تافلزمان برگزاری آزمون تافل سال 98

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/06/40443709_l-1030x612-1.jpg

زمان برگزاری آزمون تافل سال 98   زمان برگزاری آزمون تافل سال 98 : متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون iBT، یا همان آزمون اینترنتی تافل، را دارند می‌توانند با مراجعه با سامانه تافل به نشانی ets.org ضمن ثبت نام آزمون تافل 2019 و تکمیل مراحل آن، از زمان برگزاری آزمون تافل سال 98 اطلاع...

زمان برگزاری آزمون تافل سال 98

 

زمان برگزاری آزمون تافل سال 98 : متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون iBT، یا همان آزمون اینترنتی تافل، را دارند می‌توانند با مراجعه با سامانه تافل به نشانی ets.org ضمن ثبت نام آزمون تافل 2019 و تکمیل مراحل آن، از زمان برگزاری آزمون تافل سال 98 اطلاع یافته و در زمان مقرر در جلسه حضور یابند.  قابل ذکر است که تمامی مراحل ثبت‌نام و انتخاب زمان و مکان آمتحان به صورت اینترنتی می باشد.

داوطلبان باید توجه داشته باشند که به ‌منظور شرکت در آزمون تافل، چنانچه به‌صورت آنلاین ثبت‌نام می‌کنند، آخرین ‌مهلت ثبت‌ نام حداکثر هفت روز قبل از زمان برگزاری آزمون تافل 98 می باشد. البته پیشنهاد می‌شود که به دلیل ظرفیت محدود این آزمون و پر شدن صندلی‌ها بهتر است متقاضیان گرامی حداقل یک ماه قبل از زمان آزمون تافل سازمان سنجش اقدام به ثبت‌نام کنند.

زمان برگزاری آزمون تافل سال 98 : این آزمون در ایران با نظارت سازمان سنجش در شهرهای مختلفی برگزاری می‌گردد. شرکت‌کنندگان محترم در این آزمون می‌توانند جهت آگاهی از زمان آزمون تافل سازمان سنجش که به‌صورت اینترنتی و در سال بیش از پنجاه بار اجرا می‌شود،

طبق آنچه گفته شد، آزمون تافل در ایران اغلب به‌صورت iBT است و تقریبا دو بار در هفته اجرا می شود. داوطلبان این امکان را دارند که در صورت پذیرفته نشدن به تعداد نامحدود برای ثبت‌نام اقدام کند. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که برای انتخاب زمان برگزاری آمون تافل 98 باید به سطح آمادگی خود نیز توجه داشته باشید و تاریخ متناسب با آن را معین کنید.

زمان برگزاری آزمون تافل سال 98 : البته خوشبختانه این سازمان امکان انصراف را نیز فراهم کرده است. اما چنانچه فردی قصد انصراف داشته باشد باید حداکثر سه تا چهار روز قبل از روز امتحان درخواست خود را اعلام کند. در این حالت نیمی از مبلغ واریزشده به‌حساب شخص برگشت داده می‌شود. در غیر این صورت هیچ وجهی به وی عودت داد نمی‌شود.

همچنین اگر فردی به هر دلیلی بخواهد زمان برگزاری آزمون تافل 98 را که انتخاب کرده است را به‌روز دیگری تغییر دهد، نیز قادر خواهد بود درخواست خود را در زمان مقرر ارسال کرده و با پرداخت هزینه مشخصی مازاد بر هزینه ثبت نام آزمون تافل 2019 زمان دلخواه خود را در صورت داشتن ظرفیت انتخاب کرده و در جلسه حضور یابد.

 

زمان برگزاری آزمون تافل سال 98 : 

در کشور ایران سازمان سنجش عهده‌دار برگزاری آزمون‌های بین‌المللی از قبیل GRE،تولیمو، آیلتس و تافل است. زمان آزمون تافل سازمان سنجش با زمان تعیین شده از سوی EST هماهنگ است. این سامانه تمامی اطلاعات لازم  و مورد نیاز متقاضیان از جمله زمان برگزاری آزمون تافل 98 و منابع آزمون تافل سازمان سنجش را ارائه می کند.

از انجا که تعیین مکان و زمان آزمون و به طور کلی ثبت نام با پرداخت هزینه به اتمام میشود، این سامانه امکان پرداخت هزینه برای کسانی که کارت اعتباری بین‌المللی یا همان گذرنامه ندارند را نیز فراهم کرده است. بطوریکه متقاضی می‌تواند با خرید ووچر از این سامانه سنجش بقیه مراحل ثبت نام از جمله تعیین زمان برگزاری آزمون تافل 98 را انجام دهد.

زمان برگزاری آزمون تافل سال 98 : در زمان آزمون تافل سازمان سنجش  به علت ظرفیت محدود آن تعداد شرکت کنندگان محدود و به طور معمول در هر نوبت 80 است. این آزمون در ایران هر ساله تنها در چند مرکزکه مورد تایید سازمان سنجش می بااشند اجرا می شود. توصیه می شود که به علت غیر مجاز بودن برخی از مراکز در زمان برگزاری آزمون تافل 98، داوطلبان حتما از مجاز بودن آن اطمینان حاصل نمایند.

اگر قصد شرکت در آزمون تافل هستید، پیشنهاد می کنیم در کلاس های آمادگی تافل مرکز آموزش زبان استاد مسجدی شرکت کنید. تمام کلاس ها در مرکز آموزش زبان استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده توسط اساتید برتر برگزار می گردد. در صورت تمایل برای ثبت نام در این کلاس ها با شماره زیر تماس بگیرید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی  

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه