آیلتسانواع آزمون آیلتس:آکادمیک یا جنرال؟

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/07/12-852x300-3-1.png

آیلتس آکادمیک یا جنرال ؟ انواع آزمون آیلتس :آکادمیک یا جنرال؟: در این بخش قصد داریم به بررسی و معرفی دو نوع امتحان آیلتس آکادمیک و جنرال بپردازیم . همانطور که در جریان هستید آزمون آیلتس به دو نوع آکادمیک Academic  و جنرال  General  تقسیم می گردد که هرکدام از  این امتحانات برای هدف خاصی...

آیلتس آکادمیک یا جنرال ؟

انواع آزمون آیلتس :آکادمیک یا جنرال؟: در این بخش قصد داریم به بررسی و معرفی دو نوع امتحان آیلتس آکادمیک و جنرال بپردازیم .

همانطور که در جریان هستید آزمون آیلتس به دو نوع آکادمیک Academic  و جنرال  General  تقسیم می گردد که هرکدام از  این امتحانات برای هدف خاصی تعریف شده اند و شما می بایست با توجه به هدف گذاری خود امتحان مورد نظر را برگزینید.

تفاوت آزمون آیلتس آکادمیک یا جنرال

شاید مهمترین تفاوت این دو نوع از آزمون آیلتس در مقصدی است که شما با کسب نمره مربوطه به سمت آن هدایت می شوید.

آیلتس آکادمیک : این امتحان مخصوص متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان به نیت ادامه تحصیل در دانشگاههایی را دارند که در آنها زبان انگلیسی زبان مورد تدریس می باشد.

آیلتس جنرال : این نوع از آزمون مخصوص آن دسته از متقاضیانی است که قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان نظیر انگلستان، آمریکا،استرالیا و … را دارند و تصمیم به تحصیل در دانشگاههای انگلیسی زبان را ندارند.

یکی دیگر از تفاوت های این دو امتحان در نوع سوالات بخش های Writing  و Reading  است.

در بخش ریدینگ  این امتحان شرکت کنندگان با موضوعاتی که حول محور علمی و دانشگاهی می باشند روبرو هستند و به نوعی می توان گفت که این سوالات سختتر و در عین حال محدودتر نیز هستند.

همچنین در بخش رایتینگ این امتحان شرکت کنندگان می بایست درباره موضوعاتی که تخصصا درباره مباحث علمی و دانشگاهی می باشد شروع به نگارش نمایند، در بخش اول این امتحان (Task 1) متقاضیان می بایست حول موضوعاتی نظیر تحلیل گراف ها و نمودارها اقدام به نوشتن نمایند و در بخش دوم (Task 2) می بایست درباره موضوعی که داده شده است نظر خود را بنویسند که تعداد کلمات و الزامات این بخش در قسمت معرفی بخش رایتینگ خدمت شما ارائه شده است.

بخش های لیسنینگ و اسپیکینگ آیلتس آکادمیک هیچگونه تفاوتی با آیلتس جنرال ندارد.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما:۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸- ۰۹۱۱۳۳۳۴۶۵۹

محل برگزاری کلاسها

رشت،لاهیجان،انزلی  

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه