مکالمهآموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/07/2-53-1.jpg

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر   آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر : زبان انگلیسی در سفر یادتان باشد اگر شما آموزش زبان انگلیسی در سفر را جدی بگیرید یادتان باشد اگر شما آموزش زبان انگلیسی در سفر را جدی بگیرید به راحتی می توانید به بیشتر کشورهای جهان بدون مشکل خاصی سفر کنید....

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر : زبان انگلیسی در سفر یادتان باشد اگر شما آموزش زبان انگلیسی در سفر را جدی بگیرید

یادتان باشد اگر شما آموزش زبان انگلیسی در سفر را جدی بگیرید به راحتی می توانید به بیشتر کشورهای جهان بدون مشکل خاصی سفر کنید. شما می توانید با آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر در سفر مهارت زبان آموزی خودتان را تا حدی افزایش دهید که با سایر افراد و شهروندان کشورهای مختلف ارتباط مناسبی برقرار کرده و بر تجربیات خودتان در این زمینه بیفزایید.

به طور کلی آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر که در آن از منابع مختلفی غالبا به شکل فایل های شنیداری یا کتاب و به اصطلاح راهنما بهره می گیرد به شرطی که منابع از استانداردهای لازم در این حوزه برخوردار باشند  می تواند در نوع خود بسیار ارزشمند و متنوع باشد.

به طور کلی آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر یا استفاده ارز منابع مختلف بدین منظور از مزایای متعددی برخوردار است که در ادامه سعی می کنیم شما را با مهم ترین مزایای آن آشنا سازیم. شما می توانید با استفاده از این مزایا به عنوان یک توریست یا جهانگرد مسلط به زبان انگلیسی ظاهر شوید. این مزایا عبارتند از:

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر – سهولت بیان:

در حقیقت زمانی که خودتان از طریق آموزش زبان انگلیسی در سفر وارد عمل می شوید و با دیگران صحبت می کنید می توانید بعضی چیزها را بپرسید و یا توضیحاتی در مورد خودتان و خواسته هایتان بیان کنید.

مثلا می توانید به راحتی غذای مورد علاقه تان را در رستوران سفارش دهید و یا اتاقی را که از نظر شما چشم انداز زیباتری دارد در هتل انتخاب کنید.آموزش زبان انگلیسی در سفر به شنا یاد می دهد که مواظب باشید سرتان کلاه نرود و پولتان را به دلیل عدم تسلط بر زبان انگلیسی بیهوده خرج نکنید.

خلاصه شما با آموزش زبان انگلیسی در سفر می توانید هر چیزی را که می خواهید  و تمایل دارید خودتان به دست بیاورید یا اگر ابهاماتی در مورد سفر شما در فرودگاه پیش بیاید به راحتی جوابگو باشید. حتی می توانید برای دیگران در مورد دیدنی ها و زیبایی های شهر و کشور خودتان بگویید و از این طریق  برای کشورتان توریست جذب کنید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر – پیدا کردن دوستان جدید:

زمانی که شما قادر هستید تا به زبان دیگری صحبت کنید یعنی می توانید از این طریق  با افراد دیگری آشنا شوید که در این زمینه با شما اشتراکاتی دارند. مثلا شاید در جریان سفر خود با خانواده های مختلفی آشنا شوید و اطلاعات  بیشتری در مورد زندگی آنها کسب کنید.

این افراد می توانند تبدیل به دوستان دائمی شما شوند که می توانید با هم حتی رفت و آمد داشته باشید و این تجربه لذت بخشی است.  پس آموزش زبان انگلیسی در سفر این مزایا را هم برای شما در پی دارد.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر – افزایش اعتماد به نفس:

یکی دیگر از مزایایی که آموزش زبان انگلیسی در سفر به شما می دهد خودباوری و اعتماد به نفس است. زمانی که شما به راحتی  می توانید خواسته ها و عقاید خودتان را بیان کنید و حتی دوستان جدیدی پیدا کنید و در طول سفر می توانید بفهمید که مردم در مورد چه چیزهایی صحبت می کنند به طور طبیعی درک جدیدی از محیط پیرامون خودتان به دست می آورید که در افزایش اعتماد به نفس شما بسیار موثر است.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر – تجربیات سازنده:

آموزش زبان انگلیسی در سفر و مواجه با افراد مختلفی که به نحوی از این زبان به عنوان ابزار ارتباطی با شما استفاده می کنند تجربیات  لذت بخشی را به شما می بخشد. این کار همچنین شما را با کلمات و جملات کلیدی که در مسافرت به آن نیاز پیدا می کنید آشنا می سازد.

تمام افراد و محیط اطراف شما می تواند به عنوان یک کتاب جامع مکالمه و گرامر برای شما باشد که به بهترین نحوی این کار را انجام می دهد. هیچ کس در ابتدا کامل نیست و آموزش زبان انگلیسی در سفر راهی برای کامل شدن شما در این مسیر به شمار می رود.

یادتان باشد مردمی که شما با آنها روبرو می شوید حتی اگر بلد نباشند انگلیسی را به خوبی صحبت کنند ولی می توانند کمک بزرگی برای شما باشند تا آموزش زبان انگلیسی در سفر را کامل کنید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر – استقلال فردی:

یکی دیگر از مزایایی که آموزش زبان انگلیسی در سفر به شما می بخشد مستقل بودن شما در این کار است. حضور شما در تورهای مختلف بدین معنی نیست که می توانید زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

منظور از استقلال شما و رابطه آن با آموزش زبان انگلیسی در سفر این است که لازم نباشد حتما وارد تورهای گردشگری شوید تا از این راه به تقویت زبان آموزی خودتان بپردازید.

اصولا کار اغلب تورهای سیاحتی از روی عجله و شتاب زدگی انجام می گیرد و لزومی ندارد تا صرفا از طریق راهنماهایی که در این تورها فعالیت دارند بعضی چیزها یا مقدمات مکالمه را یاد بگیرید. توصیه می کنیم خودتان دست به کار شوید و اگر لازم باشد بدین منظور به تنهایی یا همراه فردی که در این زمینه تبحر کافی داشته باشد به سفر بروید.

یک مقاله کامل آموزش اصطلاحات زبان انگلیسی نوشته شده است که خوندنش به شما کمک میکند که

زبان انگلیسی؛ یک زبان جهانی

همانطور که اشاره کردیم زبان انگلیسی در اغلب مناطق گردشگری جهان مورد استفاده قرار می گیرد. شما در این مناطق حتی بدون حضور راهنمای تور نیز می توانید مسافرت کنید و از جاذبه های گردشگری موجود در محل لذت ببرید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر در سفر حتی می تواند یک کار ابتکاری باشد و شما کار را از نشانه ها و علائم موجود در اماکن گردشگری شروع کنید. البته این گفته بدین معنا نیست که اصلا از مقدمات و مبانی زبان انگلیسی و مکالمه چیزی بلد نباشید.

در این مناطق  علائم و تابلوهایی وجود دارند که شما را به سمت اماکنی که  می خواهید هدایت می کنند. از طرفی راهنمای تور ممکن است برای شما هزینه بردار باشد و این کار موجب می شود تا در این زمینه صرفه جویی کنید و یا هزینه ای را که به این کار اختصاص می دهید صرف چیزهای دیگری کنید.

با آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر شما در سفرهایتان یاد می گیرید که بر سر قیمت مبالغ چانه زنی کنید و  با آداب و رسوم ملل مختلف و سایر کشورهای جهان آشنا شوید. باز هم  به تقویت زبان آموزی خودتان کمک کنید. برای این کار باید حتما جرات و جسارت به خرج دهید. شما می توانید  لحظه که  اراده کنید آموزش زبان انگلیسی در سفر را آغاز کنید.

بیایید با هم به یک سفر برویم!

برای این که با روش آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر  ما بیشتر آشنا شوید، شما را مهمان می‌کنیم! بله قرار است که به اتفاق همدیگر به یک مسافرت هیجان انگیز برویم و هم کلی لذت ببریم و در کنارش اصطلاحات و جملات پرکاربرد انگلیسی در سفر را یاد بگیریم. آماده‌اید؟

فرض کنید که می‌خواهیم به قصد trip (مسافرت)، به یک کشور انگلیسی زبان برویم. چه کارهایی باید انجام بدهیم؟ به نظر من اول باید country (کشور) مقصدمان را مشخص کنیم و ببینیم که برای دریافت visa (ویزا) و passport (پاسپورت) برای ورود به این کشور چه کارهایی را باید انجام بدهیم.

بعد از این که این کارها را انجام دادیم، باید ticket (بلیط) خودمان را تهیه کنیم. اگر تا الان به خارج از کشور سفر کرده باشید احتمالا دیده‌اید که برای بعضی پروازها لازم است که چند روز قبل از پرواز، بلیط خودتان را confirm (تایید) بکنید. به نظر شما اگر بخواهید این کار را به تنهایی انجام بدهید، چقدر انگلیسی لازم دارید؟ اگر به خواندن ادامه بدهید خواهید دید که سوالاتی که ممکن است در این زمینه از شما پرسیده شوند را به همراه پاسخ و ترجمه فارسی برای شما آماده کرده‌ایم.

حالا تلفن را برمی‌داریم و به فرودگاه زنگ میزنیم تا بگوییم که:

Hello! I’m calling to confirm my flight!

یعنی “سلام! من زنگ زدم که پروازم را تایید کنم!”

جوابی که ممکن است بشنوید این است:

Oh, yes! Can you tell me your ticket number please?

یعنی “بله! میتوانید شماره بلیطتتان را به من بگویید؟”

حالا اینجا شماره‌ای که روی بلیط دارید را برایش می‌خوانید. ولی قضیه اینجا تمام نمی‌شود چون مسئول پرواز باید اطلاعات را تایید کند. به این منظور ممکن است که بگوید:

Your plane takes off on 22nd of July at 5 p.m., right?

یعنی “هواپیمای شما در ۲۲ ژولیه ساعت ۵ بعد از ظهر پرواز می‌کند، درست است؟”

اگر این اطلاعات correct (صحیح) باشند، شما هم جواب مثبت می‌دهید. ولی داستان همچنان ادامه دارد! بهتر است آماده شنیدن این سوال هم باشید:

Will you be travelling alone or with someone else?

یعنی “آیا شما تنها سفر خواهید کرد یا با کس دیگری؟”

حالا فرض می‌کنیم که شما قصد دارید تنها سفر کنید. چگونه می‌توانید این پیام را برسانید؟ می‌توانید از عبارت‌های زیر استفاده کنید:

It’s just me.

یعنی “فقط خودم هستم”

یا می‌توانید بگویید که:

No, I will be travelling on my own.

یعنی “نه، من تنها سفر خواهم کرد”.

اگر توانستید پرواز خودتان را با موفقیت تایید کنید، شخصی که با آن صحبت می‌کنید این تاییدیه را به شما خواهد داد که:

You have successfully confirmed your ticket. Please be present at the airport 3 hours before your plane takes off. Thanks!

یعنی” شما با موفقیت بلیط خودتان را تایید کردید. لطفا سه ساعت قبل از اینکه هواپیما پرواز کند، در فرودگاه حضور داشته باشید. متشکرم!”

و اینگونه می‌شود که شما بلیط خودتان را تایید می‌کنید!

واژه نامه این درس

در طی این مکالمات، کلمات یا عباراتی استفاده شده است که ممکن است شما معنی آن‌ها را از قبل ندانید. به همین دلیل این عبارات و کلمات را در واژه نامه به صورت جداگانه هم برای شما آماده کرده‌ایم:

I’m calling to…

این ساختار زمانی استفاده می‌شود که شما می‌خواهید دلیل تماس خودتان را به شخص مقابل بگویید. چند مثال با این ساختار برای شما آورده‌ایم تا بهتر متوجه شوید:

I’m calling to tell you about my day.

برای این زنگ میزنم که در مورد روزم بهت بگم.

I’m calling to answer your question.

برای این زنگ میزنم که سوالت را جواب دهم.

I’m calling to book a reservation at your restaurant.

برای رزرو در رستوران شما زنگ میزنم.

Confirm: تایید کردن

Flight: پرواز

Take off: پرواز کردن هواپیما

Travel: مسافرت رفتن

Alone: تنها

On my own: به تنهایی

Be present: حاضر باشید

Airport: فرودگاه

منتظر بخش‌های بعدی سفرمان باشید چون قرار است که کلی اصطلاحات و جملات پرکاربرد باهم یاد بگیریم و دیگر در حین سفر، خودمان مترجم خودمان باشیم!

و ما میتوانیم با معرفی موسسه خصوصی زبان اندیشان استاد مسجدی سفر آسوده خاطری را برای شما ورق بزنیم (آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر)

استاد مسجدی رتبه دو رقمی کنکور سراسری دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی و مبدع آموزش فشرده زبان های زنده دنیا با بیش از بیست و پنج سال سابقه تدریس در بیش از 20 موسسه علمی در تهران و رشت و انزلی با هزاران ساعت تجربه علمی و تدریس و مشاوره به دانش آموزان و کنکوری های عزیز

ارائه ی خدمات در شهرهای رشت -لاهیجان – انزلی

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما : 091180180180

09113334659

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه