آیلتسسطح نمره در آیلتس

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/07/IELTS-Exam-Course-in-london-P-1-1.png

سطح نمره در آیلتس سطح نمره در آیلتس: اگر قصد شرکت در امتحان آیلتس جنرال/آکادمیک(General/Academic IELTS Test) یا تافل(TOEFL iBT) را دارید شاید ارزشمند ترین چیز برای شما یک برنامه ریزی درست و کارشناسانه است که پیش از این بر روی دیگر زبان آموزان آزمون شده و بازده آن به اثبات رسیده است. یک برنامه...

سطح نمره در آیلتس

سطح نمره در آیلتس: اگر قصد شرکت در امتحان آیلتس جنرال/آکادمیک(General/Academic IELTS Test) یا تافل(TOEFL iBT) را دارید شاید ارزشمند ترین چیز برای شما یک برنامه ریزی درست و کارشناسانه است که پیش از این بر روی دیگر زبان آموزان آزمون شده و بازده آن به اثبات رسیده است. یک برنامه درسی واقعا کارآمد برای IELTS  و TOEFL کلید موفقیت در راه رسیدن به این آزمون هاست و با صد ها ساعت مطالعه و زحمت برابری کرده و از سردرگمی و سرخوردگی جلوگیری میکند.

در واقع مدرسان آیلتس/تافل اندکی هستند که چنین طرح درس هایی را در اختیار داشته باشند و کمتر استادی هم چنین برنامه ای را به رایگان در طول یک مشاوره ساده رایگان و یا در فضای اینترنت در دسترس متقاضیان دوره های تازه میگذارد چرا که چنین برنامه هایی حاصل سال ها  تلاش و کوشش و سختی های بسیار و هزینه در راه رسیدن به شیوه ایست که در زمانی بسیار کوتاه، برای مثال در کمتر از 6 ماه زمان، بتواند زبان آموز را به نمره مناسبی در این آزمون ها برساند.

اگر پیش نیاز برنامه ای(هدف) که در زندگی پیش رو دارید نمره بالاتر از 6.5 است، برپایه تجربیات، پیشنهاد میکنیم (1) با یک استاد خصوصی حرفه ای و توامند کار کنید. (2) گزینه دوم شما یک دوره کوتاه مدت فشرده در برخی آموزشگاه ها باشد. گرچه بسیاری زبان آموزان در جای جای اینترنت از کم بازده بودن این دوره ها سخن گفته اند و به نظر میرسد شانس زبان آموزان برای رسیدن به یک نمره خوب(نمره 6.5، 7 یا بالاتر) در این دوره ها چندان بالا نباشد. به این معنی که شاید نزدیک به تنها 10% زبان آموزان واقعا در پایان دوره ای شش ماهه به نمره بالای 6.5 برسند و برگزیدن این دوره ها ریسک بالایی برای متقاضی خواهد داشت.

زمان 6 ماهه ای که درباره اش صحبت کردیم را به 3 بخش 2 ماهه تقسیم کنید. در 2 ماه اول باید کوشش کنید روی پیش زمینه خودتان کار کنید و کتابهای Basic یا Pre-intermediate را بخوانید. اگر از سطحی که مناسب شما نیست شروع به کار کنید ممکن است دچار دلزدگی بشوید یا اصلا بازده ای نداشته باشید. باید روزانه 5 تا 7 ساعت مطالعه داشتید باشید چرا که در واقع قصددارید یک مسیر 1 تا 1.5 ساله را در تنها 6 ماه طی کنید.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما:۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸- ۰۹۱۱۳۳۳۴۶۵۹

محل برگزاری کلاسها

رشت،لاهیجان،انزلی  

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه