعه چند کتابه است که به طور تخصصی با هدف بهبود مهارت های شنیداری و گفتاری توسط انتشارات hueber منتشر شده. این مجموعه برای هر سطح یک کتاب متفاوت دارد اما ساختار کتاب ها در طول مجموعه تقریبا مشابه هستند. کتاب های Hören & Sprechen به طور کلی از مجموعه ای از مکالمات دسته بندی شده ساخته شده که به بهبود مهارت شنیداری زبان آموز کمک میکند. پس از هر بخش شنیداری هم مجموعه از تمرین ها و سوالات از زبان آموز مطرح می شود که به یادگیری بهتر کمک می کند. طراحی فایل های صوتی به نحوی صورت گرفته که زبان آموز بتواند از طریق گوش دادن به آنها و تکرار متن ها مهارت گفتاری خود را هم تقویت کند. در زمان خرید یا تهیه این مجموعه توجه داشته باشید که حتما از کتاب مناسب برای سطح خود استفاده کنید.

 

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : !Einfach sprechen
معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی

کتاب Einfach sprechen همانطور که از نامش مشخص است برای بهبود مهارت گفتاری در زبان آموزان طراحی شده است. ساختار کتاب از مجموعه از عبارات کاربردی در مکالمات روزمره، فایل های صوتی محاوره به زبان آلمانی و تمرین های مفید برای بهبود این مهارت ساخته شده است. استفاده از این کتاب میتواند در کنار بهبود مهارت گفتاری، مهارت شنیداری و تا حدودی واژه آموزی شما را هم بهبود دهد. توجه داشته باشید که زبان آموزان هدف این کتاب، سطوح A2 تا B1 هستند. پس در صورتی که آشنایی کمی با زبان آلمانی دارید و هنوز در سطح A1 هستید، استفاده از این کتاب به شما توصیه نمی شود.

 

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : Zwischendurch mal … Hören
معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی :

معرفی کتاب برای یادگیری زبان آلمانی : کتاب Zwischendurch mal … Hören از انتشارات hueber یک کتاب تخصصی برای زبان آموزان سطوح مبتدی و اولیه برای بهبود مهارت شنیداری است. این کتاب از طریق فایل های صوتی متعدد و ساده، تمرین ها و سوالات دسته بندی شده و ساختاری استاندارد می تواند کمک زیادی در بهبود مهارت شنیداری زبان آموز باشد. مکالمات این کتاب به نسبت ساده هستند و حتی اگر دانش زیادی از آلمانی نداشته باشید هم برای شما قابل استفاده خواهند بود.

برای یادگیری زبان آلمانی می توانید در کلاس های آموزش زبان آلمانی دکتر مسجدی با اساتید برتر شرکت کنید و در مدتی کوتاه به صورت خصوصی این زبان را بیاموزید.

کلاس های سوئدی، ایتالیایی، آلمانی و روسی موسسه ما در 25 جلسه 2 ساعته به صورت خصوصی و فشرده برگزار می شود.

تمام کلاس ها در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده توسط اساتید برتر برگزار می گردد. در صورت تمایل برای ثبت نام در این کلاس ها با شماره زیر تماس بگیرید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی   

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه