کنکور زبانکنکور کارشناسی ارشد مجموعه زبان انگلیسی

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/06/learn-english-at-44444marbella-international-spanish-school-marbella-1.jpg

کنکور کارشناسی ارشد زبان انگلیسی در کنکور کارشناسی ارشد زبان انگلیسی ، دانشجویان مفاهیم کلی و اولیه زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار می‌ دهند و در صورت علاقه و نیاز به کسب عمیق تر زبان انگلیسی می‌ توانند در کنکور کارشناسی ارشد زبان انگلیسی شرکت کرده و در صورت قبولی در این آزمون یکی...

کنکور کارشناسی ارشد زبان انگلیسی

در کنکور کارشناسی ارشد زبان انگلیسی ، دانشجویان مفاهیم کلی و اولیه زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار می‌ دهند و در صورت علاقه و نیاز به کسب عمیق تر زبان انگلیسی می‌ توانند در کنکور کارشناسی ارشد زبان انگلیسی شرکت کرده و در صورت قبولی در این آزمون یکی از گرایش های ارشد زبان انگلیسی را دریابند.

یکی از مهمترین مواردی که در مجموعه ارشد زبان انگلیسی مورد بررسی قرار می ‌گیرد تحقیق و یادگیری موارد جزیی تا کلی مشکلات یادگیری زبان می ‌باشد که در این بین روش های تدریس زبان انگلیسی و همچنین تکنیک‌های مختلف آموزش زبان انگلیسی و عوامل روانشناسی و اجتماعی در تدریس زبان انگلیسی از مهمترین سرفصل های یادگیری در ارشد زبان می‌باشد.

کنکور کارشناسی ارشد زبان انگلیسی  : گرایش‌های مجموعه ارشد زبان انگلیسی

۱- آموزش زبان انگلیسی

۲- زبان و ادبیات انگلیسی

۳- مترجمی زبان انگلیسی

کنکور کارشناسی ارشد زبان انگلیسی  : دروس آزمون کارشناسی ارشد زبان انگلیسی

۱- زبان عمومی انگلیسی     ۶۰ سوال

۲- زبان تخصصی ( آموزش زبان انگلیسی )     ۶۰ سوال

۳- زبان تخصصی ( زبان و ادبیات انگلیسی )      ۶۰ سوال

۴- زبان تخصصی ( مترجمی زبان انگلیسی )      ۶۰ سوال

کنکور کارشناسی ارشد زبان انگلیسی  : رشته آموزش زبان انگليسي

رشته آموزش زبان انگليسي به بررسي و تحقيق در مورد مسايل مربوط به يادگيري و آموزش زبان انگلیسی مي‌پردازد. رشته آموزش زبان انگلیسی مشكلات و موانع يادگيري و آموزش زبان انگلیسی را بررسي كرده و راه حل‌هايي را نيز ارائه مي‌دهد. رشته آموزش زبان انگلیسی رشته‌اي است كه در واقع از چندين رشته ديگر حاصل شده است و مفاهيم و معاني آن‌ها را مورد استفاده قرار مي‌دهد؛ از اين رو اين رشته را جزو رشته هاي ميان رشته اي به شمار مي آورند. مفاهيم رشته‌هايي از قبيل جامعه شناسي و روانشناسي با محوريت آموزش زبان، در اين رشته مطرح مي‌شوند. مسايل ديگري از قبيل دوزبانگي، تحليل گفتمان، آموزش و يادگيري زبان دوم، سياست‌ها و برنامه‌ريزي‌هاي زباني، یادگیری زبان اول، آزمون سازی زبان انگلیسی، زبانشناسی کاربردی، و موضوعات زبانشناسی نيز در حوزه اين رشته قرار مي‌گيرند.

کنکور کارشناسی ارشد زبان انگلیسی  : رشته زبان و ادبیات انگلیسی

رشته زبان و ادبیات انگلیسی یکی از سه گرایش مجموعه زبان انگلیسی است که در کنار دو گرایش دیگر، یعنی آموزش زبان انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی، داوطلبان بسیاری را به خود جلب کرده است. در این رشته دروسی در رابطه با تاریخ ادبیات، نقد ادبی و فنون و صناعات ادبی ارائه می شود. معمولا کسانی در این رشته شرکت می کنند که به یکی از حوزه های ادبی علاقه مند باشند و از آن جا که ادبیات همیشه طرفداران خودش را داشته و دارد رشته ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد نیز داوطلبین مخصوص به خودش را داراست. کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی از نظر بازار کار، خصوصا بازار کار آکادمیک، یکی از پر فرصت ترین گرایش‌های زبان انگلیسی به شمار می‌آید. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی هم چنین می‌توانند در بسیاری از مشاغلی که توسط فارغ التحصیلان دیگر گرایش‌های زبان انگلیسی انجام می‌شود هم عملکرد درخشانی داشته باشند.

موسسه استاد مسجدی با بیش از بیست و پنج سال سابقه تدریس زبان در زمینه کنکور کارشناسی، ارشد و دکتری دوره های کنکور زبان برگزار می کند. تمام کلاس های موسسه استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده برگزار می گردد. برای ثبت نام در این کلاس ها با شماره زیر تماس بگیرید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی 

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه