ترکی استانبولیآزمون تومر(TÖMER) چیست؟

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/854545469x488_012418tomer-2-1.jpg

کلیات آزمون تومر (TÖMER) آزمون ورود به دانشگاه های ترکیه تومر (کلیات آزمون تومر (TÖMER))، امتحانی مهم برای مهاجرت تحصیلی ترکیه ! تومر، یکی از معروف ترین و بزرگترین آزمون های ورودی دانشگاه های معتبر ترکیه است.کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی را دارند،باید از آزمون های ورودی دانشگاه های ترکیه ، که یکی از مهمترین...

کلیات آزمون تومر (TÖMER)

آزمون ورود به دانشگاه های ترکیه

تومر (کلیات آزمون تومر (TÖMER))، امتحانی مهم برای مهاجرت تحصیلی ترکیه !

تومر، یکی از معروف ترین و بزرگترین آزمون های ورودی دانشگاه های معتبر ترکیه است.کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی را دارند،باید از آزمون های ورودی دانشگاه های ترکیه ، که یکی از مهمترین آنها تومر است عبور کنند.

کلیات آزمون تومر (TÖMER) : آزمون تومر شامل سطوح مختلفی است که در ادامه بیشتر راجع به آن بحث خواهیم کرد.باید خاطر نشان کرد که این آزمون برای مراکز آموزشی و دانشگاه ها اهمیت زیادی دارد و میتوان اینگونه گفت که پیش شرط های ورود به دانشگاه های ترکیه است؛دانشگاه هایی که زبان تدریس آنها ترکی استانبولی است.در این خصوص موسسه های معتبر زبانی چون موسسه زبان استاد مسجدی، مفتخر است در راستای قرار گرفتن داوطلب در مسیر درست یادگیری،و آزمون معتبری چون تومر، کلاسهای خصوصی و فشرده توسط اساتید برگزیده ارایه دهد.

کلیات آزمون تومر (TÖMER)

کلیات آزمون تومر (TÖMER) : آزمون تومر چگونه است؟

همانطور که پیش تر گفته شد، دانشگاه های معتبری در ترکیه دارای آزمون تومر هستند که رسمی ترین آنها، “تومر دانشگاه آنکارا” است که نام تومر نیز به همین مرکز اختصاص داده شده است و میتوان گفت به دانشگاه آنکارا وابسته است.

کلیات آزمون تومر (TÖMER) : آزمون تومر به دو صورت “دیپلما” و “سرتیفیکا” برگزار میشود؛ مدرک آزمون دیپلما دارای کد بین المللی و اعتبار دایمی است و مدرک سرتیفیکا دارای کد بین المللی است اما اعتبار سه ساله دارد. آزمون سرتیفیکا در دو  سطح مقدماتی “TEMEL” و متوسطه “ORTA” برگزار میشوود. همچنین از آنجایی که آزمون TOFFEL توسط ETS برگزار میشود، آزمون تومر نیز توسط UTS که مخفف Uzaktan Turkce Sinavi است برگزار میشود.موسسه معتبر زبان استاد مسجدی، تمامی کلاس های آموزش آزمون تومر را به صورت “فردی” و فشرده برگزار میکند تا داوطلب را آماده ی هر کدام از سطوح دلخواه بالا نماید تا با درک کامل این آزمون مهم، آماده ی پیوستن به معتبر ترین و بزرگترین دانشگاه های کشور ترکیه شود.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه ی برگزاری کلاسهای صرفا خصوصی و فشرده ی استاد مسجدی از طرق زیر با ما تماس بگیرید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی   

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه