IELTS-Writing رایتینگ آیلتسآیلتسچگونه در تسک 1 رایتینگ آیلتس جنرال نمره ی کامل بگیریم؟

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/task256-1.jpg

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس : برای کسب نمره ی بالا در تسک 1 رایتینگ جنرال با استاد مسجدی همراه باشید. در این مقاله 10 نکته ی مهم برای نوشتن تسک 1 را برایتان در این مقاله بازگو می کنیم:   دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس :...

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس : برای کسب نمره ی بالا در تسک 1 رایتینگ جنرال با استاد مسجدی همراه باشید. در این مقاله 10 نکته ی مهم برای نوشتن تسک 1 را برایتان در این مقاله بازگو می کنیم:

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس

 

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس :  تشخیص نوع نامه

آیا نامه ای که می خواهید بنویسید، رسمی است یا غیر رسمی؟ باید توجه داشته باشید که با انتخاب نوع نوشته، سبک نگارش و انتخاب کلمات نیز باید مطابق با آن باشد.

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس : به شروع و پایان نامه دقت کنید

باید توجه داشته باشید که نامه های رسمی و غیر رسمی هر کدام شروع و پایان مختص خود را می طلبد. برای مثال به جدول زیر دقت کنید:

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس : شروع نامه های رسمی و نیمه رسمی با جمله ای رسمی

از آنجایی که مخاطب شما در نامه های رسمی و غیر رسمی دوست شما نبوده و ناآشنا است، در نتیجه از متن های دوستانه و خودمانی باید اجتناب کنید. در این نوع نامه ها باید به اصل مطلب به صورت صریح اشاره کنید. برای مثال:

Dear sir/Madam

I am writing to inform you that

I am writing to inquire about

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس : در نامه های غیر رسمی، شروع نامه را دوستانه بنویسید

کاملا واضح است که نامه های رسمی بسیار متفاوت از نامه هایی است که برای دوستان و آشنایان می نویسید. در نامه های غیررسمی، باید مقدمه چینی داشته باشید و یک راست به سراغ اصل مطلب نروید. شروع نامه های شما می تواند با احوال پرسی از دوستتان باشد و بعد در پاراگراف بعد می توانید هدف از نوشتن نامه ی خود را بیان کنید. برای مثال:

Dear Sara

I hope you and your husband are well. It was my pleasure to come to your party. I had a great time catching up with you are your friends

Anyway, I am writing to you because I have good news for you. I am getting married this winter

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس : هدف نامه  را مشخص نمایید

اینکه هدف شما از نوشتن نامه درخواست، عذرخواهی، شکایت، دعوت و…. است باید با توجه به اصطلاحات و عبارات مخصوص با آن کاملا مشخص باشد. بهتر است که در نامه های غیر رسمی نیز مودبانه بنویسید.

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس : استفاده از عبارات رسمی و استاندارد

یکی از دلایلی که باعث می شود در نوشتن تسک 1 رایتینگ آیلتس وقت کم بیاورید این است که می خواهید همه ی عبارات را از ابتدا بسازید و بنویسید. باید بدانید که در نامه نگاری یک سری عبارات و اصطلاحات از قبل تعیین شده ای است که به صورت ثابت به کار می روند. شما می توانید از این عبارات در کنار مطالب نوشته شده ی خود استفاده نمایید. پس با یادگیری این عبارات در وقت خود صرفه جویی می کنید.

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس : نوشتن حداقل 150 واژه

حتما پیش از آزمون آیلتس چندین و چندبار تسک 1 رایتینگ را برای خود بنویسید تا بدانید نوشتن 150 واژه در حدود چند خط می شود. زیرا اگر کمتر از 150 واژه بنویسید، نمره از شما کسر خواهد شد.

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس : تمرین نوشتن درست کلمات

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود نمره از دست دهید، نوشتن با اشتباهات گرامری و تلفظی است. توجه داشته باشید که املای اشتباه کلمات باعث می شود تا نمره از دست دهید.

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس :  فقط تمرکز خود را بر روی موضوع اصلی بگذارید

برای اینکه بتوانید در مدت 20 دقیقه و یا حتی کمتر، تسک 1 رایتینگ آیلتس را بنویسید، تمرکز خود را فقط بر روی موضوع خواسته شده بگذارید. البته درست است که در تسک 1 باید کمی داستان پردازی نمایید اما خیلی داستان را پیچیده نکنید و به سراغ موضوع اصلی بروید.

دریافت نمره کامل در رایتینگ آیلتس : به نکات خواسته شده دقت کنید

معمولا در نوشتن نامه ها از شما 2 تا 3 نکته ی مختلف را می خواهند که باید در متن بگنجانید. برای کسب نمره ی بالا در رایتینگ آیلتس جنرال حتما یه این نکات دقت فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس های استاد مسجدی با ما تماس بگیرید:

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی   

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه