TOEFL-Writing رایتینگ تافلتافلمنابع بخش Integrated رایتینگ تافل

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/06/toefl-4444-1.jpg

منابع بخش Integrated رایتینگ تافل منابع بخش Integrated رایتینگ تافل : یکی از بخش‌ های آزمون تافل که خیلی راحت می توانید نمره خوبی از آن بگیرید Integrated Writing است. در این بخش از آزمون تافل یک متن نسبتا کوتاه سه یا چهار پاراگرافی به شما داده می‌ شود و ۳ دقیقه وقت دارید که آن...

منابع بخش Integrated رایتینگ تافل

منابع بخش Integrated رایتینگ تافل : یکی از بخش‌ های آزمون تافل که خیلی راحت می توانید نمره خوبی از آن بگیرید Integrated Writing است. در این بخش از آزمون تافل یک متن نسبتا کوتاه سه یا چهار پاراگرافی به شما داده می‌ شود و ۳ دقیقه وقت دارید که آن را  بخوانید و یادداشت برداری کنید. پس از سه دقیقه به صفحه دیگری وارد می‌شوید که یک Lecture برای شما پخش می کند و در رابطه با همان متنی است که مطالعه کردید. زمانی که به Lecture گوش می کنید، متن رو نمی ‌بینید. ولی وقتی Lecture تمام شد و نوبت نوشتن جواب رسید، دوباره به متن دسترسی پیدا می‌ کنید و زمان نوشتن جواب می‌ توانید به متن نگاه کنید.

منابع بخش Integrated رایتینگ تافل : سوالی که برای Integrated Writing باید به آن پاسخ بدهید، تقریبا همیشه یک چیز است و اساسا به هر شکلی که بیان شده باشد، از شما می ‌خواهد که Lecture و Reading را خلاصه کنید و توضیح بدهید که این دوتا با هم چه ارتباطی دارند. ارتباط بین Reading و Lecture یکی از این دو حالت را می ‌تواند داشته باشد:

  • هر دوی آن ها در مورد یک موضوع خاص با هم هم‌عقیده هستند و Lecture توضیحات بیشتری در مورد مطالب Reading مطرح می کند.
  • مطالبی که در Lecture گفته می ‌شود کاملا متناقض هستند با مطالب Reading و عملا فردی که دارد صحبت می‌ کند، با آوردن چند دلیل موضوعات مختلفی که در Reading گفته شده بود را نقض می‌کند.

برای نوشتن جواب، شما باید خلاصه Reading و Listening را بنویسید (با تاکید بیشتر روی Listening) و دقیقا ارتباط بین Reading و Listening را توضیح بدهید.

منابع بخش Integrated رایتینگ تافل 

منابع بخش Integrated رایتینگ تافل : TOEFL Online Practice (TPO) Tests

با اختلاف بسیاری، اصیل ترین تمرینتان برای رایتینگ Integrated تافل از طریق سایت official TPO tests خواهد بود. این تمرین های کامل از نظر زمانی، آزمون های واقعی اسبق هستند و بنابراین تجربه ای خیلی واقعی برای رایتینگ Integrated تافل فراهم می­کنند.

منابع بخش Integrated رایتینگ تافل : TOEFL iBT Interactive Sampler

یکی از بهترین منابع تمرین تافلی که می توانید استفاده کنید، TOEFL Interactive Sampler می باشد. این نرم افزاری رایگان، قابل دانلود است که شامل آزمون اختصارسازی شده ی تافل با بخش رایتینگ کامل می شود.

آنچه مخصوصاً عالیست اینست که تسک جامع همراه سه پاسخ نمونه می باشد: یک پاسخ سطح بالا، یک پاسخ سطح میانی و یک پاسخ سطج پایین. این ها مفید هستند به این معنا که به شما نشان می­دهند انتظار چه نوع جزئیات، ساختارها، گرامر و دایره واژگانی در برای استفاده در مقاله ی خود داشته باشد.

منابع بخش Integrated رایتینگ تافل : TOEFL iBT Quick Prep

این مجموعه ی رایگان، هزاران پرسش با کیفیت بالا را ارائه می کند، شامل دو تسک برای رایتینگ (در نسخه ی ۱ و نسخه ی ۳).

نسخه ی ۱ به جای کلیپ صوتی برایتان متنی از یک سخنرانی تهیه می کند؛ پس واقع گرایانه ترین تجربه ای نیست که می توانید داشته باشید. اما نسخه ی ۳ که برای تسک جامع آزمون تافل می باشد از ام پی تری استفاده می کند و آن را بسیار بیشتر شبیه می کند به آنچه در آزمون واقعی پیش رو دارید.

منابع بخش Integrated رایتینگ تافل : Official TOEFL Prep Books

یک گزینه ی خوب دیگر اینست که کتاب official TOEFL prep book را خریداری کنید. کتاب های رسمی، منابعی عالی برای تمرین تسک جامع رایتینگ تافل هستند؛ همچنین برای تمرین ریدینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ.

منابع بخش Integrated رایتینگ تافل : The Official Guide to the TOEFL Test

احتمالاً بهترین گزینه ی شماست. این منبع یک عدد سی دی با سه عدد تمرین کامل از نظر زمانی به علاوه ی ۶۰۰ پرسش تمرینی ارائه می کند.

با اینحال، اطلاعات رایتینگ جامع آن اصلاً جدید نیست. برای مثال بسیاری از پاسخ های نمونه ی آن مشابه همان هایی است که در پاسخ های نمونه ی رایتینگ تافل iBT آورده شده است. به علاوه اولین آزمون آزمایشی آن از همان متن رایتینگ جامع شامل نمونه های تعاملی تافل استفاده می کند.

اگر دوست دارید یک نمره خیلی عالی (مثلاً نمره ۲۵ یا بالاتر) در رایتینگ تافل بگیرید، پیشنهاد می کنیم در کلاس های آمادگی تافل مرکز آموزش زبان استاد مسجدی شرکت کنید. تمام کلاس ها در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده برگزار می شوند.

برای شرکت در این کلاس ها با راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی   

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه