کنکور زبانتقویت زبان عمومی آزمون دکتری

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/449014970_486273-1-1.jpg

تقویت زبان عمومی آزمون دکتری تقویت زبان عمومی آزمون دکتری : یکی از بخش های مهم آزمون دکتری، زبان دکتری (تقویت زبان عمومی آزمون دکتری) است.مهارت داشتن در زبان علاوه بر اینکه در آزمون دکتری تاثیر بسیاری دارد، برای مصاحبه دکتری و دوره ی تحصیل دکتری نیز حایز اهمیت است. داوطلبین آزمون دکتری برای گذراندن...

تقویت زبان عمومی آزمون دکتری

تقویت زبان عمومی آزمون دکتری : یکی از بخش های مهم آزمون دکتری، زبان دکتری (تقویت زبان عمومی آزمون دکتری) است.مهارت داشتن در زبان علاوه بر اینکه در آزمون دکتری تاثیر بسیاری دارد، برای مصاحبه دکتری و دوره ی تحصیل دکتری نیز حایز اهمیت است. داوطلبین آزمون دکتری برای گذراندن این آزمون و همچنین افزایش مهارت خود باید از منابع این درس و همچنین سوالات پیشین آزمون زبان دکتری اطلاع داشته باشند.

تقویت زبان عمومی آزمون دکتری : مژده به داوطلبین این مقطع تحصیلی مهم و ارزشمند، موسسه معتبر زبان دکتر مسجدی، با برگزاری کلاس های صرفا فشرده و خصوصی با وجود اساتید با تجربه و برگزیده در رشته زبان انگلیسی، داوطلبین را با برنامه ریزی دقیق برای کسب بهترین نتیجه ها راهنمایی مینماید.این موسسه، دارای کلاس های خصوصی (فردی) است که میتوان با دقت و تمرکز بسیار بالا از حل چگونگی سوالات و زمانبندی برای پاسخ به سوالات اطلاع یافت.

تقویت زبان عمومی آزمون دکتری

 

تقویت زبان عمومی آزمون دکتری : پیشینه آزمون زبان دکتری

آزمون زبان دکتری تا سال 1391 تعداد سوالاتش 100 بود؛ در سال 1392 تعداد این سوالات به 70 و در سال 1393 تعداد سوالات به 30 رسید. سوالات زبان عمومی دکتری هرسال رفته رفته آسان تر و قابل درک تر میشود به طوری که اگر داوطلبین در مقطع ارشد خود با زبان ارشد مشکلی نداشته اند، به سادگی میتوانند به سوالات زبان دکتری پاسخ دهند.

 

تقویت زبان عمومی آزمون دکتری : مدرک زبان برای آزمون زبان دکتری

برای داشتن آمادگی لازم در آزمون زبان دکتری، داوطلبین میتوانند برای یکی از آزمون های زبان استاندارد آماده شوند تا علاوه بر کنکور دکتری،در هنگام مصاحبه نبز مدرک زبان استاندارد را دارا باشند.

 

تقویت زبان عمومی آزمون دکتری : آزمون های زبان معتبر را میتوان چنین نام برد:

آزمون های نام برده شده معتبر ترین آزمون ها ی زبان مورد پذیرش دانشگاه ها برای مصاحبه های دکتری هستند. منابع این آزمون ها تقریبا یکسانند و با خواندن منابع یکی از آنها میتوان بر همه ی آنها تسلط یافت و برای آزمون های نام برده شده ی دیگر هم آماده شد. تفاوت اساسی، در شیوه ی برگزاری آزمون هاست. داوطلب برای کسب نمره ی قابل قبول باید در کنار یادگیری منابع آزمون شیوه برگزاری آنهارا نیز بداند. نکته حایز اهمیت آنست که با دانستن منابع آزمون ، با چه روش و برنامه ریزی میتوان برای یادگیری منابع تلاش کرد؟ آیا داوطلب میتواند در مدتی محدود علاوه بر یادگیری منابع از سوالات سال های پیشین برای آماده شدن در آزمون اصلی خود را محک بزند؟ راه حل این مسایل بدست موسسات و آموزشگاه های معتبری چون موسسه زبان استاد مسجدی است. موسسه زبان استاد مسجدی، تنها موسسه صرفا فشرده و خصوصی سطح استان گیلان است که حاوی سه شعبه در رشت،لاهیجان و بندر انزلی میباشد.

همچنین مژده به داوطلبینی که به علت دوری راه نمیتوانند به صورت حضوری در کلاسهای آزمون شرکت کنند، میتوانند به صورت آنلاین با اساتید برگزیده ی این مجموعه در تماس باشند و مشکل یادگیری زبان را بطور کامل از بین ببرند. برای اطلاع بیشتر از نحوه  یادگیری این آزمون های بسیار مهم ، به آرشیو مقالات سایت سری بزنید و از طرق زیر با ما در تماس باشید:

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی   

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه