آیلتسمزایای داشتن مدرک آیلتس

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/06/exams-concept-illustration_114360-1815.jpg

مزایای داشتن مدرک آیلتس   مزایای داشتن مدرک آیلتس : مدرک آیلتس برای کار برای بسیاری از افراد پیش آمده است که مایل به اقدام از طریق تخصص خود می باشند.در اصل این افراد متقاضی کار در کشورهای دیگر مانند کانادا، استرالیا هستند. برای اینگونه افراد داشتن مدرک آیلتس به عنوان یکی از مهمترین پارامترها...

مزایای داشتن مدرک آیلتس

 

مزایای داشتن مدرک آیلتس : مدرک آیلتس برای کار

برای بسیاری از افراد پیش آمده است که مایل به اقدام از طریق تخصص خود می باشند.در اصل این افراد متقاضی کار در کشورهای دیگر مانند کانادا، استرالیا هستند. برای اینگونه افراد داشتن مدرک آیلتس به عنوان یکی از مهمترین پارامترها به شمار می آید.

بسیاری از مراکز کاریابی ، سازمان ها و شرکت ها در سطح دنیا وجود دارند که از مدرک آیلتس شما به عنوان مبنای قابل اعتمادی برای استخدام شما استفاده میکنند.

داشتن گواهی معتبر زبان انگلیسی و مدرک آیلتس برای متقاضیان کار و افراد تحصیل کرده در بیشتر کشور های انگلیسی زبان جزو شرایط اولیه کار کردن است.

سطح مهارت زبانی مورد نیاز موسسات، سازمانها و شرکت ها متفاوت است و حتی نوع مدرک آیلتس (آیلتس آکادمیک و یا آیلتس جنرال) را نیز خود این سازمانها تعیین می کنند.

 

مزایای داشتن مدرک آیلتس : آیلتس برای تحصیلات

اگر شما از دسته افرادی هستید که به تحصیلات در خارج علاقه مندید؛ باید بدانید که دانشگاه های خارجی علی الخصوص؛ دانشگاه های اروپا برای پذیرش شما در دانشگاه، نتایج آزمون آیلتس را بررسی می کنند.

متقاضیان ویزای دانشجویی سطح ۴، باید مدرک آزمون آیلتس را که در 1000 مرکز مختلف در سراسر جهان ارایه می شود، اخذ نمایند.

مزایای داشتن مدرک آیلتس :در بعضی از دانشگاه ها، دانشگاه به منزله ی نمایندگی محلی بریتیش کنسول محسوب می شود و می تواند برگزاری آزمون های آیلتس را به عهده بگیرد. اگر شما در حال تحصیل در مقطع کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی هستید، باید در آزمون آکادمیک IELTS شرکت کنید. آزمون عمومی آموزش IELTS برای آن هایی که این مدرک را ندارند، کافی است؛ بنابراین شرایط کالج یا دانشگاه خود را بررسی کنید و در آزمونی شرکت کنید که خواسته آن کالج یا دانشگاه است.

 

مزایای داشتن مدرک آیلتس : آیلتس برای مهاجرت

آزمون ایلتس ازمون جامعی است که اخذ مدرک آن جزو یکی از ملزومات مهاجرت به خارج از کشور است که برای اخذ این مدرک کسب حداقل نمره قبولی در ازمون نیاز است.
هر کشوری میانگین نمرات خاصی را با توجه به مقررات خود مورد قبول و پذیرش قرار می‌دهد. بنابراین متقاضیان برای مهاجرت به هر کشور نیاز دارند تا حداقل نمره مورد پذیرش در هر بخش و همچنین میانگین را کسب کنند
از شاخص ترین کشورها که برای مهاجرت به انان اخذ مدرک ایلتس نیاز است میتوان به استرالیا،نیوزلند،کانادا و انگلستان اشاره کرد.
در بریتانیا درخواست کنندگان باید در بخش های ازمون آیلتس (خواندن، نوشتاری، شنیداری و گفتاری) حداقل نمره ۶.۵ را کسب کنند.

مزایای داشتن مدرک آیلتس : برای شروع به کار در استرالیا نمره آزمون ۵ شما را در سطح vocational و نمره آزمون ۶ شما را در سطح competent قرار می‌دهد.
در نیوزلند، درخواست کنندگان اشتغال باید نمره حداقل ۴ را را در آزمون آیلتس آمادمیک و جنرال کسب کنند.
در کانادا، درخواست کنندگان باید نمره‌های آزمون آیلتس را مستقیما با سازمانی و شبکه ای که می‌خواهند در آن اپلای کنند، چک کنند. کارفرمایان و سازمان های آموزشی کانادا خودشان سطوح زبان موردنیاز را تعیین می‌کنند.

در تمام این کشورها، حداقل نمره موردنیاز به نسبت فرصت شغلی موردنظرتان تغییرخواهد کرد. برای برخی از تخصص‌ها متقاضیان باید حداقل نمره ۶ را در تمام بخش‌های آزمون کسب کنند اما به عنوان مثال برای اموزگار ها حداقل نمره 7 نیاز است.

مزایای داشتن مدرک آیلتس :  «آیلتس» مدرکی است که این روزها خیلی از ایرانی ها متقاضی دریافتش هستند؛ عده ای هم برای اینکه مدرکی به مدرک های خود اضافه کنند. در این چند سال اخیر آزمون های آیلتس از طریق سه موسسه که یکی از آنها سفارت استرالیا استو از طریق آیلتس تهران 10 سالی می شود که آزمون را برگزار می کند. 

مزایای داشتن مدرک آیلتس : دومین موسسه دانشگاه آزاد اسلامی است که به نمایندگی سفارت استرالیا در شهرهای تهران، رشت و کرمانشاه از داوطلبان آیلتس امتحان می گیرد و همچنین سومین موسسه سازمان سنجش است که تا اسفند سال 90 از طریق «اینترنشنال هوس لندن» با نام آیلتس ایران، آزمون ها را برگزار می کرد اما بعد از این تاریخ، به خاطر یکسری مشکلات از اردیبهشت 91 این آزمون از طریق موسسه «عصر دین و دانش» برگزار شد. 

مزایای داشتن مدرک آیلتس : هزینه شرکت در آزمون آیلتس بعد از گران شدن دلار خیلی بالا رفت. تا قبل از گران شدن دلار کسی که می خواست در آزمون آیلتس شرکت کند می توانست با مبلغی در حدود 250 هزار تومان ثبت نام کند؛ اما در حال حاضر باید 450 هزار تومان برای هر آزمون بپردازد. بهروز غفاریان، دو دهه ای می شود که مشغول به تدریس زبان انگلیسی است و داوطلبان دریافت مدرک آیلتس و تافل را برای آزمون آماده می کند.

 با او در خصوص اینکه آیلتس چیست و چه مراحلی را باید گذراند تا بتوان در آزمون آیلتس موفق بود و اینکه چه کسانی داشتن این مدرک را برای خود لازم می دانند، صحبت کردیم و در این گزارش از اطلاعات ایشان بهره بردیم.

مزایای داشتن مدرک آیلتس : آیلتس، آزمون مهارت سنجی زبان انگلیسی، برای کسانی است که می خواهند مدرک بین المللی زبان انگلیسی داشته باشند. البته لازم است به یک نکته مهم اشاره کنیم که متاسفانه تصور غلطی بین عوام وجود دارد و این اصطلاح باب شده که می گویند: «آیلتس دارم»، «تافل دارم». در صورتی که داشتن این مدرک اصلا مهم نیست. یک نفر می تواند در آزمون آیلتس یا تافل ثبت نام کند و تنها کاغذ سفید تحویل دهد، در آخر به او مدرک تافل یا آیلتس خواهند داد. منتهی چیزی که در اینجا اهمیت دارد، نمره ای است که در این آزمون داوطلب دریافت می کند.

 

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت،لاهیجان،انزلی   

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه