اسپیکینگمکالمه5 دلیل علاقه‌مندی به مکالمه انگلیسی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/sign-speaking-english_1256-1.jpg

5 دلیل علاقه‌مندی به مکالمه انگلیسی معمولا افرادی که برای تحصیل، کار، مهاجرت و یا دلایل دیگر می خواهند زبان انگلیسی (5 دلیل علاقه‌مندی به مکالمه انگلیسی) یاد بگیرند، خود را با لیست های طولانی از گرامر، لغات، ساختارهای زبان و… مواجه می کنند و این دلیل ترس و زدگی آنها از زبان انگلیسی می...

5 دلیل علاقه‌مندی به مکالمه انگلیسی

معمولا افرادی که برای تحصیل، کار، مهاجرت و یا دلایل دیگر می خواهند زبان انگلیسی (5 دلیل علاقه‌مندی به مکالمه انگلیسی) یاد بگیرند، خود را با لیست های طولانی از گرامر، لغات، ساختارهای زبان و… مواجه می کنند و این دلیل ترس و زدگی آنها از زبان انگلیسی می شود. اگر می خواهید بدانید که چگونه در کمترین زمان ممکن مهارت انگلیسی و به خصوص مکالمه ی خود را ارتقا دهید، با ما همراه شوید.

تقویت سلیس و روان بودن

در زمان صحبت به انگلیسی باید هرآنچه که قبلا یاد گرفته اید را در لحظه و بدون هیچ مکثی به کار ببرید. صحبت کردن به زبان انگلیسی باعث می شود تا گرامر، لغات، تلفظ و سایر نکات مهم برای یادگیری زبان تقویت شوند. این بخش ها تقویت نمی شوند مگر با تکرار کردن و چه راهی بهتر از مکالمه برای تقویت این مهارت ها.

شما باید مغز را مانند سایر ماهیچه ها در نظر بگیرید، هر چقدر بیشتر بر روی ماهیچه ی مغز و به خصوص بخش یادگیری زبان وقت صرف کنید، آن بخش ورزیده تر و ماهرتر می شود. گوش دادن و صحبت کردن به زبان انگلیسی، راهی مهم برای تقویت این ماهیچه است.

انگیزه و رغبت

در آموزشگاه استاد مسجدی، مهم ترین عامل یادگیری زبان، ایجاد و برقراری ارتباط از طریق زبان انگلیسی است. پس هدف یادگیری لغات، گرامر و… نیست. هدف استفاده از زبان در کشورهای دیگر برای صحبت با افراد مختلف، یادگیری در دانشگاه های بین المللی و نیز استفاده از زبان در شغل و حرفه ی شما است. وقتی برای اولین بار با استفاده از زبان انگلیسی بتوانید با یک خارجی در کشوری دیگر صحبت کنید، دوست بیابید و یا خواسته ی خود را به راحتی بیان کنید، آن زمان است که عاشق زبان انگلیسی می شوید. مکالمه برای ایجاد انگیزه نقش حیاتی دارد.

5 دلیل علاقه‌مندی به مکالمه انگلیسی

درس گرفتن و یادگیری از اشتباهات

فقط از طریق استفاده از زبان انگلیسی و بهترین آن نیز مکالمه است که می توانید به نقاط ضعف و اشتباهاتتان در این زبان پی ببرید. در زمان صحبت کردن است که برای ساخت جملات جدید و یا به کار بردن کلمات متوجه می شوید که در چه بخش هایی نیاز به تمرین بیشتر دارید. علاوه بر این، در حین پیدا کردن نقاط ضعفتان در حال یادگیری نیز هستید. به این صورت که با گوش دادن به صحبت های فرد مقابل، با کلمات و ساختارهای جدید  و نیز کاربرد آنها به صورت عملی آشنا می شوید.

الیته ی نکته ی مهم در این بخش داشتن پارتنر مناسب برای صحبت و مکالمه است. داشتن معلم خصوصی ماهر در این زمینه بسیار مفید است زیرا مطمئن هستید که تمامی لغات و گرامرهایی که استفاده می کند درست است و نیز اگر شما در جایی مشکل داشتید، می تواند شما را راهنمایی نماید.

مهارت های ایجاد ارتباط

تقویت مهارت ارتباطی فقط از طریق صحبت با افراد امکان پذیر است. شما زبان یاد می گیرید که بتوانید با افراد از طریق زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید. این درواقع هدف نهایی شما است. برای ایجاد ارتباط با افراد باید مهارت گوش دادن و مکالمه ی خود را تقویت نمایید. با توقیت مهارت مکالمه، فرصت های شغلی، تحصیلی و یافتن دوستان جدید در انتظار شما است. کلاس های مکالمه ی استاد مسجدی می تواند در زمان کوتاهی به صورت خصوصی شما را به این هدف نهایی برساند.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما:۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸- ۰۹۱۱۳۳۳۴۶۵۹

محل برگزاری کلاسها

رشت،لاهیجان،انزلی   

آموزش دوره های فشرده مکالمه، زبان های انگلیسی، آلمانی ،روسی، ترکی استانبولی،IELTS، TOEFL

| استاد مسجدی

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه