ایتالیاییمعرفی رشته زبان ایتالیایی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/language-translator-illustration_256-1.jpg

معرفی رشته زبان ایتالیایی معرفی رشته زبان ایتالیایی : رشته زبان ایتالیایی علاقمندان خود را به سوی این زبان جذب می‌ کند. داشتن علاقه واقعی به فراگیری این رشته کار مشکلی است، ولی اگر کسی علاقمند باشد و پشتکار داشته باشد با همه سختی‌ها و کمبودها قطعاً موفق خواهد شد. طول دوره تحصیل این رشته...

معرفی رشته زبان ایتالیایی

معرفی رشته زبان ایتالیایی : رشته زبان ایتالیایی علاقمندان خود را به سوی این زبان جذب می‌ کند. داشتن علاقه واقعی به فراگیری این رشته کار مشکلی است، ولی اگر کسی علاقمند باشد و پشتکار داشته باشد با همه سختی‌ها و کمبودها قطعاً موفق خواهد شد. طول دوره تحصیل این رشته 4 سال است.

پس از عقد قرارداد فرهنگی بین ایران و ایتالیا در سال ۱۳۳۸، در زمینه تأسیس رشته زبان ایتالیایی، در ابتدا امکان تدریس این زبان به عنوان زبان دوم فراهم شد و در پی آن در سال ۱۳۵۴ دوره کارشناسی زبان ایتالیایی دایر گردید.این رشته دارای دو گرایش زبان ایتالیایی و مترجمی زبان ایتالیایی است.

معرفی رشته زبان ایتالیایی : هدف رشته زبان ایتالیایی پرورش ذوق و استعداد ادبی دانشجویان برای پژوهش در متون ادبی زبان ایتالیایی و آماده ساختن آنها برای ترجمه آثار ایتالیایی به فارسی و بالعکس به منظور مبادله فرهنگ، دانش و تمدن دو کشور ایران و ایتالیا است.

معرفی رشته زبان ایتالیایی
معرفی رشته زبان ایتالیایی : بازار کار رشته زبان ایتالیایی
  • دبیری این رشته‌ در مراکز آموزش
  • کار مترجمی این رشته‌ در صورتی انتخاب گرایش مترجمی
  • برگزاری سمینارها و جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها در بخش فرهنگ ارتباطات
  • رونق بازار ترجمه آثار خارجی در اثر حمایت‌های بخش دولتی و خصوصی
  • رفت و آمد در بخش صنعت و بازرگانی و بطور عموم در حوزه اقتصاد بسیار گسترده است و حضور زبان ‌دان در کارخانه‌ها، ادارات و وزارتخانه‌ها برای ارتباط با بخش‌های خصوصی و دولتی کشورهای خارجی بخش وسیبع و مهمی است
  • استفاده از اینترنت و منابع خارجی در شرکت‌های خصوصی و ارتباط این شرکت‌ها با دنیای خارج بسیار گسترده شده و دانستن زبان خارجی و تسلط بر یک زبان به نحوی که بتوان مخاطب را جذب نمود موقعیت خوبی را فراهم نموده است.
  • کلاس‌های خصوصی برای زبان ‌آموزانی که در این درس ضعف دارند نیز بخشی از بازار کار این رشته‌ها را فراهم آورده.

 

معرفی رشته زبان ایتالیایی : تقریبا تمامی دانشگاه ها برنامه درسی یکسانی برای آموز زبان ایتالیایی ارائه می دهند.

دروس عمومی : درس هایی همانند خواندن و پرسش – بیان شفاهی داستان – گفت و شنود ( مکالمه ) زبان ایتالیایی – زبان ایتالیایی عمومی – گرامر زبان ایتالیایی

دروس تخصصی: تاریخ ادبیات ایتالیا – زبانشناسی Linguistics  – نقد متون ادبی – ترجمه عمومی – سیاسی – ادبی – مطبوعاتی – شعر زبان ایتالیایی

اگر علاقه مند به یادگیری زبان ایتالیایی هستید آموزشگاه زبان استاد مسجدی این امکان را برای شما در مدت کوتاه فراهم کرده است. به شما پیشنهاد می کنیم در کلاس های زبان ایتالیایی ما شرکت کنید.

کلاس های سوئدی، ایتالیایی، آلمانی و روسی موسسه ما در 25 جلسه 2 ساعته به صورت خصوصی و فشرده برگزار می شود.

تمام کلاس ها در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده توسط اساتید برتر برگزار می گردد. در صورت تمایل برای ثبت نام در این کلاس ها با شماره زیر تماس بگیرید:

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی   

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه