آیلتسمتدهایی برای کسب آیلتس 8

https://ostad-masjedi.ir/wp-content/uploads/2019/07/56122-2-1.png

متدهایی برای کسب آیلتس 8 برای کسب آیلتس 8 باید حتما متد داشته باشید. مثلا باید بدانید که پاراگراف introduction در تسک دو رایتینگ آیلتس را با چه متدی بنویسید؟ و یا سوالات چهارگزینه ای در آزمون ریدینگ را به چه روشی پاسخ دهیم؟ و در بخش سوم اسپیکینگ آیلتس به چه متدی سوالات را...

متدهایی برای کسب آیلتس 8

برای کسب آیلتس 8 باید حتما متد داشته باشید. مثلا باید بدانید که پاراگراف introduction در تسک دو رایتینگ آیلتس را با چه متدی بنویسید؟ و یا سوالات چهارگزینه ای در آزمون ریدینگ را به چه روشی پاسخ دهیم؟ و در بخش سوم اسپیکینگ آیلتس به چه متدی سوالات را پاسخ دهیم؟.

داشتن متد در آزمون آیلتس باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود و این مساله برای کسب آیلتس 8 بسیار لازم و ضروری .

متدهایی برای کسب آیلتس 8 !: برای کسب آیلتس 8 بزرگ بیندیشید و کوتاه قدم بردارید

برای کسب آیلتس 8 اهداف بزرگ در سر بپرورانید، اما قدم های خود را کوتاه و آهسته بردارید. به عنوان مثال از همان ابتدا سعی نکنید روزی هزار کلمه را حفظ کنید.

قدم های کوتاه یعنی سعی کنید هرروز یک کلمه جدید را به صورت کامل یادبگیرید و سعی کنید یک نکته گرامری را فرابگیرید. قدم های کوتاه ،آهسته اما پیوسته و هرروزی، شما را بیشتر به سمت آیلتس 8 سوق می دهد.

برای کسب آیلتس 8 کمتر آزمون دهید و بیشتر آماده شوید

متدهایی برای کسب آیلتس 8، به جای اینکه هرروز از خودتان آزمون بگیرید،سعی کنید هفته ای یک بار از خودتان آزمون بگیرید و به جای آن بقیه روز های هفته را به آماده سازی خود اختصاص دهید.

هروز به طور مستمر و آهسته، تمام کلمات جدید موجود در ریدینگ آزمونی را که از خود گرفته اید را در دیکشنری پیدا کنید و با آنها جمله بسازید.

موضوعات جدید اسپیکینگ آزمون انجام شده را با دوست و پارتنر خود، مرتب تمرین نمایید و نمونه های رایتینگ موضوع آزمون انجام شده را پیدا کنید و سعی کنید اشتباهات گرامری خود را مرتفع سازید.

حفظیات شما لزوما به معنی استفاده صحیح برای کسب آیلتس 8 نیست !

بسیاری از دانشجویان به خود می بالند و گاها با نوعی غرور می گویند که هزاران کلمه را حفظ کرده اند،ده ها موضوع رایتینگ حفظ کرده اند و غیره.

حفظیات لزوما برای کسب آیلتس 8 کافی نیستند. برای موفقیت در آیلتس باید بتوانید از گنجینه حفظیات خود در عمل استفاده نمایید. چه فایده ای دارد زمانی که شما هزاران کلمه را از بر دارید در حالیکه طرز استفاده از آنها را در جمله به درستی نمی دانید.

برای کسب آیلتس 8 از اشتباهات خود درس بگیرید!

بسیاری از آیلتس آموزان هر روز از خود آزمون می گیرند و گلایه می کنند که چرا نمره آنها ماه هاست که افزایش نیافته است.

پاسخ من به این دسته از دوستان این است که آیا از اشتباهات خود درس گرفته اید ؟؟؟ و سعی کرده اید که در آزمون های بعدی آن ها را جبران نمایید؟ به عنوان مثال، آیا از اشتباهات گرامری خود درس گرفته اید؟ آیا کلماتی را که به غلط در رایتینگ خود استفاده کرده اید را در آزمون های بعدی اصلاح کرده اید؟

متدهایی برای کسب آیلتس 8، ازاستفاده از کلمات و گرامر پیچیده پرهیز نمایید !

توصیه من به تمام  آیلتس آموزان مخصوصا در آزمون اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس این است که از استفاده از کلمات بسیار پیچیده و گرامرهای سخت و پیچیده که باعث می شود که گفته های شما و نوشته های شما شبیه گفته و نوشته های ربات ها شود، پرهیز کنید

متد هایی برای کسب آیلتس 8، به زبان انسان ها حرف بزنید و بنویسید، نه به زبان ربات ها

اگر تمایل دارید که نمرات بالایی را در آزمون اسپیکینگ آیلتس کسب نمایید سعی کنید به زبان خودتان و طبیعی صحبت نمایید. این مساله به معنی عدم استفاده از کلمات و عبارات مختلف و جالب نیست، بلکه به این معنی است که در آزمون اسپیکینگ از کلمات و عباراتی که طرز استفاده آنها را به درستی بلد نیستید و فقط آنها را حفظ کرده اید پرهیز کنید.

متدهایی برای کسب آیلتس 8 ، از کلمات و عبارات حفظ شده پرهیز کنید !

برای موفقیت در آزمون رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس،از کلمات و عبارات حفظ شده پرهیز کنید. برای آزمون گیرنده، جالب نیست که شما از عباراتی که حفظ کرده اید و گاها در جاهای اشتباه استفاده می نمایید، استفاده نمایید به جای آن، سعی کنید از لغات و عبارات موضوعی استفاده نمایید. یعنی برای هر موقعیت، لغات و عبارات خاص همان موقعیت را استفاده نمایید.

مهمترین راز برای کسب آیلتس 8 این است که هیچ رازی وجود ندارد !

متاسفانه تعدادی از افراد سودجو سعی دارند که آیلتس را امری رازآلود جلوه دهند که تنها خودشان هستند که از این رازهای سر به مهر آگاهی دارند. خدمت شما عرض می کنم، برای کسب آیلتس 8 هیچ راز موفقیتی جز آگاهی و تلاش مستمر وجود ندارد. به جای اینکه خود را مشغول این افکار پوچ سازید، شروع کنید به اقدام کردن و برای کسب آیلتس 8 قدمی بردارید هرچند کوتاه اما مستمر.

به جای نگرانی های بیهوده، اقدام نمایید !

متدهایی برای کسب آیلتس 8 ، به جای نگرانی های بیهوده و فکر کردن به جنبه منفی و محال بودن کسب این نمره، قلم و کاغذ را بردارید و شروع کنید به آموختن. شروع کنید به نوشتن یک رایتینگ تسک دو آیلتس. یک مجله را برای تقویت ریدینگ خود بخوانید. خلاصه به جای فکر کردن، شروع کنید به قدم برداشتن بسیاری از مشکلات تا زمانی که قدم در راهی نگذاشته اید خود را نمایان نمی کنند.

موسسه زبان اندیشان استاد مسجدی

ارتباط با ما:۰۹۱۱۸۰۱۸۰۱۸- ۰۹۱۱۳۳۳۴۶۵۹

محل برگزاری کلاسها

رشت،لاهیجان،انزلی  

| استاد مسجدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

تماس با ما
رشت - چهارراه گلسار - خیابان نواب - کوچه آژانس نواب
09113334659
09118018018
شنبه تا پنجشنبه - 8 تا 21
جمعه ها - 8 تا 13
خبرنامه