زبان سوئدیسوئدیآشنایی با سطح‌‌ یادگیری زبان سوئدی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/images-4-3-1.jpg

آشنایی با سطح‌‌ یادگیری زبان سوئدی آشنایی با سطح‌‌ یادگیری زبان سوئدی : برای دریافت مجوز فعالیت legitimation در سوئد شما نیاز دارید در یک آزمون سوئدی (آشنایی با سطح‌‌ یادگیری زبان سوئدی) سطح C1 نمره قبولی دریافت کنید. گرفتن اقامت برای مهاجرت به کشور سوئد می تواند مدت زمانی طول بکشد. این زمان فرصت...

آشنایی با سطح‌‌ یادگیری زبان سوئدی

آشنایی با سطح‌‌ یادگیری زبان سوئدی : برای دریافت مجوز فعالیت legitimation در سوئد شما نیاز دارید در یک آزمون سوئدی (آشنایی با سطح‌‌ یادگیری زبان سوئدی) سطح C1 نمره قبولی دریافت کنید. گرفتن اقامت برای مهاجرت به کشور سوئد می تواند مدت زمانی طول بکشد. این زمان فرصت مناسبی است که قبل از ورود به سوئد زبان سوئدی خود را تقویت کنید. هر چقدر مهارت زبانی قوی تری داشته باشید، شانس موفقیتتان افزایش می یابد. بنابراین یادگیری زبان سوئدی را جدی بگیرید و اکنون برای یادگیری آن اقدام کنید.

آشنایی با سطح‌‌ یادگیری زبان سوئدی : همانطور که گفتیم دریافت مجوز فعالیت legitimation نیازمند سطح 3 در زبان سوئدی است که براساس استاندار اروپایی مشترک مرجع زبان ها، این سطح معادل با C1 می باشد.

برای رسیدن به این سطح باید ابتدا سطوح قبلی را پشت سر بگذارید:

آشنایی با سطح‌‌ یادگیری زبان سوئدی
 
آشنایی با سطح‌‌ یادگیری زبان سوئدی : سطح A

سطح A1 اولین سطح برای ارزیابی زبان سوئدی است. در این سطح زبان آموز می تواند کلمات روزمره زبان سوئدی را بفهمد و در حد برطرف کردن نیاز های روزانه خود از آن ها استفاده کند. زبان آموز در این سطح می تواند با فردی که به آرامی و واضح صحبت می کند به صورت پایه تعامل داشته باشد. این فرد می تواند خودش را معرفی کند و سوالاتی در مورد زندگی شخصی اش پاسخ دهد.

در سطح A2 که مرحله دوم زبان سوئدی محسوب می شود زبان آموز می تواند کلمات و جملات پرکاربردی که در شرایط ضروری نیاز است برای مثال، اطلاعات شخصی و خانوادگی، جملات مورد نیاز در هنگام خرید کردن و آدرس محل زندگی و محل کار را بفهمد و در یک شرایط ساده و معمول به زبان سوئدی تبادل نظر کند.

 

آشنایی با سطح‌‌ یادگیری زبان سوئدی : سطح B

در سطح B1 زبان آموز در مرحله متوسط از یادگیری زبان سوئدی قرار دارد و می تواند مفاهیم کلی استاندارد را متوجه بشود. این مفاهیم شامل شرایطی از قبیل محل کار، مدرسه، محل تفریح و… می شوند. در مورد موضوعاتی که با آن ها آشناست صحبت کند و تجربه، موقعیت، علاقه، رویا و امید خود را به زبان سوئدی با دیگران به اشتراک بگذارد.

زبان آموز سطح B2 قادر است با تسلط نسبی با دیگران ارتباط برقرار کند و می تواند بدون هیچ مشکلی با یک فرد  سوئدی صحبت کند. این فرد قادر است متن های دقیق و روشن در زبان سوئدی ایجاد کند و دیدگاه خود در مورد موضوعات را بیان کند.

 

آشنایی با سطح‌‌ یادگیری زبان سوئدی : سطح C

در سطح C1 زبان آموز پیشرقته و مسلط به زبان است و می تواند دامنه وسیعی از عبارات را متوجه شود و مفهوم آن ها را درک کند. این فرد می تواند تفکرات خود را با تسلط کامل بدون نیاز به جستجوی لغات بیان کند و برای نیازهای اجتماعی، آکادمیک یا تخصصی از زبان سوئدی استفاده کند.

در سطح C2 زبان آموز در حد فوق پیشرفته به زبان سوئدی تسلط دارد و هر چیزی که می شنود و می خواند را به سادگی متوجه می شود. این فرد قادر است خودش را بدون مقدمه، دقیق و سلیس عنوان کند و در موقعیت های پیچیده شرایط را به درستی درک کند.

برای دریافت مجوز فعالیت در سوئد شما نیاز دارید خود را به سطح C1 برسانید. برای رسیدن به این سطح نیاز به شرکت در کلاس های زبان سوئدی خواهید داشت.

دوره های زبان سوئدی در موسسه استاد مسجدی

برای یادگیری زبان سوئدی می توانید در کلاس های آموزش زبان سوئدی دکتر مسجدی با اساتید برتر شرکت کنید و در مدتی کوتاه به صورت خصوصی این زبان را بیاموزید.

کلاس های سوئدی، ایتالیایی، آلمانی و روسی موسسه ما در 25 جلسه 2 ساعته به صورت خصوصی و فشرده برگزار می شود.

تمام کلاس ها در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده توسط اساتید برتر برگزار می گردد. در صورت تمایل برای ثبت نام در این کلاس ها با شماره زیر تماس بگیرید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی   

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه