EPTمنابع آزمون EPT مقطع دکتری زبان

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/07/ept-1.png

منابع آزمون EPT مقطع دکتری زبان منابع آزمون EPT مقطع دکتری زبان : EPT ، آزمونی جهت سنجش دانشجویان مقطع دکتری است که میزان مهارت و دانش آن ها از زبان انگلیسی را می سنجد . EPT مخفف عبارت ENGLISH PROFICIENCY TEST می باشد . EPT آزمونی برای ارزیابی مهارت زبان انگلیسی داوطلبان می باشد...

منابع آزمون EPT مقطع دکتری زبان

منابع آزمون EPT مقطع دکتری زبان : EPT ، آزمونی جهت سنجش دانشجویان مقطع دکتری است که میزان مهارت و دانش آن ها از زبان انگلیسی را می سنجد . EPT مخفف عبارت ENGLISH PROFICIENCY TEST می باشد .

EPT آزمونی برای ارزیابی مهارت زبان انگلیسی داوطلبان می باشد و مخفف عبارت English Proficiency Test است. آزمون زبان انگلیسی EPT ویژه داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی است و توسط همین دانشگاه به منظور سنجش سطح زبان عمومی متقاضیان آن برگزار می گردد. تمامی دانشجویان دکتری این دانشگاه در صورت دارا نبودن مدرک بین المللی زبان انگلیسی با نمره تعیین شده توسط دانشگاه ، موظف به شرکت در آزمون EPT و کسب حداقل نمره قبولی در آن هستند.

 

 

منابع آزمون EPT مقطع دکتری زبان

منابع آزمون EPT مقطع دکتری زبان

 

ثبت نام آزمون در  EPT

متقاضیان شرکت در آزمون زبان EPT باید برای ثبت نام ( ای پی تی ) بایستی از طریق سامانه اینترنتی اقدام کند . متقاضی می تواند با ورود به سامانه آزمون EPT ، جدول زمان بندی تاریخ های برگزاری این آزمون را در طی سال جاری مشاهده کند .

متقاضی با کلیک کردن بر روی دکمه ثبت نام وارد صفحه ورود اطلاعات می شود و بعد از تکمیل فرم داده شده ، وارد مرحله پرداخت اینترنتی می شود .

هزینه آزمون ای پی تی  700000 ریال ( معادل 70 هزار تومان ) است . پس از پرداخت هزینه شرکت در آزمون EPT ، سیستم به متقاضی کدی به نام شناسه پرداخت می دهد . اخذ این کد به منزله موفقیت در ثبت نام می باشد .

 

منابع آزمون EPT مقطع دکتری زبان :

منابع آزمون EPT مقطع دکتری زبان می تواند کتب مختلفی باشد اما بیشترین منابعی که مطالعه آن ها برای موفقیت در آزمون توصیه شده به شرح زیر است :

1. (Longman preparation for the TOEFL ( The Paper – based 

2. Barron s Essential Words for TOEFL

3. 1100 Words You Need to Know

4. 504 Essential Words

5. (TOEFL Reading Flash ( 2001

 

هر آنچه از آزمون EPT باید بدانید:

دریافت مدارک مورد تأیید زبان انگلیسی در داخل و خارج از کشور، از سال های گذشته تا کنون هموار کننده راه برای متقاضیان ادامه تحصیل و یا مهاجرت بوده است. همچنین دریافت این مدارک از ملزومات ورود به دانشگاه ها و مؤسسات آموزشي خارج از كشور است که از طریق آن دانش و مهارت متتقاضی مورد ارزیابی قرار میگیرد، لذا در همين راستا در داخل كشور خودمان، ایران، سالهاست كه آزمون هاي زبان انگليسي در زمينه هاي تخصصي و عمومي برگزار مي شوند و داوطلبان براي ورود به دانشگاه هاي پزشكي و غير پزشكي مي بايست در آنها شركت کرده و براي كسب نمره ي قبولي درآزمون مربوطه تلاش كنند.

شما عزیزان و داوطلبان میتوانید با شرکت در کلاسهای استاد مسجدی به بالاترین مدارج علمی برسید

استاد مسجدی رتبه ی دو رقمی کنکور سراسری و از دانش آموختگان دانشگاه سراسری شهید بهشتی و موسس برتر و تضمینی زبان از مقطع کارشناسی تا دکتری با بیش از بیست و پنج سال سابقه مشاوره وتدریس میباشند

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما : 09118018018 – 09113334659

محل برگزاری کلاسها : رشت – لاهیجان – انزلی

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه