مکالمهنکات طلایی داشتن مکالمه‌ی انگلیسی خوب

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/a456136-fun-way-to-study-vocab-1-1-1.jpg

نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی : سوال خیلی از افرادی که به استاد مسجدی برای مشاوره ی زبان (نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی) مراجعه می کنند، این است که باید چند کلمه بلد باشیم تا بتوانیم مکالمه ی خوب و سلیسی داشته باشیم؟ برای تسط به زبان...

نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی

نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی : سوال خیلی از افرادی که به استاد مسجدی برای مشاوره ی زبان (نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی) مراجعه می کنند، این است که باید چند کلمه بلد باشیم تا بتوانیم مکالمه ی خوب و سلیسی داشته باشیم؟ برای تسط به زبان انگلیسی چند کلمه کافی است؟ برای خواندن کتاب، دیدن فیلم های انگلیسی زبان و گوش دادن به موسیقی انگلیسی چه میزان کلمه بدانیم؟

نکته ی بسیار مهم این است که بعضی از کلمات اولویت بالاتری نسبت به سایر کلمات دارند در نتیجه باید برای یادگیری کلمات، اولویت بندی داشته باشید.

نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی :

نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی

نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی : برای مثال بین دو کلمه ی پدر و پسرعمه به نظر شما یادگیری کدام کلمه اهمیت بیشتری دارد؟ بدیهی است که ابتدا باید کلمه ی پدر Father را بیاموزید و سپس کلمه ی پسر عمه Cousin

حال اینکه از کجا به چنین لیستی برسید؟ صدها کتاب و نرم افزارهای متنوع طراحی شده اند که شامل این لغات ضروری می شوند که معروف ترین آنها کتاب 504 واژه است. البته این برای ابتدای یادگیری است و در مراحل بعدی، وجود یک استاد زبان مناسب و ماهر می تواند در این راه بسیار کمکتان کند.

نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی : اگر به دنبال جواب دقیق تری درباره ی میزان یادگیری کلمات و میزان پوشش در سطح زبان انگلیسی هستید، به جدول زیر مراجعه کنید:

تعداد کلمه سطح پوشش
۱۰ %۲۳.۷
۱۰۰ % ۴۹.۰
۱۰۰۰ % ۷۲.۰
۲۰۰۰ % ۷۹.۷
۳۰۰۰ % ۸۴.۰
۴۰۰۰ % ۸۶.۷
۵۰۰۰ % ۸۸.۶
۶۰۰۰ % ۸۹.۹
۱۲,۴۴۸ %۹۵.۰
۴۳,۸۳۱ % ۹۹.۰
۸۶,۷۴۱ % ۱۰۰

نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی : این جدول بیان کننده ی این است که اگر مثلا حدود 1000 کلمه به انگلیسی بدانیم، تقریبا سه چهارم از کلمات متنی که می خوانیم را می توانیم متوجه شویم. حال اگر 2000 کلمه بدانیم، این میزان به 80 درصد خواهد رسید.

نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی

نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی : سوال بعدی این است که کتاب هایی همچون 504 واژه استاندارد و مناسب هستند؟

متاسفانه خیر. این کتاب ها همین اصل ساده ی پر کاربرد بودن را رعایت نمی کنند. برای مثال در درس های اول کلماتی همچون abroad و یا oath وجود دارد که در واقع جزء چند 1000 کلمه ی اول و پرکاربرد انگلیسی نیز محسوب نمی شوند.

 

نکات طلایی تقویت مکالمه زبان انگلیسی : حالا سوال اصلی: دانستن چند کلمه باعث می شود تا تسلط کافی بر زبان انگلیسی داشته باشید؟

قبل از یادگیری گرامر و شروع مکالمات پیچیده، دانستن 600 تا 700 کلمه ی رایج می تواند بسیار کمک کننده باشد. البته بسیاری از این کلمات می توانند حرف اضافه، و حرف هایی همچون “و” و یا “از” باشند. پس اینکه کدام کلمات را بخوانید تا مکالمه ی سلیس و روانی داشته باشید امری بسیار مهم است. اساتید حاضر در آموزشگاه استاد مسجدی دارای جزوه ها و متدی هستند که به راحتی این تعداد کلمات را در مدت کوتاهی به شما آموزش می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی  

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه