کنکور زبانراه‌های انگیزشی درس خواندن برای کنکور

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/06/previewwww-1.jpg

طریقه انگیزشی درس خواندن برای کنکور   طریقه انگیزشی درس خواندن برای کنکور : از درس خواندن و آماده شدن برای کنکور خسته شده اید؟ شاید روش اشتباهی را برای درس خواندن انتخاب کردید. اما نگران نباشید. اگر انگیزه تان را از دست داده اید و بی حوصله هستید، این متن را تا انتها بخوانید و به...

طریقه انگیزشی درس خواندن برای کنکور

 

طریقه انگیزشی درس خواندن برای کنکور : از درس خواندن و آماده شدن برای کنکور خسته شده اید؟ شاید روش اشتباهی را برای درس خواندن انتخاب کردید. اما نگران نباشید. اگر انگیزه تان را از دست داده اید و بی حوصله هستید، این متن را تا انتها بخوانید و به توصیه های آن عمل کنید. برای انگیزه گرفتن آماده اید؟

 

طریقه انگیزشی درس خواندن برای کنکور : دست از گفتن اینکه چقدر خسته اید بردارید

دنیا اهمیتی نمی دهد که شما چقدر خسته شدید! بیش از یک میلیون نفر در کنکور با هم رقابت می کنند. بنابراین وقتی برای غر زدن و دادن فرصت بُرد به دیگران ندارید. همه ی افراد با سختی و ها و چالش هایی مواجه می شوند. تمام داوطلبان کنکور شرایط مشابهی دارند، اما نحوه ی رویارویی با این چالش ها است که مشخص می کند تا چه اندازه می توانید در کارتان موفق عمل کنید.

طریقه انگیزشی درس خواندن برای کنکور : قهوه بنوشید

اگر به یک راه حل سریع برای خلاص شدن از شر کسالت و بی حوصلگی تان نیاز دارید، همین حالا یک فنجان قهوه بنوشید. قهوه باعث می شود که در مدت زمان کوتاهی تمرکز و هوشیاری تان افزایش پیدا کند و سرحال تر شوید. البته بهتر است نوشیدن قهوه و درس خواندن برای کنکور را به نصف شب نیاندازید! این کار را صبح انجام بدهید تا شب بتوانید خواب راحتی داشته باشید.

طریقه انگیزشی درس خواندن برای کنکور : یکی از این سه کار را انجام بدهید

  • دوش بگیرید
  • برای قدم زدن بیرون بروید
  • به یکی از دوستانتان که بیشتر از هر کس دیگری روی افزایش روحیه تان تأثیر می گذارد زنگ بزنید و یا با او قرار بگذارید. برای تماس تلفنی و یا قرارتان زمان مشخصی تعیین کنید و نگذارید بیشتر از وقتی که برای آن در نظر گرفتید به طول بیانجامد.

طریقه انگیزشی درس خواندن برای کنکور : موقعیت تان را تغییر بدهید

اگر معمولا در حالت نشسته درس می خوانید، این بار بایستید و در حال قدم زدن مطالب کنکور را مرور کنید. اگر همیشه در یک محیط یکنواخت درس می خوانید طبیعی است که بعد از مدتی خستگی باعث کاهش انگیزه تان بشود. اتاق تان را عوض کنید، به کتابخانه بروید و یا هر تغییری کوچکی که می توانید در محیط درس خواندنتان ایجاد کنید را به وجود بیاورید تا دچار یکنواختی نشوید.

طریقه انگیزشی درس خواندن برای کنکور : به موزیک های مورد علاقه تان گوش بدهید

آهنگ هایی را گوش بدهید که به شما انگیزه می دهند. حتی گاهی خوب است در زمان درس خواندن برای کنکور یک موزیک ملایم پس زمینه داشته باشید و به آن گوش بدهید. گوش دادن به یک موزیک مخصوص مطالعه می تواند آرامش و تمرکزتان را برای درس خواندن افزایش بدهد.

به این فکر کنید که چرا شرکت کردن در کنکور برایتان اهمیت دارد و به آهنگ هایی گوش بدهید که آن انگیزه و انرژی را در شما تقویت می کند.

طریقه انگیزشی درس خواندن برای کنکور : به سه نتیجه ی مهم درس خواندن فکر کنید

طبیعی است که اولین هدف تان از درس خواندن قبولی در کنکور باشد. اما بعد از آن چی؟ به این فکر کنید که این درس خواندن و قبولی در کنکور امسال شما را به کدام خواسته هایتان می رساند. سه تا از برترین نتایجی که از این کار می گیرید را جایی یادداشت کنید و هر بار که بی انگیزه شدید به این سه نتیجه ی انگیزشی کنکور نگاهی بیاندازید.

 

دوره های کنکور در موسسه استاد مسجدی

استاد مسجدی رتبه دو رقمی کنکور سراسری، دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی و مدرس برتر و تضمینی زبان از مقطع کارشناسی تا دکتری  با بیش از بیست و پنج سال سابقه مشاوره کنکور در تمامی مقاطع کارشناسی، ارشد و دکتری دوره های کلاس کنکور برگزار می کند. با ثبت نام در این دوره ها موفقیت خود را در کنکور تضمین کرده و آینده خود را رقم بزنید. تمام کلاس های موسسه استاد مسجدی به صورت خصوصی و فشرده برگزار می گردد.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه