ترکی استانبولیمعرفی رشته زبان و ادبیات ترکی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/e-learning-turkish-language_256-1.jpg

معرفی رشته زبان و ادبیات ترکی معرفی رشته زبان و ادبیات ترکی : زبان و ادبیات ترکی استانبولی یکی از رشته هایی است که در زیر مجموعه کنکور زبان قرار دارد و داوطلبان کنکور انسانی می توانند در فرایند انتخاب رشته زبان این رشته را در دانشگاه های سراسری، آزاد و پردیس های بین الملل...

معرفی رشته زبان و ادبیات ترکی

معرفی رشته زبان و ادبیات ترکی : زبان و ادبیات ترکی استانبولی یکی از رشته هایی است که در زیر مجموعه کنکور زبان قرار دارد و داوطلبان کنکور انسانی می توانند در فرایند انتخاب رشته زبان این رشته را در دانشگاه های سراسری، آزاد و پردیس های بین الملل انتخاب نمایند. رتبه قبولی زبان و ادبیات ترکی استانبولی در دانشگاههای مختلف متفاوت است و هر فرد می تواند بر اساس هدف خود برای قبولی در یکی از این کد رشته محل ها تخمین رتبه قبولی زبان و ادبیات ترکی استانبولی را انجام دهد.

معرفی رشته زبان و ادبیات ترکی : یکی از معیارهایی که به انتخاب رشته داوطلبان کمک زیادی می نماید تخمین رشته یا رتبه قبولی زبان و ادبیات ترکی استانبولی با توجه به درصدهای کسب شده در کنکور سراسری می باشد. داوطلبان بعد از گذراندن کنکور سراسری در ابتدا با استفاده از درصدهای کسب شده در کنکور سراسری تخمین رتبه قبولی زبان و ادبیات ترکی استانبولی دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد را انجام می دهند و سپس با استفاده از رتبه مورد نظر تخمین کد رشته محل قبولی را مورد بررسی قرار می دهند.

معرفی رشته زبان و ادبیات ترکی : در تخمین رتبه قبولی زبان و ادبیات ترکی استانبولی داوطلبان می توانند آمار قبولی های زبان و ادبیات ترکی استانبولی سال های گذشته را ملاک پذیرش خود قرار دهند. اما همواره باید به این نکته توجه کرد که آمار قبولی های رشته زبان و ادبیات ترکی استانبولی در سال های مختلف با یکدیگر متفاوت است و نمیتوان صرفا بر اساس رتبه های قبولی زبان و ادبیات ترکی استانبولی در سال گذشته از انتخاب رشته امسال خود مطمئن شویم.

معرفی رشته زبان و ادبیات ترکی
معرفی رشته زبان و ادبیات ترکی : دروس پایه و تخصصی رشته زبان و ادبیات ترکی

زبان ترکی مقدماتی

زبان ترکی پیشرفته

آشنایی با فرهنگ ترکی

خواندن متون ساده

انشای ساده

ترجمه متون ساده

نامه نگاری

معرفی رشته زبان و ادبیات ترکی : متاسفانه این رشته تنها در دانشگاه علامه طباطبایی و ارومیه ارائه می شود. دانشجویان رشته ترکی استانبولی در ایران و به عنوان مترجم شرکت های بین الملی که با ترکیه کار می کنند مشغول به کار می شوند و همچنین استخدام در صدا و سیما موقعیت شغلی مناسب دیگری برای این دانشجویان است. ادامه تحصیل در رشته های زبان شناسی و تاریخ نیز برای فارغ التحصیلان این رشته موقعیت مناسبی هستند.

برای یادگیری زبان ترکی استانبولی می توانید در کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی دکتر مسجدی با اساتید برتر شرکت کنید و در مدتی کوتاه به صورت خصوصی این زبان را بیاموزید.

کلاس های ترکی استانبولی، سوئدی، ایتالیایی، آلمانی و روسی موسسه ما در 25 جلسه 2 ساعته به صورت خصوصی و فشرده برگزار می شود.

تمام کلاس ها در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده توسط اساتید برتر برگزار می گردد. در صورت تمایل برای ثبت نام در این کلاس ها با شماره زیر تماس بگیرید:

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی   

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه