لینک ها و کلمات کلیدیتدریس خصوصی زبان در موسسه استاد مسجدی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/m256-1.jpg

تدریس زبان در موسسه استاد مسجدی تدریس زبان در موسسه استاد مسجدی : امروزه یادگیری زبان امری واجب و همه گیر است و روز به روز نیاز به یادگری این مهارت بیشتر می شود. آموزش زبان، اصولی دارد که برای مفید بودن آموزش باید در نظر گرفته شود. رعایت این اصول در یک کلاس تدریس...

تدریس زبان در موسسه استاد مسجدی

تدریس زبان در موسسه استاد مسجدی : امروزه یادگیری زبان امری واجب و همه گیر است و روز به روز نیاز به یادگری این مهارت بیشتر می شود. آموزش زبان، اصولی دارد که برای مفید بودن آموزش باید در نظر گرفته شود. رعایت این اصول در یک کلاس تدریس خصوصی  بهتر می تواند انجام شود. در موسسه استاد مسجدی با بیش از بیست و پنج سال سابقه تدریس همه کلاس ها به صورت خصوصی و فشرده برگزار می گردد. در این مقاله(تدریس زبان در موسسه استاد مسجدی) چند مورد از مزایای تدریس خصوصی زبان را برای شما شرح می ‌دهیم.

تدریس زبان در موسسه استاد مسجدی : در موسسه خصوصی استاد مسجدی با استاد ارتباط عمیق و موثر خواهید داشت

در کلاس‌ های عمومی زبان، معمولا به علت کثرت زبان آموزان استاد نمی تواند شناخت دقیقی از محصلین خود داشته باشد و ارتباطی موثر شکل نمی گیرد. ولی در موسسه خصوصی استاد مسجدی به این علت که فقط یک زبان آموز وجود دارد، مدرس می تواند تمام توجه خود را برای شناخت او بگذارد. هرچه شناخت و ارتباط متقابل بیشتر وجود داشته باشد، کیفیت تدریس هم بهتر می‌شود.

تدریس زبان در موسسه استاد مسجدی : در موسسه خصوصی استاد مسجدی حواس پرتی کمتر شده و تمرکز زبان آموز افزایش می یابد

زبان آموزی که در کلاس موسسه خصوصی استاد مسجدی حضور می ‌یابد، امکان بروز حواس پرتی در خلال یادگیری او به صفر می ‌رسد. توجه استاد ھموراه به زبان آموز معطوف شده؛ در نتیجه زبان آموز ھم فرصت کافی برای حواس پرتی نخواھد یافت.

در یک کلاس پر از زبان آموزان مختلف، توجه کامل به آنچه استاد می‌ گوید می ‌تواند سخت و تا حدی غیرممکن باشد. وجود عناصر بی شمار در کلاس از جمله زبان آموزان و یا تلفن ھای ھمراه‌شان، می‌ توانند عوامل حواس پرتی زیادی را در کلاس ایجاد کنند که به طبع توجه کامل به گفته ھای مدرس را مشکل می ‌کند. ھمچنین، وجود این حقیقت که ھر دانش آموز، یکی از چندین دانش آموزی است که توجه مدرس بین آن ھا پخش می‌ شود، این آزادی را به زبان آموز می‌ دھد که کوچک‌ ترین مسئله باعث حواس پرتی ایشان شود.

تدریس زبان در موسسه استاد مسجدی : در موسسه خصوصی استاد مسجدی در زمان زبان آموز صرفه جویی می شود

قطعا شرکت در کلاس ‌های عمومی ترمیک هم وقت زیادی از شما می گیرد و هم مدت زمان آموزش را طولانی می شود . اگر وقت کافی (حدودا سه سال ) برای گذراندن دوره‌های ترمیک را دارید کلاس زبان عمومی می ‌تواند گزینه خوبی باشد ولی اگر برای یادگیری زبان عجله دارید گرفتن کلاس خصوصی زبان موسسه استاد مسجدی بهترین گزینه است. ولی برای جلسات فشرده موسسه خصوصی استاد مسجدیباید وقت کافی برای مطاله در منزل داشته باشید.

تدریس زبان در موسسه استاد مسجدی : در موسسه خصوصی استاد مسجدی تنظیم زمان کلاس با برنامه کاری شما است

اگر شاغل باشید یا به هر دلیل دیگری وقت آزاد کافی نداشته باشید تا بتوانید خود را با برنامه کلاس‌ های عمومی زبان هماهنگ کنید کلاس ها در موسسه خصوصیاستاد مسجدیمی تواند راهگشای مشکل شما باشد. مزیت دیگری که کلاس موسسه خصوصی استاد مسجدیقابلیت تغییر ساعت و روز برگزاری جلسه تدریس در مواقع اضطراری است.

تدریس زبان در موسسه استاد مسجدی : در موسسه خصوصی استاد مسجدی اگر مدرس باب میل‌تان نبود، می توانید تغییرش بدهید

در کلاس‌ های عمومی زبان در صورتی که شما از استاد خود راضی نباشید باید تا پایان دوره صبر کنید تا بتوانید استاد خود را عوض کنید. اگر به گونه ای باشد که کل دوره‌ها ی مربوط به سطح شما را فقط یک استاد تدریس کند مشکل شما دو چندان می شود. ولی در موسسه خصوصی استاد مسجدی به راحتی می توانید در صورت مناسب نبودن تدریس معلم خودر را عوض کنید.

تدریس زبان در موسسه استاد مسجدی : در موسسه خصوصی استاد مسجدی مشکل هم سطح نبودن دانش پذیران نخواهید داشت

در کلاس ‌های زبان عمومی شرکت کنندگان در سطح‌ های متفاوتی هستند و این موضوع تدریس را برای استاد سخت می کند چون باید یادگیری تمام دانش پذیران را در نظر بگیرد. در موسسه خصوصی استاد مسجدیاستاد تنها با یک سطح یادگیری سرکار دارد و تدریس میتواند منحصر به فرد‌تر انجام شود.

تدریس زبان در موسسه استاد مسجدی : در موسسه خصوصی استاد مسجدی اشکالات گرامری، تلفظ و لهجه شما رفع می شود

شما در کلاس‌های در موسسه خصوصی استاد مسجدی، در حالتی جلسه درس را می‌ گذرانید که توجه و تمرکز معلم تنها به روی آموزش به شما است. واضح است که در این صورت کوچک ‌ترین اشتباه گرامری، تلفظی و لهجه ای شما از دید استاد دور نخواهد ماند و این دست از اشکالات و اشتباهات شما پس از مدتی بسیار کم شده و نهایتا از بین می ‌روند. هنگامی که با استاد در موسسه خصوصی استاد مسجدی، انگلیسی صحبت می‌کنید، اشتباهات لهجه ای و تلفظی به شما تذکر داده می ‌شود و به این صورت،  رفته رفته با لهجه ای شبیه به افراد بومی، به زبان انگلیسی صحبت خواهید کرد.

تدریس زبان در موسسه استاد مسجدی : در موسسه خصوصی استاد مسجدی مکالمات شما هدفمندتر میشود

در کلاس‌های در موسسه خصوصی استاد مسجدی، می‌توانید از استاد زبان، درخواست کنید که بیشتر روی چه موضوعاتی به شما آموزش دهد. ممکن است نیاز به آموزش بیشتر گفتگو کردن در حوزه تجاری و کاری را داشته باشید. در این حالت استاد خصوصی تمرکز اصلی درس را به روی مکالمات در فضای تجاری و کاری قرار می‌ دهد.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی   

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه