GREمعرفی آزمون GRE Subject

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/05/gre-subject-600x600-1-1.jpg

معرفی آزمون GRE Subject معرفی آزمون GRE Subject : آزمون GRE Subject  تستی است که سطح اطلاعات شما از رشته تخصصی خود را به زبان انگلیسی می سنجد. این آزمون هم از آزمون های سازمان غیر انتفاعی ETS می باشد و به همین دلیل می توان این آزمون را آزمونی تخصصی با درجه سختی نسبتا...

معرفی آزمون GRE Subject

معرفی آزمون GRE Subject : آزمون GRE Subject  تستی است که سطح اطلاعات شما از رشته تخصصی خود را به زبان انگلیسی می سنجد. این آزمون هم از آزمون های سازمان غیر انتفاعی ETS می باشد و به همین دلیل می توان این آزمون را آزمونی تخصصی با درجه سختی نسبتا بالا دانست. آزمون  GRE Subject به شما کمک می کند نسبت به دیگر افرادی که در کسب موقعیت تحصیلی و یا شغلی با شما در حال رقابت هستند ، وجه تمایز بسیار مناسب تری داشته باشید.

در این مقاله به معرفی آزمون GRE Subject میپردازیم.

معرفی آزمون GRE Subject

معرفی آزمون GRE Subject : آزمون GRE Subject در رشته های زیر برگزار می شود

رشته بیو شیمی ، زسیت شناسی سلولی مولکولی

رشته زیست شناسی

رشته شیمی

رشته ادبیات زبان انگلیسی

رشته ریاضیات

رشته فیزیک

رشته روان شناسی

معرفی آزمون GRE Subject : این آزمون علاوه بر نیاز به سطح زبان انگلیسی خوب به دانش خوب از رشته مورد نظر هم نیاز دارد.  بیش از هزاران موسسه ، مدرسه ، دانشگاه و … در سراسر دنیا این آزمون را برای استخدام و یا ادامه تحصیل از متقاضیان طلب می کنند. اگر چه داشتن آزمون GRE Subject  به تنهایی نمی تواند بسیار موثر باشد و همیشه در کنار این مدرک مدارکی همچون آیلتس یا تافل نیز مفید است.

زمان آزمون GRE Subject حدود ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه می باشد و همه آزمون در یک جلسه برگزار می شوند. این آزمون زبان جزو معدود آزمون هایی است که امتیاز منفی دارد. معمولا هر چهار پاسخ نادرست یک پاسخ صحیح شما را از بین می برد. پس اگر بین چهار گزینه شک داشتید به این نکته نیز توجه کنید.

 

معرفی آزمون GRE Subject : زمان و هزینه شرکت در آزمون GRE Subject

برخلاف آزمون GRE General که در همه ماه های سال و چندین بار در ماه برگزار می شود، آزمون GRE Subject فقط در ماه های سپتامبر، اکتبر و آپریل برگزار می شود. هزینه آزمون GRE Subject کمی کمتر از آزمونGeneral  GRE  است. در حال حاضر هزینه شرکت در آزمون Subject GRE معادل ۱۵۰ دلار آمریکا است. اگر بعد از ثبت نام در آزمون بخواهید زمان آن را تغییر بدهید باید ۵۰ دلار پرداخت کنید. تغییر مرکز آزمون هم ۵۰ دلار هزینه دارد.

 

معرفی آزمون GRE Subject : گزارش نمره آزمون GRE Subject

شما می توانید هر تعداد که مایلید در آزمون GRE Subject شرکت کنید و هر کدام از نمره هایی که فکر می کنید برای رزومه شما بهتر است را به دانشگاه های مدنظرتان ارسال کنید. ETS با گزینه Score Select به شما اجازه می دهد نمره هایی که به دانشگاه های مدنظر شما گزارش می شوند را کنترل کنید.

معرفی آزمون GRE Subject : قبل از شرکت در آزمون شما چهار نمره رایگان دارید و برای هر کدام از این ارسال ها دو حق انتخاب دارید: فقط نمره آخرین آزمون ارسال شود یا نمره همه آزمون هایی که داده اید ارسال شوند. اگر بعد از آزمون بخواهید نمره های آزمون GRE Subject را گزارش کنید، باید هزینه ای پرداخت کنید و برای هر ارسال نمره سه حق انتخاب خواهید داشت: ارسال آخرین نمره، ارسال همه نمره ها یا ارسال هر نمره ای که دلتان می خواهد.

هرچند ارائه نمره آزمون GRE Subject در بسیاری از دانشگاه ها الزامی نیست، اما مطمئنا داشتن این نمره می تواند دید استاد را نسبت به رزومه شما بهبود بدهد. این تاثیر برای دانشجوهایی که تحصیلشان به زبان انگلیسی نبوده حتی بیشتر هم هست. البته با توجه به هزینه و انرژی ای که گرفتن یک نمره خوب در آزمون GRE Subject می طلبد، قبل از اینکه تصمیم بگیرید در این آزمون شرکت کنید باید خوب به تاثیری که می تواند روی رزومه شما داشته باشد فکر کنید. شاید با نصف انرژی ای که روی آزمون GRE Subject می گذارید بتوانید مثلاً یک مقاله را چند ماه زودتر سابمیت کنید و به این ترتیب از زمان و انرژی خودتان استفاده بهتری کرده باشید.

اگر متقاضی شرکت در آزمون GRE هستید می توانید با شرکت در کلاس های خصوصی و فشرده استاد مسجدی با آمادگی کامل در آزمون حاضر شوید، بهترین نمرات را کسب کرده و موفقیت خود را تضمین کنید. تمام کلاس ها در آموزشگاه استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده برگزار می شود. در صورت تمایل با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی   

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه