فرانسهیادگیری زبان فرانسوی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/45French-1-1.jpg

یادگیری زبان فرانسوی یادگیری زبان فرانسوی : در حال حاضر میلیون‌ها زبان ‌‌آموز در سراسر جهان، در حال یادگیری زبان فرانسوی هستند بنابراین شما در این راه تنها نیستید. درست مانند هر زبان دیگری، برخی از جنبه‌های زبان فرانسوی می‌تواند دشوار باشد، اما به ‌طورکلی یادگیری زبان فرانسوی آسان است. در این مطلب روش های...

یادگیری زبان فرانسوی

یادگیری زبان فرانسوی : در حال حاضر میلیون‌ها زبان ‌‌آموز در سراسر جهان، در حال یادگیری زبان فرانسوی هستند بنابراین شما در این راه تنها نیستید. درست مانند هر زبان دیگری، برخی از جنبه‌های زبان فرانسوی می‌تواند دشوار باشد، اما به ‌طورکلی یادگیری زبان فرانسوی آسان است. در این مطلب روش های پیشنهادی برای یادگیری زبان فرانسوی را با شما به اشتراک می گذاریم.

 
یادگیری زبان فرانسوی : عاشق زبان فرانسه شوید

کلید صحبت کردن به زبان فرانسوی عاشق آن بودن است. فرانسوی، زبان عشق است و شما برای صحبت کردن به هر زبانی، باید عاشق آن زبان شوید یا حداقل یک دلیل واقعا محکم برای رها نکردن آن در شرایط دشوار پیدا کنید.

دلیل بزرگ شما برای یادگیری زبان فرانسه باعث می‌شود در مواجهه با فرازونشیب‌های یادگیری این زبان جدید، همچنان انگیزه داشته باشید. هر زمان که در یادگیری فرانسوی ناامید شدید، از خودتان بپرسید: «دلیل اصلی من برای یادگیری زبان فرانسه چه بود؟» هرکسی دلیل خاص خودش را دارد.

 

یادگیری زبان فرانسوی : به دنبال زبان فرانسوی در اطراف خود باشید

برای آنکه کاملا درگیر زبان فرانسه شوید، لازم نیست حتما در فرانسه زندگی کنید. در واقع شما می‌توانید در هر جایی که زندگی می‌کنید، خودتان را با زبان فرانسوی احاطه کنید.

تنظیمات زبان تلفن همراه‌تان را به فرانسوی تغییر بدهید، می‌توانید همین کار را با کامپیوترتان نیز انجام بدهید.

در شهرتان به‌ دنبال افراد فرانسوی‌ زبان بگردید. فیلم‌ها و شبکه‌های فرانسوی ‌زبان را تماشا کنید. برای سرعت بخشیدن به روند یادگیری زبان فرانسه، می‌توانید زیرنویس برنامه‌ها را فعال کنید.

به رادیوی فرانسویزبان گوش کنید. شما می‌توانید با گوش کردن به آهنگ‌های فرانسوی، تا حد زیادی فرانسوی یاد بگیرید.

یادگیری زبان فرانسوی
 
یادگیری زبان فرانسوی : از صحبت کردن به زبان فرانسوی نترسید

اگر قبلا هرگز با صدای بلند به یک زبان خارجی صحبت نکرده باشید، ممکن است احساس ناخوشایندی پیدا کنید. این مسئله درمورد زبان فرانسه بیشتر صدق می‌کند، چون شامل صداهایی است که حتی در زبان انگلیسی نیز وجود ندارند. اگر تا به ‌حال فقط به یک زبان صحبت کرده‌اید، حرکت دادن لب‌ها و زبان ‌شما برای ایجاد صداها و آواهای ناآشنا، ممکن است برای‌تان راحت نباشد.

این مسئله مانع پیشرفت‌ برخی از زبان‌‌ آموزان می‌شود. آن ها از اینکه جملات را غلط بیان کنند یا دچار اشتباه شوند، خجالت می ‌کشند. با صحبت کردن به زبان فرانسه حتی در مواقعی که احساس خجالت می‌ کنید، می‌توانید به این ترس پایان بدهید و زبان فرانسوی را خیلی سریع‌تر یاد بگیرید.

 

یادگیری زبان فرانسوی : با افراد فرانسوی زبان صحبت کنید

مؤثرترین راه برای یادگیری یک زبان جدید، آن است که از روز اول صحبت کنید. صحبت کردن با افرادی که زبان مادری‌شان فرانسوی است، تأثیر بسیار بیشتری در یادگیری‌تان دارد.

 در هر جایی که زندگی می‌کنید، می‌توانید افرادی را به‌صورت آنلاین پیدا کنید و با آنها زبان فرانسوی را تمرین کنید.

 

یادگیری زبان فرانسوی : در کلاس های زبان فرانسوی شرکت کنید

شرکت در کلاس های فرانسوی برای یادگیری این زبان امری ضروری محسوب می شود. برای یادگیری زبان فرانسوی می توانید در کلاس های آموزش  زبان سوئدی دکتر مسجدی با اساتید برتر شرکت کنید و در مدتی کوتاه به صورت خصوصی این زبان را بیاموزید.

کلاس های فرانسوی، سوئدی، ایتالیایی، آلمانی و روسی موسسه ما در 25 جلسه 2 ساعته به صورت خصوصی و فشرده برگزار می شود.

تمام کلاس ها در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده توسط اساتید برتر برگزار می گردد. در صورت تمایل برای ثبت نام در این کلاس ها با شماره زیر تماس بگیرید:

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی   

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه