آیلتسشرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/07/889840385.jpg

شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس   شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : در این بخش میخواهیم همراه ما باشید تا با چند نکته کلیدی و مهم موفقیت خود را رقم بزنید   شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : تکنیک نمره ۷ لیسنینگ آیلتس: تکنیک های زیادی برای بهبود Listening  آیلتس وجود...

شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس

 

شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : در این بخش میخواهیم همراه ما باشید تا با چند نکته کلیدی و مهم موفقیت خود را رقم بزنید

 

شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : تکنیک نمره ۷ لیسنینگ آیلتس:

تکنیک های زیادی برای بهبود Listening  آیلتس وجود دارد اما این تکنیک است که شما میتوانید با استفاده از آن نه تنها نمره دلخواه خود را در آیلتس کسب کنید بلکه جز تکنیک های کلی Listening محسوب میشود. نکته قابل توجه و پیشنهادی شخصی بنده این است که در دورانی که برای آزمون آیلتس آماده میشود سعی کنید تا حد ممکن از تکنیک ها و شوت کات ها استفاده کنید، اما در ذهن داشته باشید که یادگیری زبان انگلیسی با آزمون آیلتس کمی متفاوت است بنا بر این سعی کنید جهت بهبود شنیدار خود همواره به مطالب مختلف گوش دهید.

 

شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : تکنیک شنیدار نوشتار Transcription در آیلتس

اگر مدت کوتاهی است که یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده اید تا به حال شاید کلمه transcription را شنیده باشید. Transcription همان لیسنینگی است که شنیده اید اما به صورت متنی که تمام مکالمات و کلمات را در اختیار ما قرار میدهد.

 

شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : یکی از بهترین راه های تقویت Listening به طرز معجزه آسایی Listening Skill را به شدت تقویت میکند تبدیل فایل های شنیداری به متن است. یعنی Transcribe کردن Listening material.

چرا باید Transcribe  کنم؟

۱. قدرت دقت جزیات را بالا می برد.

۲. قدرت شنداری کلمات نزدیک به هم و به هم پیسته را افزایش می دهد.

۳. قدرت ادراک جزیات را افزایش می دهد.

۴. سرعت نکته برداری و نوشتن را افزایش می دهد.

۵. قدرت انجام دو کار نوشتن و شنیدن را در شما می افزاید و این چیزیست که در آزمون آیلتس به شدت به ان نیاز دارید.

۶. در نهات قدرت شنیداری شما را به شدت بهبود می بخشد.

 

نحوه صحیح Transcribe چیست؟

۱. در انتخاب متریال لیسنینگ دقت کنید و متناسب با سطح زبانی خود آن را انتخاب نمایید.

۲. یک بار بدون اینکه کاری انجام بدهید با دقت از ابتدا تا انتها به فایل صوتی گوش دهید و سعی کنید مطالبی را به خاطر بسپارید.

۳. بار دوم از ابتدا تا انتها با دقت به فایل صوتی گوش دهید و این بار سعی کنید کلمات کلیدی و اطلاعات اصلی را یادداشت کنید.

۴. بار سوم که بار آخر هست همین طور که به فایل صوتی گوش می دهید تمام کلمات و جملات را مو به مو یاد داشت کنید.

۵. اگر هنوز به این کار عادت نکردید و سرعت نوشتنتان پایین هست میتوانید فایل ثوتی را متوقف کنید و بنویسید و مجددا گوش دهید و ادامه داستان.

 

شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس :  لطفا حتمن به موارد زیر توجه کنید:

این تکنیک کمی سخت و زمان بر است اما خسته نشوید.

سعی کنید مرتبا این کار را انجام دهید قول میدهم نتیجه اش را به زودی خواهید دید.

هر روز یک فایل صوتی چند دقیقه ای را Transcribe کنید.

دو ماه این کار را مرتبا انجام دهید قطعا به نمره آیلتس ۷ حتی بیشتر خواهید رسید.

این تکنیک نه تنها مهارت شنیداری شما را تقویت میکند بلکه باعث تقویت حافظه و بالا بردن دقت ما می شود.

امیدوارم که از این تکنیک استفاده کنید و نمره IELTS Listening 7 و بیشتر بگیری

 

شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس :  سعی کنید هدفی واقع بینانه و دست یافتنی انتخاب کنید تا در آیلتس موفق شوید

برای بدست آوردن نمره رضایت بخش در آیلتس واقع بین باشید. اگر هدف، دستیابی به سطح خاصی از مهارت زبانی است، موفقیت فقط در گرو تکرار و تمرین زیاد می باشد.قبل از اینکه هدفتان را مشخص کنید بهتر است بدانید نمره ی هریک از ۴ بخش آزمون آیلتس(نوشتاری،شنیداری،گفتاری و خواندن) به چه صورت است و هر یک از این نمرات چه مفهومی دارند.


شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس :  برنامه مطالعه تان را به طور دقیق و منظم دنبال کنید تا در آیلتس موفق شوید

هر روز زمان زیادی را صرف تمرین و یادگیری هر چهار قسمت آزمون بکنیدو تا آنجا که می توانید حداکثر زمان ممکن را به این کار اختصاص دهید.فقط بر روی نقاط ضعفتان تمرکز نکنید سعی کنید همه ی قسمت ها را پوشش دهید و بین مهارتهای مختلف به خودتان استراحت کوتاهی بدهید.حداقل یک روز در هفته را کامل به خودتان استراحت دهید و به طور کامل آزمون را فراموش کنید.رمز موفقیت برای رسیدن به هدف این است که آهسته، پیوسته و منظم می بایست گام برداشت.

شانس گوش دادن به انگلیسی را به هیچ وجه از خود نگیرید هرجا و هر طور که باشد.برنامه های تلویزیون و فیلم با زبان انگلیسی تماشا کنید، به رادیو و موسیقی های انگلیسی زبان گوش کنید. تا آنجا که می توانید با افرادی که زبان مادریشان انگلیسی است صحبت کنید، حتی با کسانی هم که زبان دومشان انگلیسی است می توانید تمرین داشته باشید.

همواره با متون انگلیسی سروکار داشته باشید و حداقل روزی یک متن انگلیسی بخوانید ، یک یا دو صفحه هر شب قبل از خواب زمان خوبی برای مطالعه می باشد.روزنامه، مجله و رمان هایی که برای سطح زبانی شما مناسب است را از کتاب فروشی ها تهیه و مطالعه کنید.سعی کنید همیشه متون انگلیسی همراه خود داشته باشید چرا که در اوقات فراغت خود می توانید از آن استفاده کنید. درک همه لغات لازم نیست. بعضی از مقالات را جز به جز بخوانید و بعضی را سریع بخوانید و رد شوید.


شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : سرعت عمل خودتان را بالا ببرید تا در آیلتس موفق شوید
در آزمون آیلتس زمان دشمن شماست. داوطلبانی که در آزمون آیلتس شرکت کرده و نتیجه مطلوب را کسب نکرده اند همیشه از کمبود وقت و سرعت بالای نوارکاست و عدم پاسخ به همه سوالات بخش شنیداری و همچنین قسمت خواندن گلایه می کنند و می گویند زمان خیلی سریع تر از آنجه تصور می کنند سپری می شود. شاید نتوانید به همه سوالات جواب دهید، ولی نگران نباشید. به یاد داشته باشید که این آزمون برای سنجیدن داوطلبان در محدوده ی نمرات ۰ تا ۹ طراحی شده است.(نمره ۰ نشان می دهد که داوطلب هیچ گونه تلاشی نکرده است).

داوطلبانی که زبان انگلیسی شان تقریبا عالی است می توانند انتظار نمره ۹ را داشته باشند، اما حتی برای افرادی که زبان مادریشان انگلیسی است هم غیر ممکن است تا همه ی تست های شنیداری را جواب بدهند و یا اینکه در مدت زمان کوتاهی تست های قسمت خواندن را تمام کنند.به یاد داشته باشید که هدف این آزمون به چالش انداختن داوطلبان می باشد. امتحان آیلتس جنبه های مختلف توانایی زبان انگلیسی شما را می سنجد، مثلا سرعت شنیدن، خواندن، صحبت کردن و به انگیسی فکر کردن.


پیشرفت شما در مهارت های مختلف انگلیسی، چیزی نیست که روز به روز تغییر کند، بلکه این پیشرفت به طرز چشم گیری می تواند در طولانی مدت تغییر کند، چرا که اثرات تمرین و تکرار زبان انگلیسی در بلند مدت خود را نشان خواهند داد.نمراتی که در آزمون رسمی آیلتس دریافت می کنید کاملا صحت دارند چرا که هر چهار قسمت این آزمون مراحل گسترده ای را برای رسیدن به سطح استاندارد طی می کنند .با این وجود، قبل از آزمون و یا در همان روز، خوب است کارهایی را انجام دهید تا بتوانید از زمان خود به بهترین نحو استفاده ببرید و شانس موفقیتتان را بالا ببرید.

به طور مثال موقعیت روبرو را تصور کنید: یک ماشین مسابقه ای با بالاترین سرعت ممکن در حال حرکت است و با وجود اینکه نمی تواند بیشتر از این سرعت حرکت کند، اما همچنان می تواند برنده باشد و بالاترین سرعت خود را برای مدت زمان زیادی حفظ کند، به شرط اینکه راننده ماهر باشد.

آزمون شنیدن، خواندن و نوشتن به ترتیب در یک روز صبح برگزار خواهند شد. مجموع زمانی که برای این سه آزمون به شما داده می شود ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه می باشد.( آزمون گفتاری در زمان مشخصی بعد ازظهر برگزار خواهد شد.). زمان کوتاهی بین خواندن و نوشتن به شما داده خواهد شد تا بتوانید استراحت کنید، بنابراین قبل از آزمون سعی کنید استراحت کافی داشته باشید و خوب خورده باشید چرا که برای مدت زمان طولانی فرصت خوردن نخواهید داشت.هر چه تلاش بیشتری صرف آمادگی برای این آزمون کنید، سرعت شما در روز آزمون بالاتر خواهد رفت.


شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : سرعت خواندن جملات را در خودتان بالا ببرید.

هر چه سریعتر و دقیق تر بخوانید قادر خواهید بود سوالات بیشتری را جواب دهید. در هر چهار بخش آزمون می بایست دستورالعمل ها، مثال ها و سوالات را خیلی سریع بخوانید و درک کنید تا هر چه سریع تر بتوانید جواب دهید.


شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : حافظه تان را قوی کنید.

حافظه قوی در آزمون خواندن کمک بزرگی به شما خواهد کرد ، چرا که بخاطر آوردن مطالبی که چند لحظه پیش به سرعت خوانده اید و رد شده اید فقط در گرو داشتن حافظه ای خوب می باشد. اگر مطلبی را فراموش کردید می توانید برای مرور فقط به کلمات نگاه کنید. اگر چه در تست شنیداری ، نوار کاست فقط یکبار پخش خواهد شد و نمی توان به عقب بازگشت . بنابراین در بخش شنیداری هم، داشتن حافظه خیلی قوی جز ملزومات می باشد.

 


شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : زمان خود را به دقت تنظیم کنید.
در آزمون شنیداری فقط یک مرتبه نوار کاست پخش خواهد شدو در حین گوش دادن می بایست به سوالات جواب دهید.بنابراین زمان از قبل برای شما تنظیم شده است و در آخر پس از اتمام متن، مدت زمان کوتاهی خواهید داشت تا جواب های خود را چک کنید. به هیچ وجه از این زمان برای انتقال جواب به پاسخنامه استفاده نکنید چرا که در پایان آزمون ۱۰ دقیقه فرصت خواهید داشت که این کار را انجام دهید.

برای آزمون خواندن که شامل سه بخش می باشد به طور معمول مدت زمان مشخصی اختصاص داده شده است. موقع تکمیل هر یک از این سه بخش، نگاهی به زمان انداخته و سعی کنید حساب شده عمل کنید تا قبل از پایان زمان به همه سوالات جواب داده باشید. حتی اگر زمان تعیین شده برای قسمت اول سوالات سر آمد و شما هنوز کامل جواب همه سوالات را نداده اید آن قسمت را رها کرده و به قسمت بعدی بروید. اگر اینکار را انجام ندهید، و زمان بخش دوم را صرف پاسخگویی به سوالات بخش اول کنید، مطمئن باشید به سوالات کمتری جواب خواهید داد. به یاد داشته باشید که مسئول تنظیم زمان خود شما هستید.


شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : قانون طلایی آزمون آیلتس را فراموش نکنید.
قانون طلایی این است؛ “همیشه به میمون دقیقا همان چیزی را بدهید که از شما خواسته است”. اگر میمونی از شما تقاضای موز کرد، شما به طور حتم باید به او موز بدهید نه سیب. به عبارت دیگر، جواب شما به یک سوال باید دقیقا همان چیزی باشد که از شما خواسته شده است. باید کاملا مطمئن باشید که دقیقا چه چیزی از شما خواسته شده و شما به چه نحوی باید اطلاعات خود را بازگو کنید تا به جواب برسید.

ممکن است با خودتان بگویید این نکته اصلا ارزش تذکر دادن ندارد و هر کسی می داند که چطور همان جواب را بدهد که در سوال درخواست شده است اما همیشه اکثر داوطلبان از اینکه این نکته طلایی را در امتحان فراموش کرده و همین باعث شده که نمره بالایی کسب نکنند، ناراحت هستند. سوالات را خیلی خیلی به دقت بخوانید. و نوع اطلاعاتی را که سوال از شما می خواهد را دقیقا درک کنید : آیا جواب سوال یکی از روش های انتقال است؟ آیا یک شخص است؟ آیا یک مکان است؟ آیا یک عدد است؟ اگر جواب سوال را درک کنید، شانس بیشتری برای نوشتن پاسخ صحیح خواهید داشت.

باید بدانید که با اطلاعات داده شده چکار باید انجام دهید؟ آیا باید جمله ای را تکمیل کنید یا اینکه جاهای خالی را باید پر کنید؟اگر همین طور است پس جوابی که می دهید می بایست از نظر گرامری صحیح باشد. آیا جواب شما می بایست به تعداد جاهای خالی باشد؟ اگر بله پس دقت کنید در انتخاب کلمه با تعداد جای مشخص دقت کنید. آیا می بایست دو موردی را که در نوار کاست می شنوید و یا در متن پیدا می کنید را عینا ذکر کنید؟ اگر بله پس جواب شما فقط می بایست دو بخشی باشد. پس همیشه خوب است که قبل از جواب دادن بدانید که چگونه می بایست اطلاعات خود را برروی کاغذ بیاورید و سوال دقیقا از شما چه خواسته است.


شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : دستورالعمل ها را به دقت بخوانید.
بعضی داوطلبان به عقیده خودشان، با بی توجهی به دستورالعمل ها و یا نخواندن دقیق آن ها به نوعی برای خودشان وقت خریداری میکنند، در جاییکه دستورالعمل ها شامل اطلاعات حیاتی هستند که باید به خوبی درک شوند تا بتوان به سوالها درست جواب داد. همچنین دستورالعمل ها شامل اطلاعاتی هستند که با گوش دادن به آنها می توانید تا حدودی پی به موضوع و عنوان متن برده و قبل از خواندن یا شنیدن متن مطالب بسیار سودمندی را با توجه به آن دستورها بدست آورید. دستورالعمل ها به شما می آموزد که چکار باید بکنید، چه نوع جوابی باید بدهید و در آزمون های شنیداری به شما خواهد گفت که چه موقع باید جواب بدهید.خیلی مهم است که دستورالعمل ها را به دقت و سریع بخوانید.اگر در خواندن سریع نباشید ممکن است تا حد زیادی وقت کم بیاورید.

 

شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : همیشه به مثال ها توجه کنید.
خواندن و گوش دادن به مثال با دقت زیاد، بسیار حائز اهمیت است. بعضی از داوطلبان بر این باورند که با نخواندن مثال یا گوش ندادن به آن می توانند وقت بیشتری را بدست آورند، اما این اشتباه محض است.اگر ندانید که چگونه باید جواب دهید، ممکن است با وجود اینکه جواب را به طور کامل می دانید اما به دلیل اینکه مثال را نخوانده اید فرم جواب را کاملا اشتباه بیان کنید و نمره این سوال را از دست خواهید داد.مثال ها سه چیز بسیار مهم، در مورد عملکردمان ، به ما گوش زد می کنند: ۱٫ مثال به ما می گوید که چطور به سوال باید جواب دهیم۲٫ مثال اطلاعات بسیار مفیدی را در مورد متن یا نوار کاستی که پخش خواهد شد به ما خواهد داد۳٫ مثال به ما خواهد گفت که چه موقع به متن گوش دهیم، و یا کجای متن را بخوانیم تا زودتر به جواب برسیم.


شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : از کلمات کلیدی سوال استفاده کنید تا به جواب برسید.

کلمات یا عبارات کلیدی در سوالات به شما کمک خواهند کرد تا در یافتن جواب ، سریعتر عمل کنید.اول از همه شما باید بدانید که چه کلمه یا عبارتی را موقع گوش دادن به نوار کاست بیشتر مد نظر قرار داده و یا در متن دنبال چه کلمه ای بگردید. شاید بیش از یک کلمه یا عبارت کلیدی در متن موجود باشد که قبل یا بعد از جواب قرار گرفته اند.


شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : قبل از پایان امتحان سعی کنید یک بار همه چیز را گذرا چک کنید.

 

شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : حدس منطقی و عاقلانه می تواند جواب بعضی از سوالات باشد.

در آزمون خواندن، اگر برای جواب دادن به سوالات متن خاصی، به مشکل برخوردید، می توانید یک یا چند دقیقه از بیست دقیقه زمانی که برای خواندن دارید را در آخر برای خود ذخیره کنید و برگردید و جواب آن سوالاتی را که احتمال می دهید درست باشد را به طور حدسی بنویسید. در آزمون شنیداری، بعد از اینکه هر بخشی تمام شد، یک دقیقه سکوت خواهد بود . داوطلبانی که فراموش می کنند جواب آن سوالاتی را که نمی دانند، با حدس عاقلانه و منطقی خود بدهند شانس گرفتن نمره بهتر را برای این قسمت از خود می گیرند.


شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : جوابهایتان را از نظر گرامری چک کنید.

زمانی جواب های شما قابل قبول خواهد بود که از نظر گرامری هم صحیح باشند. حتی گاهی اوقات با رجوع به دانش گرامری، می توان جواب بعضی سوالات را به راحتی فهمید.همیشه برای انتخاب گزینه ی مورد نظرتان به عنوان جواب، اول مطمئن شوید آیا جواب انتخابی شما از نظر گرامری صحیح است یا خیر. مخصوصا در مواجه با سوالاتی از این دست؛ پر کردن جاهای خالی، کامل کردن جملات، سوالات با جواب کوتاه، جداول، نمودارها.


شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : فقط یک جواب بدهید.
فقط یک جواب به سوالات بدهید، مگر اینکه از شما خواسته باشند که بیش از یک جواب بدهید.جالب اینجاست که اکثر داوطلبان، بیش از آن جوابی که خواسته شده در برگه خود می نویسند. اگر از شما خواسته شده که فقط ۳ مورد از بخش هایی را که می خوانید و می شنوید را بنویسید، هیچ مفهمومی ندارد که شما ۴ آیتم را به عنوان جواب بنویسید، حتی اگر هر ۴ جواب صحیح باشد شما نمره صفر را از این سوال خواهید گرفت.همچنین اگر جواب سوال تستی را درست انتخاب کنید و بقیه گزینه ها را هم پر کنید جواب صحیح شما از بین خواهد رفت و نمره صفر خواهید گرفت. قانون طلایی را فراموش نکنید.قابل ذکر است که در سوالات با جواب کوتاه، به خصوص در آزمون شنیداری، بعضی اوقات چندین کلمه یا عبارت می تواند به عنوان جواب، درست باشد. اگر چه به نوعی وقت گرانقدرتان را تلف خواهید کرد اگر بیش از یک جواب به سوالات جواب کوتاه بدهید.


شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : املای خود را چک کنید.

در بخش شنیداری و خواندن، املای کاملا صحیح همیشه ضرورتی ندارد.فقط در قسمت شنیداری، زمانی که کلمه ای در نوار کاست گفته می شود و شما باید آن را در کاغذ بنویسید، نوشتن املای صحیح ضرورت دارد.سعی کنید جواب ها را ازدرون متن بیرون کشیده و با املای درست کپی کنید و در برگه جواب بنویسید. در قسمت شنیداری اگر از املای کلمه ای مطمئن نیستید، سعی کنید تا آنجا که امکان دارد از حافظه خود کمک گرفته و چیزی شبیه به کلمه اصلی را بنویسید.

 

شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس : مطمئن شوید که جواب هایتان خوش خط و قابل خواندن هستند.

اگر بد خط نوشته اید، انتظار گرفتن نمره بالا نداشته باشید. ممکن است به دلیل خوانا نبودن دست خط، تصحیح کننده ها نمره ی کمی را منظور کنند و داوطلب هیچ اطلاعی از این مورد نخواهد داشت. اگر با حروف انگلیسی مشکل دارید می توانید برای جواب دادن از حروف جدا و درشت استفاده کنید.حروف باید قابل تشخیص باشند. در نوشتن حروف E,F,I,J,L,M,N,W,U,V,T دقت زیادی مبذول کنید چرا که تشخیص این کلمات از یکدیگر به خصوص زمانی که داوطلب با سرعت زیادی نوشته باشد، کمی دشوار است.

 

در این قسمت می خواهیم نمرات یا امتیازات امتحان آیلتس از بالاترین تا پایین ترین را برای شما شرح دهیم.

۱- نمره ۹ آیلتس = عالی : یعنی تسط کامل بر زبان انگلیسی (۹۹ درصد) (معادل حدودا ۲۰) ویژگیها :

A- بر کاربرد عملی زبان انگلیسی کاملا تسلط دارد.

B- بسیار روان و بدون هیچ گونه اشتباهی صحبت می کند.

C- از Listening و مهارت شنیداری زبان انگلیسی کاملی برخوردار می باشد.

D- سبک زبانی را رعایت می نماید.

۲- نمره ۸ آیتلس = بسیار خوب : یعنی تسلط کامل اما همراه با چند اشتباه معدود (معادل حدودا ۱۸ از ۲۰) (۹۰ درصد) ویژگیها:

A-  گرفتن  ielts 8بدین معنی است که شما بر کاربرد عملی زبان انگلیسی مسلط است اما هر از گاهی در زمینه استفاده از واژگان و گرامر ، دچار اشتباهاتی خیلی کم می شود

B- گاهی اوقات در زمینه مهارت شنیداری زبان ، مخصوصا در موقعیت های نا آشنا و یا تخصصی ، کمی دچاری مشکل یا سوء تعبیر می گردد. 

C- در استدلالات و مباحث پیچیده کاملا موفق عمل می کند.

نمره هشت آیلتس برای داوطلبان این آزمون بسیار مهم می باشد . در آینده “منابع زبان ielts“را معرفی می کنیم ، که شما را بسیار کمک خواهند کرد و به پرسش بسیاری از داوطلبان مبنی بر : چگونه ielts 8 بگیریم پاسخ می دهد. 

۳- نمره ۷ آیلتس = خوب : زبان انگلیسی داوطلب خوب است اما حدود ۲۰ درصد تولید زبانی اش اشکالاتی دارد ( معادل حدودا ۱۷ از ۲۰) (۸۰ درصد) ویژگیها :

A- نسبتا بر کاربرد زبان انگلیسی مسلط می باشد. اما اشتباهاتش در زمینه استفاده مناسب از واژگان زبان انگلیسی بیشتر از داوطلب قبلی می باشد.

B- در بعضی موقعیت ها در Listening کمی ضعیف عمل می کند.

C- در مجموع ، در استفاده از زبان پیشرفته خوب عمل می کند.

D- همچنین دلایل و استدلالات مباحث را با جزئیات آن ها نسبتا خوب درک می کند.

از آنجایی که نمره هفت آیلتس ، نمره بسیار قابل قبولی می باشد و برای پذیرش نمره بسیار مناسبی می باشد ، متاسفانه دیده شده ، بعضی از کسانی که نیاز به این مدرک دارند به جای بالا بردن سطح علمی خود به جستجوی شعار های تبلیغاتی از جمله آیلتس تضمینی ۷ بدون آزمون می باشند. 

 

شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس :  حقایقی جالب درباره آزمون آیلتس:

– آیا شما می دانستید که جهان به یک دهکده جهانی تبدیل می شود و آیلتس به طور فزاینده ای برای اثبات تسلط به زبان انگلیسی هر روز مهم و مهم تر می شود؟ سال گذشته بیش از دو میلیون نفر در آزمون آیلتس شرکت کردند.

– آیا شما می دانید که آیلتس تنها یک آزمون انگلیسی نیست بلکه مهارت های ارتباطی شما را هم مورد آزمون قرار می دهد.ما هر دو را به شما آموزش خواهیم داد.

– آیا شما می دانستید که بررسی بازخورد زبان آموزان مان از میان صد هزار زبان آموز نشان می دهد که با گذراندن دوره های سرزمین زبان حداقل یک نمره در این آزمون پیشرفت کرده اند؟

همین حالا یکی از چندین زبان آموز موفق ما در این آزمون باشید. زبان آموزان موفقی که در حال حاضر به کار کردن، زندگی کردن و تحصیل در رویاهایشان مشغول هستند. همین حالا به ما بپیوندید و از درس های تعاملی و آزمون های عملی سرزمین زبان بهره مند شوید.

 

شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس :

به دلایل زیادی بسیاری از داوطلبان از آزمون IELTS می هراسند به همین دلیل نمره ای را که نیاز دارند ،نمی گیرند ودر نتیجه ،کارشان لنگ می ماند.من سعی می کنم با ارائه این راهکارها ،توصیه های علمی لازم را بدهم تا شما خوانندگان و تلاش گران عزیز در اینراستا،موفق تر باشید.

باید اضافه کنم که تمامی این توصیه ها،تجربیات شخصی من است که چگونه مطالعه کنیم.

چگونه میتوان اشتباهات را تصحیح کرد؟

  • کسی را پیدا کنید که دانش زبانی خوبی داشته باشدتا اشتباهات شما را نشان دهد.
  • ازاشتباهات خودتان یک لیست تهیه کنید.
  • حالا وقت آن رسیده تا خودتان ،به دست خودتان،آنها را تصحیح کنید.چگونه؟!
  • ابتدا تست را بزنید. به پاسخ های صحیح نگاهی بیندازید. بعد تست را دوباره بزنید.
  • اگر درست زده بودید یک اسلش بزنید اگر پاسخ غلط بود یک ضربدر بزنی

و در آخر مقاله شرح راه های موفقیت در آزمون آیلتس ما به شما موسسه خصوصی زبان اندیشان استاد مسجدی را معرفی میکنیم 

هدف موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی ارتقا سطح علمی و درخشیدن شما میباشد

استاد مسجدی رتبه ی دو رقمی کنکور سراسری و از دانش آموختگان دانشگاه سراسری شهید بهشتی و موسس برتر و تضمینی زبان از مقطع کارشناسی تا دکتری با بیش از بیست و پنج سال سابقه مشاوره وتدریس میباشند

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما : ۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸۰

۰۹۱۱۳۳۳۴۶۵۹

محل برگزاری کلاسها : رشت

لاهیجان

انزلی

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه