IELTS-Writing رایتینگ آیلتسآیلتسنمونه ای از رایتینگ و نامه آیلتس جنرال

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/07/working-desk-with-notepad-laptop-computer_145134-666.jpg

نمونه ای از رایتینگ و نامه آیلتس جنرال   نمونه ای از رایتینگ و نامه آیلتس جنرال : روش تمرین و نحوه نوشتن رایتینگ نامه آیلتس به این صورت است که از مدرس خود می خواهید تا عبارت های کلیدی و مفید نمونه نامه و انشا را برای شما شناسایی کند. سپس متن نامه را...

نمونه ای از رایتینگ و نامه آیلتس جنرال

 

نمونه ای از رایتینگ و نامه آیلتس جنرال : روش تمرین و نحوه نوشتن رایتینگ نامه آیلتس به این صورت است که از مدرس خود می خواهید تا عبارت های کلیدی و مفید نمونه نامه و انشا را برای شما شناسایی کند.

سپس متن نامه را برای چندین بار می خوانید و معنی تمام عبارات و واژگان انگلیسی نامه را متوجه می شوید.

نحوه شکل گیری هر پاراگراف در نامه (از جملات مختلف) را آنالیز می کنید تا در قدم بعدی و پس از یادگیری لغات ، خودتان بتوانید پاراگراف بسازید.

در قدم آخر، از روی موضوع، نامه خودتان را می نویسید و از عبارات نمونه نامه نمره 8 استفاده می کنید تا رایتینگ بهتری داشته باشید.

نمونه ای از رایتینگ و نامه آیلتس جنرال : حال نامه ها را به هم مقایسه می کنید تا اگر اشکالی وجود داشت، از آن آگاه شوید. و در آخر نامه را برای مدرس خود بفرستید تا بررسی نهایی را از نظر دامنه لغات و گرامر انجام دهد.

نمونه ای از رایتینگ و نامه آیلتس جنرال : در نمونه نامه نمره 8 آیلتس زیر که یک شخص برای دوست خود می نویسد، این مراحل را انجام می دهیم.

 

نمونه ای از رایتینگ و نامه آیلتس جنرال : موضوع یا تاپیک نامه رایتینگ تسک 1 آیلتس

Your friend is coming over to stay with you. However, you will be away on vacation for a month. Write him/her a letter and say

How to get the keys to your flat

How to operate the equipment in the flat, and

Suggest a few places of interest to visit

 

نمونه ای از رایتینگ و نامه آیلتس جنرال : دوست شما دارد به خانه شما می آید تا پیش شما بماند. با این وجود، شما برای یک ماه در تعطیلات خواهید بود. نامه ای برای او بنویسید و بگویید:

  • چطور کلید آپارتمان شما را بگیرد
  • چطور با وسایل در آپارتمان کار کند و
  • چند جای مورد علاقه را پیشنهاد کنید

 

نمونه ای از رایتینگ و نامه آیلتس جنرال : متن نامه رایتینگ تسک 1  آیلتس با ترجمه فارسی را بخوانید و به عبارات bold شده دقت کنید. این نمونه رایتینگ نمره 8 دارد.

Dear Susan

Hope this letter finds you well. As I wrote to you in my previous letter, I am unable to cancel the finalized trip to visit my parents. But, soon after you arrive in Melbourne, contact Jessie, a good friend of mine on 0425680256. She offered her help to pick you up from the airport and you can collect the key from her

سوزان عزیز،

امیدوارم حالت خوب باشد. همانطور که در نامه قبلی خود به شما نوشتم، من نمیتوانم سفر نهایی شده ام برای بازدید از والدینم را لغو کنم. اما، به محض ورود به ملبورن، با جسی، دوست خوبم به شماره ۰۴۲۵۶۸۰۲۵۶ تماس بگیر. او برای سوار کردن تو از فرودگاه همراهی می کند و تو می توانی کلید را از او بگیری.

I must say that sometimes, the water heater turns off automatically so, you might have to make sure it is switched on before having a shower. Also, the gas heater fixed in the lounge does not work, but you can use the oil heater in my bedroom instead

باید بگویم که گاهی اوقات آب گرم کن به طور خودکار خاموش می شود، بنابراین ممکن است مجبور شوی قبل از حمام کردن آن را روشن کنید. همچنین، بخاری گاز ثابت در سالن کار نمی کند، اما به جای آن می توانی از بخاری نفتی در اتاق خواب من استفاده کنی.

If you have time you might enjoy visiting the Aquarium, the Queen Victoria Market and the Botanical Gardens as these places are not that far from where I live. I hope you are happy with this arrangement, but if you need more help or information please let me know

اگر وقت کردی، ممکن است از بازدید آکواریوم، بازار ملکه ویکتوریا و باغ گیاه شناسی لذت ببری زیرا این مکان ها خیلی دور از جایی نیست که من زندگی می کنم. امیدوارم با این هماهنگی خوشحال باشی، اما اگر به کمک و اطلاعات بیشتری نیاز داری، لطفا به من اطلاع بده.

Looking forward to hearing from you

With love

Amber

 

به انتهای مقاله نمونه ای از رایتینگ و نامه آیلتس جنرال رسیدیم. نظرات و تجربیات خود را برای ما بنویسید.
موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما: 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها

رشت،لاهیجان،انزلی   

 

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه